Reklamı Kapat
Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(227) -
Bugüne kadar izlediğim en iyi dizi, gönül rahatlığıyla söylerim bunu.

Benim için biri bu diziyi sevmezse iki ihtimali vardır:
1.Bizim rakipsiz türk dizilerimizi izleye izleye dizi nedir unutmuş,
2. Zaten fantastik sevmiyordur o yüzden ilgisini çekmemiştir hatta muhtemelen lotr bile onun için basit bir filmdir. Zevk meselesi der, saygı duyar ve geçerim.

Her fantastikseverin izlemeden ölmemesi gereken olağanüstü bir yapım.
10


default avatar
(186) -
Sürprizbozan: Göster


default avatar
(11) -
Böyle dizileri izlemeye başladıktan sonra artık televizyon izlemez oldum.
Televizyon izleyenlerle dalga geçiyorum artık bunlar da dizimi ne izliyorsun sen gibi Hımmm
10


Yorumlar (2172)
default avatar
(8) -
Tekrar tekrar izliyorum ilk izlediğim andaki heyecanı yaşıyorum hep tek kelimeyle muhteşem.


default avatar
(32) -
şu dizi nasıl bu kadar rağbet gördü anlamıyorum ki... izlemeye tahammül edemeyip sadece merak ettiğim için tüm kitap spoilerlarını okudum ve bıraktım bir daha da izlemeyeceğim
1

Cevaplar (3)
avatar
(108) -
Sizce bu dizini hakettiği puan 1 öyle mi? Elbette diziyi izlersin beğenmezsin anlarım zevk meselesidir ama 1 puan nedir? Sizin için film veya dizi ya bir şaheser ( ki bu dizi, dizi alanında zirveye oynar her dalda ) ya da berbat mı olmalı?
Maalesef bazı şeyleri de herkes anlayacak kapasitede olmuyor.
9


0
| Bildir
avatar
(83) -
Kullanıcı adın Kingslayer. Bilmem farkında mısın.


0
| Bildir
default avatar
(14) -
Game of Thrones gibi bir diziyi The Walking Dead adlı diziyle kıyaslıyan birinden başka bir yorum beklemek hayal olurdu zaten,buradaki konu zaten eleştri değil bu dizinin bu kadar beğeni alıp kendi sevdiği dizinin bu kadar beğeni almaması meselesidir,tama TWD diziside iyi bir başlangıç yapmıştı ama artık seyriciyi öyle bir aptal konumuna düşürmeye başladılar ki sevenlerinin bunu farketmemesi normaldir...


0
| Bildir


avatar
(117) -
İki sezon arasındaki sürenin uzunluğu her seferinde yeni sezon gelmeden bir önceki sezonu izlettiriyor. Bu duruma küfrediyorsak elde ettikleri başarıyı kıskandığımızdan.. Başarı yalnızdır!

Bu arada;
Sürprizbozan: Göster
9


avatar
(204) -
Son kitabı okurken aklıma gelen birşeyi paylaşmak istiyorum. Şunu da belirteyim bu benim kişisel düşüncem spoiler sayılmaya bilir ancak yinede ;
Sürprizbozan: Göster
Ne dersiniz ?
10

Cevaplar (1)
avatar
(204) -
Bu arada 24 Nisanda ilk bölüm ...
10


0
| Bildir


avatar
(285) -
5. Sezonu izledikten sonra tekraren '' Ne çektiniz be Starklar...'' dedim. 5.sezonu ağırdan almışlar biraz galiba diyordum ta ki son 2 bölümü izleyene kadar. 6.Sezon için geri sayıma devam son 111 gün Sümüklü


avatar
(149) -
Yeni Sezon fragmanı yayınlandı. Serinin akıbeti en çok merak edilen karakterlerinden Jon Snow'u merkeze alan yeni fragman, eski bölümlerden görüntülerin ardından, "Ne olacağına dair hiçbir fikirleri yok" ifadeleriyle bitti.

https://www.youtube.com/watch?v=IxI8aPISq8I


avatar
(204) -
Jon Snow la Che yi birbirine benzetenler ???
10


default avatar
(32) -
5 sezonu birden indirip seyrettim, cok basarili ve surukleyici bir film. Ama pismanim. 6. sezonu beklemek iskence gibi...
10


avatar
(18) -
182 gün gibi bir süre 6. Sezon için. İlk 5 sezonda tempo hiç düşmedi. Verdiği tat ve işleyiş 5 sezondur değişmedi. Her açıp izlediğimde aynı tadı veren üç-dört diziden biridir. (bkz. Breaking Bad, The Flash, Vikings) 6. Sezondan beklentim büyük. 2016 Nisan ayında göreceğiz bakalım.
10


avatar
(15) -
Sürprizbozan: Göster
10


avatar
(15) -
2019 veya 2020'da filminin vizyona gireceğini Martins amcamız da onayladı. Dizinin yapımcıları dizinin 8.sezonda biteceğini belirtti. bu sezon Jon Snow'un annesi kim onu öğreneceğiz, çok fazla throwback sahnesine şahit olacağız.
10


avatar
(8) -
Jon Snow!
Sürprizbozan: Göster
10


avatar
(32) -
diziyi izlemek için 4 yıl bekledim çünkü seri bir şekilde izleyip keyfini çıkarmak istedim öğlede oldu 2 günde 4 sezonu bitirdim. 5 sezon yine muhteşemdi 10 bölümün bitmesini bekledim gazete dergi yazılarında diziyle ilgili hiç bir şeyi okumadım büyü bozulmasın diye fragmanını izlemedim ama denyonun teki facebookta john snowla ilgiyi bilgiyi vermiş ve gözüm oraya kaydığında sinir oldum lütfen yazılarımıza dikkat edelim lütfen.
10


default avatar
(44) -
Çok kaliteli bir dizi game of thrones bide the dead walking
9


avatar
(31) -
Her bölümü efsane . Gelmiş geçmiş en iyi dizi .
10


default avatar
(1) -
Dünyanın eşi benzeri bir daha olmayacak sayılı dizilerinden. Her sezon her bölüm diziye küstüm ama dayanamayıp hepsini izledim.
Sürprizbozan: Göster

Cevaplar (1)
avatar
(101) -
Valar Morghulis: "her canlı ölümü tadacaktır" Gülücük
10


-1
| Bildir


avatar
(32) -
''Nasıl dünyanın en iyi dizisi seçilmiş''i düşünürken kendinizi işin içinden bir türlü çıkaramadığınız bir dizi olabilir şu anda. Kostümler iyi, ortam çok iyi yansıtılmış, karakterlerden bazıları kendini sevdiriyor bazıları da nefret ettiriyor; olması gerektiği yönde. Olaylar da iyi, şüphesiz kimsenin bir sözü olamaz bu konuda. Dizinin bir diğer tarafı da basit cümlelerin olmaması. Cümleleri ve olayları anlamak için kafanızı çok yormanız gerekecek. Ama gelin görün ki bir konunun bu kadar aşırı uzatılması, hareket ve heyecandan çok durağan ve olayların durmadan bir konuşma balonu içerisinde geçmesi insanı bunaltıyor. Bir süre sonra diziyi bırakmaya yeltenebilirsiniz. Dizinin her sezonunun yarısında esneyebilirsiniz, hatta uykunuz bile gelebilir. Bir heyecan aramaya çalışabilirsiniz. Tek heyecanı bölümlerin son 5-10 saniyesine katıyorlar ki diğer bölümü de izleyin diye. Sonra o bölümü izliyorsunuz ve yine sonunda 5-10 saniyelik bir heyecan ve yine diğer bölüm. Diziyi izleyenler emin olun bu şekilde izlemişlerdir. İnsandaki merak duygusunu kullanarak bölüm çıkartan bir dizi. Giriş kısmı da aynı şekilde kötü. Ayrıca karakterler o kadar çok ki ve aralarında o kadar çok olay dönüyor ki, kim kimi ısırmış, kim kimi dişlemiş anlayamıyorsunuz. Kısacası dizi güzel ama sabrınız yoksa izlemeyin. İzlemeye karar verdiğinizde ise üst üste izlemeyin. Bir Wayward Pines, The Walking Dead ya da Bates Motel olamaz. Believe'yi izlerken bile dizi sizi etkilemeyi başarıyor ve art arda izleme gereği duyuyorsunuz. Bu dizinin bu kadar ödül alması ve tutulması garip. Her şey kostümlerden ve mekandan ibaret değil.
7

Cevaplar (1)
default avatar
(16) -
hbo yüzünden alıyor paralı kanal her dizi 9 üstü siz hala uyuyun.
3


+1
| Bildir


avatar
(133) -
Sürprizbozan: Göster
ikinci sezonun ortasındayım ve abartıldığı kadar müthiş bir dizi değilmis.çoğu bölümde uykum geldi izlerken.karakterler,isimler çok karışık.sonradan açılıyor mu dizi acaba?izlemeye devam edeyim mi?

Cevaplar (7)
avatar
(843) -
Diziye başlamadan önce hikayedeki 7 krallığı, yıllar süren uzun yaz/kış mevsimlerini, ak gezenleri, duvarı araştırıp, harita üzerinde kim nerede yaşıyor görürseniz daha faydalı olur. Ayrıca bu öyle Big Bang Theory, HIMYM gibi 20 dakikalık bir sitcom değil, sindire sindire izlemelisiniz. 2011 yılındaki ilk bölümünden beri bölüm bölüm izliyor olsam da bazı bölümleri tekrar tekrar izlediğim olmuştu.

Avatarınızdaki Dexter ile de alakası yok. Burada çok daha fazla karakter ve ilişkiler yumağı var. Anahtar kelime: Entrika. Bunu anlayabilmek için de biraz ön bilgi gerek. Herkes sevmek zorunda da değil, IMDB puanı 9,5 belki de siz geri kalan %5 dilimdesiniz.
10


+8
| Bildir
avatar
(32) -
Kesinlikle katılıyorum. Çorba gibi bir dizi ve çok ağır işliyor. Sıkıcı.
İked: Çoğunluk her zaman doğru şeyi yapıyor diye bir şey yok. Sosyal formasyondan ötürü oluyor bunlar. Diziyi ilk izleyenler kendi aralarında çoğalmış ve bunu böylece yaymış oluyorlar. Bu demek değil ki dizi güzel? Ülkemizdeki siyasi partileri düşünün. Çoğunluk belli bir partiye rey veriyor. Bu o partinin mükemmel bir parti olduğunu mu gösteriyor? Sosyal formasyona aykırı olursanız daha özgün bir insan olduğunu fark edeceksiniz. İyi günler.
7


-9
| Bildir
avatar
(733) -
Sürprizbozan: Göster

Ayrıca bir diziyi izlemeyi siyasi partiye oy vermeye bağlamakta nasıl bir düşünce yapısıdır anlamak mümkün değil gerçekten.
10


+6
| Bildir
avatar
(133) -
Diziye hakkında hiçbir şey bilmeden başladım.Tek bildiğim çok izlenen bir dizi olduğuydu ve ilk bölümde Sean Bean'i görünce tamam bu dizi izlenir dedim sevdiğim bir oyuncu olduğu için ama
Sürprizbozan: Göster

dediğiniz gibi bir Dexter,Breaking bad etkisi bırakmadı.onlarda bölüm bitince acaba diğer bölümde ne olacak diye meraktan duramıyorduk ama bu dizide o olmadı.o yüzden hayal kırıklığı oldu benim için.şuanda da diziye devam etmemin tek sebebi Peter Dinklage


-1
| Bildir
avatar
(843) -
Diziler için önemli bir kriter olan 67. Emmy ödüllerinde aday olduğu 24 daldan 12 tanesinde ödül alan Game Of Thrones, bu açıdan rekor kırdı.
10


+1
| Bildir
avatar
(321) -
Ya anlamıyorum herkes diyor entrika entrika. Ne zaman şaşırıp vay be adam neler yapmış dediniz ? 1. sezonda Baelish'e demiştim sadece 1 kereliğine Çok Mutlu Entrika denince akla gelen ilk dizi House Of Cards olmalı ya. En çok abartılan ve gereğinden fazla puanı olan dizidir bence Game Of Thrones. True Detective'den fazla puan alması tam bir saçmalık. The Wire ve Boardwalk Empire vs. saymıyorum bile. Ha şimdi kendi türünde en iyi dizi diyeceğim ama o da değil ki ya. Da Vinci's Demons gibi muhteşem bir dizi varken diyemem ki bunu ben. Tamam devin, ejderin, büyücünün, savaşçının, normal insanın, kralın, vahşinin, sinsinin, kahinin bir arada bulunduğu bir dizi zor buluruz. Ama 5. sezon işkenceydi resmen ya. 8 tane bomboş bölümle bir sezon yapıp son 2 bölümle o sezonu kurtaracaksın. Yok öyle bir şey Çok Mutlu 5. sezon 8. bölüm efsanedir lafım yok ama her bölüm öyle olmayacak ki aksiyonun olmadığı bölümler sıkıyor işte.
9


-1
| Bildir
avatar
(133) -
Diziyi izledim sonuna kadar ve ilk sezondaki şaşkınlığım geçti.meğer dizinin sloganı buymuş.valar morghulis Wink


0
| Bildir


default avatar
(17) -
Sürprizbozan: Göster
10


avatar
(59) -
diziye yeni başladım ve günde bir sezon bitiriyorum .mükemmel gidiyor
10


avatar
(101) -
Sürprizbozan: Göster
10


avatar
(306) -
Sürprizbozan: Göster
10


avatar
(843) -
Game of Thrones'un yönetmeni David Nutter,
Sürprizbozan: Göster
Sürprizbozan: Göster
10


default avatar
(2) -
Dizinin seyir keyfi yüksek lakin izleyici -namussuz, menfur, aşşağılık karakterlerin tarafında olmuyorsa- mutlu olmaz bunu izlemekle. Zaten izleyiciyi mutlu etmek gibi bir derdi olduğunu zannetmiyorum. "Eden bulur" düşüncesindekiler, 5 sezon boyunca hayal kırıklığı bulur. Şahsen, her daim film/dizilerde kötülerin de güçlü olup ciddi zarar vermesini talep eden biri de olduğum halde, "yaptığının bedelini ödemeli" noktasından bakınca; belki 10'larca bölümü asab bozukluğuyla bitirdiğimi söyleyebilirim.

Lakin, macera, merak, heyecan gibi noktalardan seyir zevki cidden yüksek. Başladı mı bağlıyor..

Sürprizbozan: Göster

Bütün umudum Ak Gezerlerde artık Çok Mutlu Bari onlar müthiş bir kıyım yapar ve zafer alırlar da önümüzdeki sezonu güzel bitirir şu senaristler Gülücük


default avatar
(3) -
Sürprizbozan: Göster


avatar
(81) -
izlediğim en güzel dizi ama nedense 5. sezon beni diğer sezonlar kadar pek tatmin etmedi. ayrıca 7. sezon olacakmı aceba ?
10

Cevaplar (1)
default avatar
(37) -
evet olacak ama büyük final. yani 7 den sonrası yok..
10


+1
| Bildir


avatar
(42) -
Arkadaşlar burası diziye ait bir bölüm. Yani sadece dizi ile ilgili görüşlerin, incelemelerin, yorumların hatta spoiler'ların olması gerekiyor. Lütfen kitaptan bir şeyler yazmayın buraya. Tamam belki "spoiler" butonu kullanarak yazıyorsunuz ama en son bölümü izleyen birisi nasıl olsa ben son bölümü izledim rahatlıyla açıp okuyup sonrada büyük bir şoka uğruyor. Kitapla ilgili fikirlerinizi ya da olacaklarla ilgili haberlerinizi lütfen gidin kitap forumlarında felan paylaşın. Burada kimsenin heyecanını baltalamaya hakkınız yok. Diğer arkadaşlardan ve yönetimden de ricam lütfen kitap ile ilgili içeriklere göz yumulmasın ya da kitap için ayrı bir başlık (konu) açılsın.
9

Cevaplar (6)
default avatar
(17) -
Burası Game of Thrones dizisi için yorum bölümü doğru mu? Ve yorum yaparken Sürprizbozan "spoiler" butonuda var doğru mu? Daha ne o zaman? Ben bizzat kitaplarla ilgili yazanları okumak isterim, sonuçta kitaptan baz alınarak yapılmış bir dizi. Ya o butona tıklamayacaksın ya da çok meraklıysan girmeyeceksin siteye kardeşim.


-8
| Bildir
avatar
(42) -
@BlackSun Sizin idrak etme konusunda sıkıntılarınız mı var acaba? Öncelikle bu konuda uzlaşmamız lazım. Aksi takdirde ben size ne anlatırsam anlamıcaksınız. Burası Game of Thrones dizisine ait bir bölüm, bunu sizde söylüyorsunuz zaten. Dizi yani dizi, kitap değil. Doğal olarak spoiler olacaksada dizi ile ilgili olsun diyoruz bizde zaten. Gidip kitaptan olmasın. Anlatmak istediğim nokta bu zaten. Yoksa spoilerlara bişey dediğimiz yok. Diziye ait bölümde dizi hakkında şeyler olur, kitaba ait bölümdede kitaba ait şeyler. Sende kitap hakkında yazanları okumak istiyosan girmeyeceksin buraya o zaman. Sen markette süt ürünleri (peynir vs.) reyonunun ortasında çikolata görsen garip karşılamaz mısın.
9


+1
| Bildir
avatar
(843) -
Kitaptaki hikayenin sorulması üzerine Nutter (DİZİNİN YÖNETMENİ) şunları söylüyor: “Ben kitapları okumadım. Bir yönetmen olarak senaryo metinleri benim İncil’im olmak zorunda. İzleyicilerin sahip olacağı sadece bunlar. Ben bunları bir yönetmen olarak perdeye aktarmalıyım. Kitapta olan veya olmayan şeylerle ilgilenemem.” ,

Bu arada süt ürünleri reyonunda çeşitli çikolatalı ürünler mevcut Gülücük Ve tamam %100 uyumlu olmalarını beklemiyorum ama sonuçta kitap ile dizi aynı karakterleri anlatıyor ve ortak paydaları oldukça fazla değil mi? Fırsat buldukça tüm spoilerları okumaya çalışıyorum. Kimisi izlemeden önce film ya da kitap hakkında bilgi sahibi olmak istemez. i-ked önce de okur sonra da... Yetmez yorum da yapar kendince Gülücük
10


-5
| Bildir
default avatar
(17) -
@carlosulo Bence sen idrak edemiyorsun. Burada kitapla ilgili spoilerları yazan ben değilim bunu gidip yazana söylemen gerek ve ben sadece görüşümü belirttim burada kitapla yazılan spoilerları görmek isterim. Ayrıca yönetici arkadaşlarda birşeye karar vermedilerse sanırım bu böyle kalacak ve çok merak ediyorsan sen o butona tıklamayacaksın böylece kitapla ilgili şeyide görmezsin bu kadar basit.


-5
| Bildir
avatar
(42) -
Arkadaşım 38 saat oruç mu tuyuyosun, hiç balık yemedin mi hayatında? Neden anlamıyosun sen? Yahu hangi sağlıklı normal bir insan daha izlemediği dizi ya da film ile ilgili spoiler yemek ister? Nasıl bir psikopatlık örneğidir bu? Ben spoiler butonuna ancak son bölümü izlediysem ya da filmi izlediysem basarım. Onun dışında neden basayım zaten spoiler butonuna. Bunda anlamıcak ne var? Ama ben son bölümü izlememe rağmen spoiler butonunun altında hiç bilmediğim bir şey çıkıyosa, yani kitaptan birşey, işte o zaman işin rengi değişir. Benim anlatmak istediğim mevzu bu. Ha illada kitaptan spoiler verilecekse Spoiler butonunun üstüne Kitaptan Spoiler vardır diye belirtilmeli. Ayrıca ben zaten sana söylemiyorum burada kitaptan spoiler verenlere genel olarak bir yorum yazdım. Sen altına saçmada olsa yorum yazmışsın, şimdide sana cevap veriyorum olay bu yani, ben sana spoiler veriyosun demedim.
9


+1
| Bildir
default avatar
(17) -
1- "Arkadaşın" falan değilim!
2- Oruç tutmuyorum müslümanda değilim!
3- Balık babamın sayesinde hemen hemen her gün yiyorum, çok merak ediyorsan özelden sorabilirsin.
4- Senin aksine ben herşeyi anlıyorum ama bence burada anlamak istemeyen sensin.

Bence sorununu yetkilerle görüşmelisin ya da kitaptan spoiler verene anladın mı? Eğer anlamadıysan bence biraz balık yemesi gereken sensin.

Moderasyon; Yorum sayfaları kişisel tartışmalar için kullanılmıyor. İlla gerek görüyorsanız ÖM üzerinden devam ediniz.

@CaRLoSuLo
@BlackSun


-3
| Bildir


default avatar
(68) -
28 yaşındayım. bu dizi her sezon arasında bu kadar bekletirse herhalde final bölümünü torunlarımla birlikte izleriz.


avatar
(193) -
Sürprizbozan: Göster
10

Cevaplar (1)
avatar
(97) -
Sürprizbozan: Göster
10


+3
| Bildir


avatar
(85) -
Sürprizbozan: Göster
10

Cevaplar (2)
avatar
(78) -
Dostum dizi için büyük kayıp olur, lütfen izle
10


+4
| Bildir
avatar
(85) -
Haha çok komik o kadar güldüm ki bahçeye diktiler.
10


-3
| Bildir


avatar
(101) -
5.Sezon Özeti:

Çok Mutlu
Sürprizbozan: Göster
10

Cevaplar (2)
avatar
(324) -
Süper bir özet olmuş harbiden Çok Mutlu
10


0
| Bildir
avatar
(135) -
Görünüşe göre kazanan Sam olmuş Çok Mutlu
9


+4
| Bildir


avatar
(91) -
5. Sezon kötü gibi görünmesi savaşaların filan az olması galiba ama diğer sezonlara göre daha az aksiyon olsada daha etkileyici bir sezondu bence.
10


default avatar
(6) -
Sürprizbozan: Göster
10

Cevaplar (2)
default avatar
(31) -
Sürprizbozan: Göster
10


0
| Bildir
default avatar
(1) -
Sürprizbozan: Göster
9


0
| Bildir


default avatar
(5) -
Sürprizbozan: Göster

Sürprizbozan: Göster
10


default avatar
(73) -
5. sezon diğer sezonlara göre sönük olsa da kalitesinden bir şey kaybettiğini söyleyemem. Yine film tadında güzel bölümler izledik. Yalnız G. Martin'in yeni kitabında sonlarını diziden öğrendiğimiz kahramanları nasıl anlatacak merak ediyorum. Myrcella, B. Selmy, Stannis(gerçi kitap tam o bölümlerde bitmişti ama), Şirine ve aklıma gelmeyen diğerleri... Dilerim önceki serilerdeki tadı yenisinde de alırız.
9


avatar
(32) -
ben 5 sezon boyunca dizide şunu gördüm; kim çok fazla ön planda olursa, kendisini sevdirirse bilin ki o oyuncunun sonu yakındır Çok Mutlu
10


avatar
(65) -
Arkadaşlar sezon finali dedin mi gerçekten final gibi olacak. Bir bilinmezlik olacak film bitince herkes onu konuşacak. TT olacak sosyal ağda . Forumlar gece gündüz açılan yeni topiclerle onu konuşacak. Videolar yayınlacak her öne gelen teoriler üretecek gelecek sezon için tahminlerde bulunulacak ve daha daha daha evet işte sezon finali böyle olur . Bazen ters köşe değil sağ gösterip sol vurur. Bence muhteşem bir sezon finaliydi bakın finaliydi diyorum diğer bölümleri katmadan. 2016yı dört gözle bekleyeceğiz .
Sürprizbozan: Göster
10


avatar
(101) -
6.Sezon Hakkında:

Sürprizbozan: Göster
10


default avatar
(30) -
Daha da izlemem. Her sezon finali aynı arkadaş, tek değişen kişiler.
Spoil son bölümü içerir:
Sürprizbozan: Göster
9

Cevaplar (2)
avatar
(65) -
Sürprizbozan: Göster
10


+3
| Bildir
avatar
(85) -
Valla haklısın kardeş, ben de izlemeyeceğim artık.
10


0
| Bildir


default avatar
(7) -
Bu sezonu çekmeselerdi olurmuş o kadar net!!!
10


avatar
(17) -
Sürprizbozan: Göster
10


avatar
(85) -
Game of Thrones 5.sezon finalinin ardından benim için artık bitmiştir.
Sürprizbozan: Göster

Çok yazık, böyle bir diziyi saçmalayarak mahvettiler. Bir daha da izlemem Game of Thrones'u. Sen 1 yıl boyunca bekle, yayınladıkları sezona, sezon finaline bak. Rezillik.
10


default avatar
(56) -
Üzdü sezon finali malum son ile... 10 bölüm ise ayrı sıkıntı bir sene yaşlanıyoruz 10 bölüm beklerken değer mi?Kesinlikle...
10


avatar
(101) -
-George R. R. Martin - Buz ve Ateşin Şarkısı- Kitabını Pdf olarak okumak isteyen varsa size özel epub'dan çevirdim iyi okumalar..


Sürprizbozan: Göster
10

Cevaplar (7)
default avatar
(10) -
sana helal olsun makbule geçti
10


+1
| Bildir
avatar
(101) -
Rica ederim ne demek Wink
10


0
| Bildir
avatar
(862) -
cennetliksin kardeşim eyw. Gülücük
10


+1
| Bildir
avatar
(101) -
Rica ederim ne demek Gülücük
10


0
| Bildir
default avatar
(45) -
kardeşim teşekkürler paylaşımın için, serinin geri kalanıda var ise paylaşırsan
çok makbule geçer.
10


0
| Bildir
avatar
(101) -
Henüz kitap yazılmamış Gülücük
10


+2
| Bildir
default avatar
(21) -
sen çok büyük bir adamsın.
10


0
| Bildir


default avatar
(2) -
Sürprizbozan: Göster
10

Cevaplar (2)
default avatar
(31) -
Sürprizbozan: Göster


0
| Bildir
default avatar
(31) -
Sürprizbozan: Göster
10


+6
| Bildir


avatar
(101) -
Dizide Geçen Haritaların resimleri

Sürprizbozan: Göster
10


avatar
(101) -
Cersei Lannister Hakkında Kitapta yazılanlar..

Sürprizbozan: Göster
10


avatar
(101) -
Daenerys Targaryen (Khaleesi) Hakkında Kitapta yazılanlar..

Sürprizbozan: Göster
10


avatar
(32) -
Mükemmel bir sezonu daha gerimizde bıraktık beğenmeyenler daha neler bekliyordu anlayamadım
10


avatar
(47) -
Onu bunu bilmem, bu sezonun yuz aki 8. bolumdur aga.
10


‹ Önceki 1 2 3 4 ... 25 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2016