Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(41) -
Bu tip filmleri sinemada izlememek lazım. Sebebi şu artık ucuz , gerçek dışı , yalan yanlış, siyasi ve propaganda tarafı bu kadar yanlış ve yanlı işlenen filmlerin artık para etmediğini insanların farkında olduğunu, artık bunların prim yapmadığını ancak filmi izlemeyerek ispatlarsınız. Ve bu tarz filmler ancak böyle böyle azalır. Yok sinema tekniği , yok bilmem ne , yok şu , yok bu. Bunlar boş bakış açısı.
1


avatar
(326) -
Çatışma sahneleriyle öne çıkan vasatın biraz üstünde bir savaş filmi. Amerikan propagandasından rahatsız olanları ise garipsiyorum. Neden Amerikan yapımı film izliyorsunuz ki?

Aynı Amerika, Kurtlarla Dans gibi filmler, The Big Short vs gibi kendi kendine tokat gibi filmler de çekiyor. Aynı özeleştiriyi sen (Türkiye olarak) yapabiliyor musun ki başkalarını propaganda yapmakla suçluyorsun! Bizim asker filmlerini, tv dizilerine bakınca propagandanın en alâsını görüyoruz zaten.

Neyse filme dönecek olursak, Rambovari bir film olmuş. Çok da büyük beklentiye girmeden vakit geçirmek adına izlemek için ideal.
7


avatar
(63) -
Gayet güzel bir savaş filmi.Tamam, filmin siyasi ve propaganda tarafı insanı bayağı gıcık ediyor ama, Sezarın hakkı var. Sıcak çatışma sahneleri, efekt, kamera, sahne panoraması, sinema tekniği yönünden çok iyi. Önyargılı isen zaten zaten söyleyecek sözüm yok, basarsın eksiyi...


Yorumlar (50)
avatar
(240) -
Tamam film propaganda doğrudur, eleştiler normalmi bence değil, bizde yapıyoruz filmlerimizde dizilerimizde hatta kurtlar vadisi vatan filmi bile yerin dibine sokuldu propaganda, gişeye oynanmış diye ne yapacaklar eğer işin sinema sektörüyse ordan kazanıyorsan yapacaksın bu nu yıılardır abd yaptı ve yapıyorda. bir düşünelim 11 eylül daha öncesi vietnam ırak abd bunu yıllardır yapıyor ve inatla izliyoruz hemde hayretler içerisinde, sanki vietnamda abd savaşı kazanmış gibi bir hissiyat oluşturdular ne ile propaganda ve filmler ile,sadece filmelri izleyerek abd nin vietnam savaşını kazandığını sanan insanlar var hala, yapılıyor ve yapılmaya devam edecek izlemek ve izlememek bizim elimizde.Filme bakacak olursak tek söyleyeceğim aynı olayı rambo yıllar önce tek başına yaptı adı ve tarihi dışında neredeyse aynı film. benzerlik kurmak istediğimiz zaman bile başka bir abd propaganda film ile benzeştiriyoruz.
6


avatar
(8) -
Film tam bir klişe. İzlemez olaydım geçen zamana yazık. Savaş sahneleri vasatın altında, sadece adamın arkasını görebiliyorsunuz. Meydanda ne olmuş bitmiş göremiyorsunuz. He birde savaş bittikten sonra ki harap olmuş yerleri görüyorsunuz. Filmin gerçek olaylara dayanması filmi iyi yapmaz. Olaylar abartı ve gerçek olmayacak kadar sapıtılmış sanki.
Filmin süresi de gereksiz şekilde uzun. İzlemeseniz de olur.
1


default avatar
(15) -
Propaganda filan hikaye, hangi filmleri propaganda değil ki geçin onu.... Film tam bir klişe klişe klişe abartı abartı abartı


avatar
(552) -
Rambovari bir film. Lakin gerçek hikaye. Savaş sahneleri bence ileri seviyede. Hele hele sıcak çatışma sahneleri çok güzel olmuş. İki dakika sıkılmadan izletti. Duygusal sahneler de güzeldi. Gayet tavsiye edebilirim.Savaşı değil filmi sevdim. Savaşlara, slilahlara ve bütün diktatörlere lanet olsun diyorum. iyi seyirler. 7 puan
7


default avatar
(14) -
Savaş sahneleri vasat, bomba atma ve patlama sahneleri CGI olduğu çok belli oluyor. Düşük bütçeli savaş filmlerine benziyor aksiyon kalitesiz ve yetersiz iyi bir film kesinlikle değil.
5


default avatar
(49) -
Klasik kahraman amerikan askeri palavralarıyla dolu bir film daha. Sıkıcı ve çok gereksiz bir film. Vakit kaybı.
1


default avatar
(65) -
Amerika'nın radikal dinci terör örgütlerinin hedef tahtasında niçin olduğunu sabaha kadar tartışırız ve hem fikir de kalırız. Ancak 11 Eylül olaylarının hemen akabinde New York ta bulunmuş, şehrin nabzını hissetmiş birisi olarak şunu net söyleyebilirim ki, adamların belki de en haklı askeri operasyonu buymuş. Sonuçta binlerce masum sivil dünyanın gözü önünde katledildi. Amerika'nın herhangi bir yerinde hala 9/11 derseniz adamların gözü doluyor. Haa aynı adamların PKK'ya destek vermesine ne diyeceksin dersen, o apayrı bir mevzu ve o cesareti onlara biz veriyoruz aslında. Neyse Gülücük

Bu açıdan ben bu filmi bir propaganda olarak görmedim. En azından yaptıkları birçok filmde olduğu gibi kara propaganda değil.

Ama teknik olarak bakmak gerekirse gerçekçilikle uzaktan yakından alakası yok. Askeri açıdan eskidenSamanyolu TV de çekilen asker dizilerinden pek farksız değil. Sürekli bir kayanın arkasından ateş eden askerleri izledik. At üstünden seride ateş ederek keklik gibi düşman avlayan kahramanlar yaratmışlar ki bir kez keklik avı gördüm o bile hiç kolay değildi. İzleyeceklere iyi seyirler.
5


default avatar
(93) -
Gerçek hikaye böyle değil; bu savaşta insansız hava araçları ve F16 çokça kullandılar sivil ayrımı yapılmadan her yer bombalandı.Unutmayın Irak işgalinde 3 milyon insan öldü.Afganistanda 1 milyon insan öldü.Yıl 2018 dünyada hala mülteci sayısı en falza olan milet afganlardır. Sadece suddiarabistan da 300bin köle işçi var. Ama klasik iyi kalpli amerikan askeri modeli çizilmiş.

Film olarak iyi birçok sahne güzel çekilmiş. Savaş ortamı iyi hazırlanmış.


avatar
(209) -
Nedir bu propoganda lafları anlamak mümkün değil. Adamlarda para var, teknoloji var, oyuncu var film yapmışlar. Güzelde olmuş. Ülke olarak bu filmi izlemesek kimseye koymaz. Adamların umurundada olmaz.

Beğenmiyosan gitmezsin filme izlemezsin. Alırsın eline tencereni tavanı açarsın Diriliş'i oh mis. Kimse sana karışmıyor.
7


avatar
(552) -
Yani sevgili arkadaşlar bir kere bile olsa önyargısız film izleseniz olmaz mı? Propaganda ise ne olmuş yani? Bu kafayla film izlenmez ki.
7


default avatar
(8) -
Herşeyi kabul ederek bile izleseniz, sonunda yine kalayı basarsınız. E kolay değil "12 cengaverin" "masum amerikalıları" teröre karşı korumak için, hayatlarında ilk defa ata binip 6500 afganı biçmesi..

Hele ki afgan çobanla bir koyunun pazarlığını uzun uzun, kibar kibar yapan amerikan askeri portresi yok mu...

God bless america Gülücük.
2


avatar
(479) -
propagandası bir yana savaş filmi olarak vasat diye düşünüyorum,çatışma ve savaş sahneleri fena değil ama level atlayıcı bir tarafı yoktu,bildiğin tv için çekilmiş filmlere benziyordu...daha iyilerini seyrettik pek bir cezbedici havası yok...oyunculuklar fena değil,çekim açılarını da beğendim ama bu 2 unsur da filmi kurtarmıyor ne yazık ki...
6


avatar
(323) -
Giriş kısmı fazla abartılı olmuş. Daha iyi bir giriş ile çok daha güzel olurdu. Gerisi tatminkardı. Savaş sahneleri, mekanlar, özellikle taliban savaçlıları, tanklar, silahlar çok gerçekçi bir atmosfer oluşturulmuş. Gerçek bir olaydan esinlenildiği için savaş sahnelerinde gereksiz abartıya kaçılmamış.
7


default avatar
(2) -
Filmde yine inceden inceye farklı kanallar kullanılarak İslam düşmanlığı bariz bir şekilde görülüyor


default avatar
(3) -
propaganda diyen arkadaşlar tavsiyem bizim bütün filmleri dizilerimizi izlemeleridir. Görecekler ki adamlarin ülkesini fethettiğimizde bile melek olan biz aşağılık olan hep onlar olacaktir.

Cevaplar (1)
avatar
(552) -
Aynen doğru diyorsun ama anlamaz bunlar.
7


1
| Bildir


avatar
(45) -
Film, Rambo 3'ün bir benzeri olmuş. Yine de kendini izletiyor. Öyle baygın bi film değil.
Taraflı senaryolara ise fazla takılmamak lazım çünkü adamlar zaten taraf yani..
6


avatar
(124) -
Bombardıman ve çatışma sahneleri çok gerçekçiydi. Coğrafyayı da çok iyi yansıtmışlar. Politika ve ideoloji bir kenara bırakıldığında genel manada başarılı bir film. Chris Hemswoth role cuk oturmuş. General Dostum'la aralarındaki sinerjiyi de sevdim. Sıkmayan, baştan sona özenle hazırlanmış bir film. Tavsiye ederim.
7


default avatar
(48) -
İyi çekilmiş bir savaş filmi. General Dostum ile kahramanımızın diyalogları bana Last Samuray'ı hatırlattı. Amerikalılar ellerinden geldiğince mütevazi davranmışlar diyebilirim ki ellerinden ancak bu geliyor sanırım Gülücük bütün dünyayı onlar kurtaracak. Olaylar abartılmış olsa da gerçeklik payı olan bir yaşanmışlıktan senaryolaştırılmış. Yanlış bilmiyorsam anlatılan olaylar dizisinde Amerikan askerleri hiç çatışmaya girmemişti. Filmde ise neredeyse her yere dalıyorlar. Gerçi tersi filmleştirmek için komik olurdu. Genede puanlama yaparken sadece tarafsız olabilsek iyiydi.
7


default avatar
(5) -
Şu Amerikan Askerlerinin korkusuzluğu, güle oynaya savaşa gidişleri,çatışma anında bile stand up yapmalarına bayılıyorum.(!) Gerçekten savaşta nasıl bir ruh halinde olduklarını çok merak ediyorum doğrusu.

Cevaplar (1)
default avatar
(56) -
savasa gule gule geden tek irk turklerdir ) gerisi bos


0
| Bildir


default avatar
(4) -
Zeitgeist hayrani olanlar icin tum etkisini daha basinda yitirmis firm.


avatar
(394) -
amerikanın da talibanın da ışidin de canı cehenneme! filmin savaş sahneleri gerçekçiydi,biraz araştırdım yaşanan olaylar biraz abartılı işlense de gerçekmiş.sömürgecilerin ve din simsarlarının olmadığı bir dünya dileğiyle...
7


default avatar
(4) -
Barbar Talibanı ve Vahşi DAEŞ i öldüren-yıkan-mahveden her filmi seyrederim.
İslam adına bir çok insanı-aileyi katlettiler bu şerefsizler ve güzelim dinimizi dünyaya kötü göstermekle kalmayıp bir çok müslümanın da İslam dan soğumasına vesile oldular...


avatar
(523) -
Chris Hemsworth asker rolü yakışıyor Red Dawn filmin'de de aynı şekilde idi film güzel ben beğendim aksiyonu ve çatışma sahnelerine bol bol yer vermişler böyle filmleri seviyorsanız kaçırmayın derim
8


avatar
(326) -
Çatışma sahneleriyle öne çıkan vasatın biraz üstünde bir savaş filmi. Amerikan propagandasından rahatsız olanları ise garipsiyorum. Neden Amerikan yapımı film izliyorsunuz ki?

Aynı Amerika, Kurtlarla Dans gibi filmler, The Big Short vs gibi kendi kendine tokat gibi filmler de çekiyor. Aynı özeleştiriyi sen (Türkiye olarak) yapabiliyor musun ki başkalarını propaganda yapmakla suçluyorsun! Bizim asker filmlerini, tv dizilerine bakınca propagandanın en alâsını görüyoruz zaten.

Neyse filme dönecek olursak, Rambovari bir film olmuş. Çok da büyük beklentiye girmeden vakit geçirmek adına izlemek için ideal.
7


default avatar
(459) -
Çatışma sahnelerine övgüler yağdırılmış fakat benim gördüğüm her fırsatta elinde tüfek olan
Sürprizbozan: Göster
Bana kalırsa Er Ryan'ın yanından bile geçemez.
6


avatar
 kurdele (3357) -
Millet olarak biraz fazla ciddiye alıyoruz galiba filmleri, dizileri lakin tarih ve gerçekleri filmlerden ogrenilmez ya da ogrenilmemeli! Ama etkiliyor tabi insanı, bu kesin! Şahsen Vietnam savaşı ile ilgili o kadar film izledikten sonra savaşla ilgili kitapları okuyunca çok şaşırmıştım. General Dostum ile alakalı küçük bir araştırma yapınca, şu an pek sevilmeyen biri olduğu ortaya çıkıyor. Türkiye'ye gelip ülkesine geri donemedigi yazılmış. Taliban, El kaide ve hatta İşıd için bir dönem ABD'nin desteklediği örgütler oldukları ama sonradan arıza çıkardıklarını az okumadım. Neyse filme gelirsek benzerlerinden tek farkı, Thor! Gerçek dahi olsa klişe ve artık sıkan bir konu. Uzun süresi biraz dikkat dağıtıyor ve ilgi azalıyor. Ama çatışma sahneleri gerçekten etkileyici. Belki tarzı sevenlerin beğeneceği ama bu coğrafya insanına pek hitap etmeyen bir film. Pek şart değil, siz bilirsiniz.


default avatar
(110) -
Klişe sahneler senaryolar şu 11 eylül olayını bıktırdırdınız yeter yani tam klişe bir film olmuş izlenmese de olur yani
5


default avatar
(3) -
Ne etsek de 11 Eylül'ü kaktırsak. Gına geldi. İzlemesek de olur.


default avatar
(39) -
Nihayet, son zamanlarda bol patlamalı iyi bir aksiyon filmi gördük.
8


default avatar
(162) -
Mesajların göze sokularak verilmeye çalışıldığı ancak beklenen etkiyi yaratmadığı, savaş sahnelerinin "eh işte" kıvamında olduğu, sempati uyandıracak bir karakterin bulunmadığı, ve amerikalıların her koşulda espiri yeteneklerini sergiledikleri olağan bir filmdi. Gerçek yaşamdan bir kesit olsa da hiç ilgi uyandırmadı desem yeridir. "Bak evlat" diye başlayan konuşma bölümlerinde beklenmedik bir şey yoktu. İyi seyirler...
5


default avatar
(42) -
Filmi kimisi yerin dibine sokmuş kimisi sinemarokgrafik açıdan bakmış kimisi ideolojik Eğri oturup doğru konuşalım kahramanlık hikayeleri özellikle ülkelerinde çok tutar her ülke askeriyle övünür sev sevme bu ayrı konu Filmin sonunda General dostum durumu güzelce özetlemiş afganistan bir çeşit kanla kaynayan kazan bir gün dost olan bir gün düşman oluyor bölgede hiç bir şey yerli yerinde değil işin sonunda kazanan hep silah tüccarları olur genelde bütün büyük silah tüccarları da amerikandır. orası ayrı konu yani ideolojiye girerseniz işin içinden çıkılmaz. sinematografik açıdan öyle çok matah bir yanı yoktu. kamera açıları çok sıradandı çatışma sahneleri gerçekçi değildi ama idare ediyor biraz heyecan duygusu verebiliyordu. senaryo biraz klişe biraz güzeldi. (ne kadarı gerçek filmin orası tartışılır biraz yapmacık gelen sahneler göze batıyordu.) nesi güzel derseniz zaman geçirmelik film . nesi kötü derseniz öyle çok özenerek yapılmış bir film değil siyasi açıdan da biraz irite edici bulunabilir.


default avatar
(50) -
güzel bir yapım zevkle seyredin bu bir filim dir. Yorumlara bakmayın.
8

Cevaplar (2)
default avatar
(162) -
Yorumlara bakmamamız için yorum yazmanız ironik olmuş
5


3
| Bildir
default avatar
(50) -
olumsuz olanlara ..
8


0
| Bildir


avatar
(36) -
Ekşın dikşın tamam da bu 11 eylül olayı iyice sıktı artık, kendilerini bombaladılar hala bütün dünyaya aynı senaryoyu satmaya çalışıyorlar.
1


default avatar
(52) -
savaş filmleri oldum olası benim favorim değildir bu filmde sıradan ve gereksiz olmaktan kurtulmadı sinemasever olarak elbette yapılan işe saygı göstermek gerekir orada bir sorun yok ama gerisi boş bir film...
5


default avatar
(20) -
filmi beğenmeyen politik durumu nedeniyle beğenmemiştir, varsa tabi, yoksa 4/4 lük film
7


avatar
(41) -
Bu tip filmleri sinemada izlememek lazım. Sebebi şu artık ucuz , gerçek dışı , yalan yanlış, siyasi ve propaganda tarafı bu kadar yanlış ve yanlı işlenen filmlerin artık para etmediğini insanların farkında olduğunu, artık bunların prim yapmadığını ancak filmi izlemeyerek ispatlarsınız. Ve bu tarz filmler ancak böyle böyle azalır. Yok sinema tekniği , yok bilmem ne , yok şu , yok bu. Bunlar boş bakış açısı.
1

Cevaplar (3)
default avatar
(32) -
Kesinlikle katılıyorum..Bu katil ve sömürü devletinin reklamlarına kanmamak lazım filmi sinemada seyrederek Amerikan emperyalizmine destek olmayın


3
| Bildir
default avatar
(3) -
Olaylara objektiif bakmazsan, gerçekleri göremezsin. Senin yaptığın hangi filmde düşman kötü değil? Hiç bir filmde düşman karşısında kötü olan türk falan gördün mü ? oysa taaa kara muratlar tarkanlardan beri türkler süper bütün düsman aşağılıktır. Günümüz dizilerini izlemek bile hakli oldugumuzu gösterir.

Viyana kapısına dayanmışız avrupanın cogunu istila etmişiz hala soru şu , bizi neden sevmiyorlar biz aslında işgal ettigimizde melektik Gülücük bu komedidir...


1
| Bildir
avatar
(209) -
Kardeş sen yada ülkecek bu filmi izlemezsek bu tarz filmler azalmaz. Adamların umrunda da olmaz. Artık kendinizi dev aynasında görmekten vazgeçin.

Adamlarda para var teknoloji var oyuncu var film yapıyorlar. Amerikalısı yapmış Hintlisi yapmış farketmez. Film güzelse izlenir. Sende propogandaya alet olacağını düşünüyorsan izlemeyiver. Aç Dirilişini al eline tavanı süpürge üzerinde evde koştur. Kimse sana karışmıyor.
7


0
| Bildir


default avatar
(71) -
Kapıdaki Düşman 'Müfreze 'Kara Şahin Düştü'den beri çekilen en gerçekçi savaş sahnelerine sahip aksiyon fırtınası

11 Eylül saldırısının ardından ABD’nin Afganistan işgalini anlatan film, Doug Stanton’ın Horse Soldiers adlı yaşanmış anılara dayalı kitabından senaryolaştırıldı 11 Eylül saldırılarının hemen ardından 'Yeşil Bereliler' olarak da bilinen Amerikan Özel Kuvvetleri'nin 12 kişilik ekip, Afganistan'a gönderilir. Burada Kuzey İttifakı ve onun lideri Raşid Dostum'la (Navid Negahban) işbirliği yapan ekip, Afganistan'ın dağlık coğrafyasında Taliban güçleriyle bir gerilla savaşına girecektir

oyuncular amerikan film amerikan tabikide amerikayı övecek. Biz kurtlar vadisi vatan veya dağ yada nefes vatan sağolsun filmlerinde kendimizi mi övüyoruz yoksa düşmanımı Bazılarına göre klasik amerikan propoganda filmi denilebilir ama diğer filmlerden ayrıştığı temel bir nokta var ki, o da görüntü yönetmenliği özellikle gerille savaş sahneleri çok iyiydi ben bu kadar başarılı asimetrik harp canlandırmalarını daha önce hiç görmemiştim çok, çok, çok, ama çok başarılıydı. verilen ciddi emeğe saygı duyuyorum savaş sahnelerinin inanılması zor gerçekçiliği.Kapıdaki Düşman. Müfreze, Kara Şahin Düştü den beri Son yıllarda izlediğim en başarılı,sahnelerdi kısaca nefes kesen çekimler. Olmuş Chris Hemsworth Michael Shannon yine süper oynamış. verilen ciddi emeğe saygı duyuyorum Film kesinlikle güzel ve izlenmeye değer bence.Biliyorsunuz ki bu tür filmlerde ciddi bir ABD propagandası yapılıyor ve buna takılıp kalmıyorsanız bir problem yok.bizimde amerikan propagandası yapıyolar demeye hakkımız yok bence. eğer filmleri tarafsız bir gözle izlerseniz zevk alırsınız. şunu derseniz yüzde yüz katılırım örnekle bir Er Ryan'ı Kurtarmak filmi gibi tekrar tekrar izlenecek türden filmlerden değil ama bir kerelik zevkle izlenecek bir film olmuş zamanı gelince ön yargıları kenara koyup izleyin derim.
7

Cevaplar (1)
default avatar
(65) -
Aynı filmi mi seyrettik acaba? Benim izlediğim filmdeki adamlar, koşan atın üstünde tek elle makineli tüfekle seri modda keklik gibi düşman avlıyorlardı ama?

Propaganda vs yorumlarınıza katılıyorum ama filmin teknik analizlerine katılamayacağım.
5


0
| Bildir


avatar
(20) -
Adamlar zrilyon para harcayıp koca prodüksiyon yapıyorlar, biz de ortadoğu terör temalı Amerikan filmi gördüğümüz gibi "propaganda yooaa" deyip sövüyoruz. Özellikle ülke olarak sinema endüstrisindeki çapımız belliyken bu tür yapımları "sinema" minvalinde değerlendirmek daha doğru olur diye düşünüyorum.

Filme gelince; ultra bir kurgusu olmayan lakin tarz itibariyle çok da senaryo aramayacağınız, ortalamanın biraz üzerinde bir film. Sinemada ulusal benlik, kahrol amerika cart curt kafasında değilseniz tavsiye ederim.
7


avatar
(235) -
Film yokluğunda sırf aksiyonu için şans verip izledim fakat Filmi özel klan hiç bir şey yok. Bomboş ucuz amerikan klişeleriyle dolu bir yapım olmuş. Vakit kaybı.
3


avatar
(63) -
Gayet güzel bir savaş filmi.Tamam, filmin siyasi ve propaganda tarafı insanı bayağı gıcık ediyor ama, Sezarın hakkı var. Sıcak çatışma sahneleri, efekt, kamera, sahne panoraması, sinema tekniği yönünden çok iyi. Önyargılı isen zaten zaten söyleyecek sözüm yok, basarsın eksiyi...


avatar
(176) -
Amerikın askerlerinin "afganistandan ne çektik bee" dedikleri bir filmmiş. black hawk down, 13 hours gibi farklı ülkelerde de aynı teraneden bahsedilmişti. zaten con ramboyu unutmak mümkün değilken sırayla girdikleri-karıştırdıkları bütün ülkelerde aynı sektörü devam ettiriyorlar. film aksiyon bakımında güzel olacaktır eminim fakat işe insani boyutta baktığımızda... neyse ya, ülkeyi biz mi kurtarıcaz allasen.
Saygılar.
Not: Yazım kurallarına bilerek dikkat edilmemiştir.

Cevaplar (1)
default avatar
(1) -
Gülücük)
Elbette biz kurtaracağız dostum, her şey durup duruken gerçekleş(E)miyor..
En azından fark yaratırsın yazdıklarınla, seni okuyanlarda..
Filmle ilgili, benden önceki arkadaşların fikirlerine katacağım bir şey yok açıkçası.
İngilizce altyazılı izledim fakat gereksiz ve gösterişçi milliyetçiliğin en alt seviyelere kadar düşüşlerinee şahit oldum. Amerika ve biz aynıyız, aynı.
Sağlıcakla..

Not: Yazım kurallarına bilerek dikkat edilmiştir.. Wink


3
| Bildir


‹ Önceki 1 Sonraki ›
12 Strong
Film Altyazıları
Red Sparrow (6,990) Den of Thieves (2,914) Maze Runner: The Death Cure (2,698) Winchester (2,445) Hostiles (2,222) 12 Strong (1,770) A martfüi rém (1,633) The Commuter (1,301) Submergence (1,168) Bleeding Steel (1,161)
Dizi Altyazıları
La casa de papel (7,181) Supernatural (4,585) The Big Bang Theory (3,227) Gotham (2,729) The Terror (2,678) Arrow (2,273) Agents of S.H.I.E.L.D. (2,228) The Flash (1,884) Krypton (1,646) Legion (1,635)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018