Giriş Kayıt

Bir Tutam Cennet (2011) Yorumlar


A Little Bit of Heaven

En çok beğenilen yorumlar
avatar
(3098) -
Öncelikle eyldz'ye altyazı için çok teşekkür ediyorum.. Cümlelerde ki vurgular oldukça güzeldi ve çeviriye ayrı bir güzellik katmış..

Filme gelince aslında film için yazmak istediğim o kadar çok şey var ki; ama hepsini yazamaya kalksam filmin tüm içeriğinide buraya yazmış olurum.. Bir kere IMDB puanı bu film için çok uygun bana göre.. Hatta zamanla artabilirde.. Hayat dolu bir genç kadının hasta olduğunu öğrendikten sonra ki yaşantısı çok güzel anlatılmış.. Kimi zaman güldüm izlerken kimi zamansa göz yaşlarıma hakim olamadım.. Kate Hudson ve Lucy Punch harikalar yaratmışlar filmde.. Roller mükemmel olarak ortaya konmuş.. Aslında diğer karakterlerde çok başarılıydılar ama Kate yine hem eğlendirmeyi hemde dramatizmi çok güzel yansıtmayı başarmış..

Bence bu filmi izlemelisiniz... İyi seyirler.. yakaladım
6


avatar
(415) -
Kate Hudson yine sempatik yüzüyle filmi daha güzel bir hale getirmiş, filme gelince sonlara doğru çok üzücüydü, filmin duygusal yönü ile komedi yönü eşit geldi bana, her ikisindende haz aldım.
7


avatar
(995) -
-kesinlikle sıkmıyor
- yer yer eglenceli ve yüzünüzde tebessümü hissedebiliyorsunuz
- kimi zamanda duygusal anları size hissettirebilen bir film yapılmış.
özellikle kate hudson o gülüşleri ve sıcak kanlılıgı sizi kesinlikle kendisine baglıyor Gülücük
- klasik senaryosu olsada boş zamanınızda izlemek için ideal bir romantik komedi ..

altyazı için teşekkürler. Selametle Saygılar
6


Yorumlar (34)
avatar
(70) -
Güzel film, izlenir. Ama öyle off, harika,muhteşem değil.. Buna benzer ve bundan daha iyi bir sürü film var harika denecek..
5


default avatar
(8) -
filmi ileri sara sara bi hal oldum..gereksiz uzun , sonu belli , siradan vasat bi film.. zaman kaybı..
4


default avatar
(87) -
Romantik komedi diye izledim,dikkat etmedim dram da olduğuna.Ne diyeyim içli içli ağlattı.Kesinlikle izlenmeye değer vi film.Ne kadar boş şeylere takıldığımızı ve hayatı yaşamaktan korkmamamızı söylüyor biraz da...Güzeldi buarada Kate i zahide yetişe benzeten bi ben deilimdir dimi


avatar
(3405) -
Etkileyici romantik komedi-dramlardan... Size farklı duygular yaşatıyor. Gülüyor, tebessüm ediyor ve yer yer üzülüyorsunuz. En az bir kere izlemek şart derim. İyi seyirler olsun.


default avatar
(4) -
Kate Hudsonin oyunculugu cok hostu.. Samimi bir karakter olmus bence.. Siradan bir romantik komedi senaryosu, ben sikilmadim. Kate Hudsonin bu kadar tatli bi gulumsemesi oldugunu bilmiyordum
7


default avatar
(97) -
duygularını güzel paylaşan bir kadın. buna istinaden içinizi ısıtan ve çiçek kokan bir film. sevdim.
6


avatar
(561) -
Romantik komedi denilebilecek bir film. Ama güzel dram sahneler de var. Türü içerisindeki değerlendirmem 6 puan.+1 puan da dram için = 7 puan.
7


avatar
(840) -
Bir Tutam Cennet (2011) Yönetmenliğini Nicole Kassell üstlenirken oyuncu kadrosunda Kate Hudson, Gael García Bernal, Kathy Bates, Rosemarie DeWitt ve Whoopi Goldberg gibi isimleri izleyeceksiniz.. Film Dram-Fantastik-Komedi-Romantik türlerini barındırıyor.. Bayan yönetmenin izlediğim ilk filmi kariyerine bakıldığında daha çok romantik türünde filmler üzeride çalışmış.. Bir tutam cennet orta derecede anı kurtarabilecek işleyişi bakımından sıkmayan bir romantik-komedi filmi olarak değerlendirmem mümkün dram türününde yer yer devreye girmesiyle oldukça farklı duygular yaşayacağınızı söyleyebilirim.. Başroldeki güzel oyuncu Kate Hudson oldukça beğendiğim bir oyuncu genelde bu tarz filmlerde oynar ve başarılı hoş bir bayan filmi performansı ile sürüklemeyi bilmiş.. Ona eşlik eden başroldeki isim Gael García Bernal pek sevmiyorum rol aldığı filmleride genelde pek beğenmemiştim bana itici gelen bir oyuncu sadece Paramparça aşklar ve köpekler filminde benden tam not almıştı.. Kadroya bakıldığında dikkat çeken iki oscarlı bayan oyuncu Kathy Bates ve Whoopi Goldberg görmek güzeldi.. Whoopi Goldberg filmde az bir rolü olduğunu belirmek isterim oyuncuyu Hayalet filminden hatırlayacaksınız.. Kathy Bates ise kızına destek olan anne rolünde oldukça iyi iş çıkarmış.. Bates takip edenler Ölüm Kitabı filminde harikalar yaratıp hafızlara kazındığını bilirler.. Filmin İmdb puanı:6.0 olduğunu söylemekte fayda var.. Bu tarz filmlere arada fırsat veririm, benden yüksek puan alacak filmler kesinlikle değildirler.. Filmin konusuna gelecek olursak, aşka inanmayan gününü gün etmeyi seven farklı erkekler ile ilişki yaşayan bir kadın günün birinde rahatsızlanır ve tedavi süreci içerisinde doktoru ile yakınlaşmaya başlar.. Aslında genç bayan oldukça ağır hastadır bu zor günlerinde ona en yakın arkadaşları ve yeni tanıştığı doktoru destek olacaktır.. Amansız bir hastalık ile yüzleşmek zorunda kalmış olması gelecek planları arasında böyle bir planı tabiki de yoktu kaderini yaşayarak son zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmek isteyecektir.. Filmin genel olarak dediğim gibi sıkıcı değil izlerken duygusal anlamda bazı seyricileri fazlasıyla yakalayacaktır.. Romantik-Komedi seven sinema severlere dram yönü ağır basan bu filmi tavsiye eder iyi seyirler dilerim.. 7.0


avatar
(692) -

Genel kaninin aksine benim beğenimi kazanan bir film oldu.

Kate Hudson' un oyunculuğu oldukça başarılı idi.
Marley karakterinin olum gibi ciddi bir konuda nasil tavir takınması gerektiği konusunda ki şaşkınlığı,duygusal olarak geçirdiği şok etkisi başarılı şekilde yansıtılmış.

Olumsuz eleştirim ise filmin türüne "Romantik" ekleyerek gişe çabasına girilmesi, hayır efendim bu film bildiğiniz Dramdır. Her dramda yer aldığı kadar romantizim, komedi gibi hayata dair duygular yer almaktadır.

7


default avatar
(1) -
bn filmi açamıyorum yardımcı olur musunuz nasıl izleniyor

Cevaplar (1)
avatar
(53) -
Üzerine çift tıkla...
1


5
| Bildir


default avatar
(83) -
ortalama bir romantik komedi. her film de 10 numara olamaz sonuçta. ben beğendim.
7


avatar
(219) -
Yahu açıkçası izleyiciye pek bişey katan bir film olduğunu düşünmüyorum.Çünkü sonu bana aşırı derecede saçma ve mantıksız geldi. Filmde nasıl bi duyguya bürüneceğinizi anlayamıyorsunuz öyle garip bişey Çok Mutlu . Ama alternatifiniz yoksada açın izleyin hafif ucundan eğlenceli.


avatar
(340) -
Filmin konusu ve gidişatı tahmin edilebilir bir film. Ama bu konuya sahip diğer filmlere nazaran daha sönük kalmış. 2 sevdiğim oyuncu vardı filmde. Zaten izlememe en büyük etken onlardı. Onlar olmasaydı filmi bu kadar sevemezdim belki de.

Filmi izlerken sıkılma gibi bir durum söz konusu değil, kaç dakika kalmış diye bakma ihtiyacı duymuyorsunuz. Yer yer yüzümüzü güldürüyor, yer yer bizi duygusallaştırıyor ama bu duygusallık 2 sevgili arasında değil de daha çok aile ilişkilerine dayalı bir dram. Benim istediğim daha çok romantiğe dayalı bir dram olmasıydı. İstediğimi alamamam belki de bundan kaynaklanıyor.. Benim üzerimde pek bir etki bırakmadı.
Kate Hudson ile G.G.Bernal’i birbirine yakıştırdım. Sıradanlığını saymazsak, genel olarak iyi bir alternatif olabilir.

Sürprizbozan: Göster


6.5 / 10
6


avatar
(995) -
-kesinlikle sıkmıyor
- yer yer eglenceli ve yüzünüzde tebessümü hissedebiliyorsunuz
- kimi zamanda duygusal anları size hissettirebilen bir film yapılmış.
özellikle kate hudson o gülüşleri ve sıcak kanlılıgı sizi kesinlikle kendisine baglıyor Gülücük
- klasik senaryosu olsada boş zamanınızda izlemek için ideal bir romantik komedi ..

altyazı için teşekkürler. Selametle Saygılar
6


avatar
(200) -
Harika bir film olmuş.
10/9
10


avatar
(206) -
çok güzel bir filmdi, kaçırmayın Sümüklü
10


avatar
(163) -
sıradan bir film olmuş kate hudson dışanda aklımda bişey kalmadı Gülücük


avatar
(175) -
Bu senaryo her zaman iş yapar, hiç şaşmaz . Filmin sonunda 1 mucize bekledim ben ama olmadı sağlık olsun , belki başka bir kadroyla başka bir filmde..
6


avatar
(415) -
Kate Hudson yine sempatik yüzüyle filmi daha güzel bir hale getirmiş, filme gelince sonlara doğru çok üzücüydü, filmin duygusal yönü ile komedi yönü eşit geldi bana, her ikisindende haz aldım.
7


avatar
(652) -
Filmi izleme nedenim romantik - komedi oluşu ve Kate Hudson'ın varlığıydı. Ama dramın epey ağır bastığı ve yer yer gözyaşlarıma da engel olamadığım bir seyir oldu.Film boyunca karakterler eğleniyorlar ama siz gülüp eğlenmek niyetindeyseniz bu film size çok fazla eğlence vermeyecektir. Gael Garcia Bernal'ın güzel bir iş çıkardığını düşünüyorum. Kathy Bates'in oynadığı duyguyu izleyiciye gerçirmekte ustalığı zaten tartışılmaz ki onun oynadığı hemen hemen her karede bunu rahatlıkla görebileceğiniz bir film. Whoopi Goldberg'i kendi adıma uzun zaman sonra bir filmde tekrar görmek çok hoştu ama rolü kısa tutulmuş. Bu nedenle varlığına sevinebildim sadece. Daha uzun bir rolü olsaydı çok daha keyifli olurdu sanırım. Gülücük
6


default avatar
(314) -
Bişeyler eksik gibiydi filmi bitirdiğimde içimde bir boşluk vardı çok daha iyi olabilirdi sanki doktorun oyunculuğunu kendi adıma beğenmedim orta ateş bir film olmuş..


avatar
(24) -
güler yüzlü ve eğlenceli aktristleri severim bir kate hudson hayranı olarak filmi izledim benim standartlarıma göre izlenilecek filmler listesinde orta sıralarda yer alır yinede izleyin derim ....
6


default avatar
(10) -
Arkadaşlar film gayet güzel. Sıkılmadan izlenebiliyor. Böyle desteksiz yorumlarla filmi izlemek istemeyenleri etkilemeyelim. herkesin yorumu kendine. Her filmde aksiyon olacak hali yok. film bir dram.

Cevaplar (1)
avatar
(200) -
veya erotizm!
10


1
| Bildir


avatar
(200) -
Yirmili yaşlarda, hayat dolu cıvıl cıvıl bir insan, kanser hastası olduğunu ve kısa bir zaman içinde öleceğini duyarsa ne yapabilir.

Yorum yazan arkadaşlar film için izlenmeye değmez öylesine bir film demişler ama, bilemiyorum galiba ben filmden anlamıyorum.....
10

Cevaplar (1)
default avatar
(2) -
kasımda aşk başkadırı izleyen varsa konu aynı hatta film içindeki argümanlar bile neredeyse aynı şahsen tekrar izliyorum gibi hissetim ama çok da sıkmadı izlemeyenler içinse tavsiye ederim...
7


0
| Bildir


avatar
(200) -
tr altyazı çevirisi ile dialoglar mükemmel uyum içinde.

Teşekkür ederim çevirmen arkadaşım.
10


avatar
(325) -
Sürprizbozan: Göster
Bayat bir senaryosu olmasının yanında, oyuncuların göz dolduran performansı için izlenebilir.
6

Cevaplar (1)
default avatar
(3) -
Filmi daha izlemedim sadece beğenilip beğenilmediği hakkında ki yorumlara bakayım dedim ama sayenizde artık izlemeyeceğim. Filmin sonunu daha yorumunuzun ilk başında yazmışsınız.
Sürprizbozan: Göster


4
| Bildir


default avatar
(17) -
Kötü, iç karartıcı ve kopuk bir film, adamın moralini bozuyor.
takviye etmem 10üstünden en fazla 3

Cevaplar (1)
default avatar
(8) -
insanın moralini bozması, film için nasıl bir ölçü olabilir merak ettim..
ya hiç dram filmi izlemedin, ya da fazla hassas birisin..


1
| Bildir


avatar
(3098) -
Öncelikle eyldz'ye altyazı için çok teşekkür ediyorum.. Cümlelerde ki vurgular oldukça güzeldi ve çeviriye ayrı bir güzellik katmış..

Filme gelince aslında film için yazmak istediğim o kadar çok şey var ki; ama hepsini yazamaya kalksam filmin tüm içeriğinide buraya yazmış olurum.. Bir kere IMDB puanı bu film için çok uygun bana göre.. Hatta zamanla artabilirde.. Hayat dolu bir genç kadının hasta olduğunu öğrendikten sonra ki yaşantısı çok güzel anlatılmış.. Kimi zaman güldüm izlerken kimi zamansa göz yaşlarıma hakim olamadım.. Kate Hudson ve Lucy Punch harikalar yaratmışlar filmde.. Roller mükemmel olarak ortaya konmuş.. Aslında diğer karakterlerde çok başarılıydılar ama Kate yine hem eğlendirmeyi hemde dramatizmi çok güzel yansıtmayı başarmış..

Bence bu filmi izlemelisiniz... İyi seyirler.. yakaladım
6

Cevaplar (1)
avatar
(3098) -
Ayrıca LTGR'ye uyumlu altyazı (A Little Bit of Heaven (2011) BR Rip 500MB x264 AAC - DiDee) sürümüne de uygundur.. Bilginize..
6


1
| Bildir


‹ Önceki 1 Sonraki ›
A Little Bit of Heaven
Dizi Altyazıları
Westworld (16,880) La casa de papel (3,758) Supernatural (3,284) Into the Badlands (2,307) Agents of S.H.I.E.L.D. (2,159) Gotham (2,120) Krypton (2,115) Arrow (1,650) The Big Bang Theory (1,646) Lucifer (1,608)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018