Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
default avatar
(15) -
çok özel bir dizi. hayır, dizi demek de küçümsemek gibi: çok özel bir yapım... harika görüntü, harika oyunculuklar bir tarafa. harika ötesi bir senaryosu var. her izleyiciye ulaşalım saplantısı yok. bence izleyip sevenler de takdire şayan kişiler. öyle güçlü ve evrensel psikolojik tahliller var ki, mütemadiyen şaşırmaya şaşırır oldum. gerçekçilik düzeyi çok yüksek ve oturaklı. aksiyon saplantısı yok. izlediğim en iyi dizi özelliğine doğru ilerliyor. görelim...


avatar
(363) -
Breaking Bad izlemek pişmanlıktır, bu diziyi izledikten sonra öyle her önüne gelen diziyi izleyemezsin. Her zaman bir arayış içinde olursun. Herkesin beğendiği şeyler sana absürt gelir. Breaking Bad'i özlersin çünkü bağımlılık yapmıştır. Karakterler dostun, arkadaşın olmuştur, hepsine ayrı bir sempati duyarsın.(Kimileri Skyler'dan nefret eder Gülücük ) Breaking Bad, dramı ve gerilimi uç noktalara taşıyan dizidir ve bir adam, Walter White... Onun değişimine inanamazsın, o değiştikçe onu daha çok seversin. Jesse ile her zaman birlikte olmasını istersin. Birbirlerine kötülükleri olsa bile onlar bir baba-oğul gibidir. Bebeğinden yaşlısına kadar oyunculuklar mükemmeldir. İzlerken etkisinde kalırsın, zamanın nasıl geçtiğini anlamazsın. Bölümlerde gelişen olayları sıra dışı bir gerçeklikle sunar önüne. İşte böyle bir dizidir Breaking Bad, gerçeğin ve dramın ta kendisi. Saygılar
10


avatar
(47) -
Büyük finalın adı felina => FE + LI + NA => Iron + Lithium + Sodium => Blood + Meth + Tears. Yani "kan, meth ve gozyasi". Ayrica Felina Finale''nin anagrami.Vince Gilligan her şeyi her ayrıntısına kadar düşünmüş . Muhteşem bir final bizi bekliyor
10


Yorumlar (738)
avatar
(28) -
Büyük ihtimal yabancı dizi furyasına katılmış çoğu kişinin top dizilerindendir. Her şeyiyle de hak ediyor. Vince Gilligan büyük adamsın.
9


avatar
(197) -
Kemikleri olan, duyguları olan, benim senin gibi kanlı-canlı bir dizi. Çırılçıplak bir gerçekçilik... Öyle bir gerçekçilik ki yer yer psikolojiyi bozacak cinsten. Kimyayı ve insan kimyasını gözler önüne seren bir dizi. Dünya dizi tarihine adını "sarı sarı" harflerle yazan eşsiz bir şey...
Sürprizbozan: Göster
10


default avatar
(33) -
Her insanoglunun izlemesi gereken bir dizi. Kesinlikle cok iyi.
10


default avatar
(7) -
Genel olarak konuşursak dizilerin son sezonları hep ilk sezonlarını aratır. Mesela Heroes dizisinin ilk sezonu muhteşemdi. Eğer diğer sezonları, bu sezonların kalitesinde yapsalardı puanı 9'un üzerinde olurdu. Ama bu dizi çok farklı. özellikle son 2 sezonu 4. Ve 5. Sezon şu ana kadar seyrettiğim, en iyi son 2 final sezonuydu. Dizi konusu ile ilgili fazla bişey yazmaya gerek yok. Arkadaşlarımız fazlasıyla bahsetmişler. Sadece izleyin diyorum.
10


avatar
(284) -
3 yıl sonra yeniden -bu kez kızımla birlikte- izliyorum. (Bir süredir onun ısrarlarına "hayır" diyordum, yaşına uygun değil diye. Ama bütün arkadaşları izlemiş, ben de sonunda karşı çıkamadım. İlk günkü keyifle izletiyor kendini. Hatta daha da iyisi -çünkü şimdi pek çok durumun psiko analizini daha iyi yapabiliyorsun-
Kısacası, eskimeyecek ve bir kez daha izlenecek nadir dizilerden biri...
9


avatar
(227) -
Neden bu kadar efsane olduğunu izleyerek anlamak gerekli gerçekten.. 1 haftada bitirdim tüm bölümleri.. Hafta hafta izlesem gerçekten meraktan bitirirmiş insanı.. Bir insanın emeklerine hiç mi değer verilmez.. Vefanın sadakasını alamadı adam.. Jesse karakteri onca kez Walter tarafından kurtarıldı insan bir sarılır ya.. Hele skyler.. Satıcının önde gideni.. Kardeşi marry den de nefret ettim.. Hank iyiydi ama çok üstüne gitmesi gerekmezdi walter ın.. Acaba 1000 bölüm olsa bıkan olur muydu bu dizeden.. 1000 kişiden 5 bile olmaz sanırım

Cevaplar (2)
avatar
(284) -
Jesse, Walter, Skyler karakterlerini çok anlamamışsın sanırım (yaptığın yoruma istinaden dedim)
9


0
| Bildir
avatar
(227) -
Tanışmadığım kısılere basta sız dıye hıtap ederım.. Edılmesı de gerekır.. Ben kısısel gorusum bu.. Sizin karakterler de ne bulduğunuzu ben bilemem ama final de gorduklerım bunlar..


1
| Bildir


avatar
(175) -
Diziyi bitireli 4 yıl olmus. Hafızam sanırım bayagı bi unutmustur. Sİmdi tekrar izleme zamanı Çok Mutlu
10


default avatar
(124) -
Tüm zamanların en iyi 5 dizisinden biri. İzlemedim derseniz ayıp olur
10


avatar
(5) -
Özledim.


default avatar
(4) -
Eğer Hiesnberg şapkasını her taktığında, arka planda The Lone Walk melodisi çalarken tüyleriniz diken diken olmuyorsa tekrar izlemenizi öneririm.
10

Cevaplar (1)
avatar
 kurdele (395) -
*The Long Walk Alone

10


0
| Bildir


avatar
 kurdele (395) -
Meth kullanan biri gibi, Breaking Bad'i izlemek yoğun çaresizliğin ve zindelik hissinin karışmış halini veriyor.
Sürprizbozan: Göster

Hiç abartmadan söylüyorum, 45 tane izlediğim dizi arasından Breaking Bad gibi senaryonun ve karakterlerin en ufak ayrıntısına kadar işlenmiş, hikaye ve diyaloğun bu kadar mükemmel bir biçimde uyumlu olan, izlerken ağzınızı açık bırakacak bir senaryosu olan, bu kadar harika bir şekilde karakterleri hem sevdirip hem de nefret ettirebilen, bu kadar kaliteli bir karakter alt yapısı geliştirebilen, bu kadar kaliteli diyaloğa sahip olan, bittiğinde de bir insanın üzerinde bu kadar etki yaratabilen başka bir dizi yok. O kadar güzel ayrıntılar var ki, 3 kere izledim ve her izlediğimde yeni bir şey fark ediyorum.

Tabi herkes istediği puanı verebilir ama bana göre bu seriye 9 puan verip de başka bir seriye 10 puan vermek hakaret gibi bir şey olur.
10

Cevaplar (1)
avatar
(175) -
Kardes biraz nokta koymayı dene cümlelerine.
10


0
| Bildir


default avatar
(114) -
İlk Çıktığı Zamanlar 1-2 Bölüm İzlemiştim Sarmamıştı Pek Genel YOrumlara Baktıktan Sonra Tekrar İzlemeyi Deneyeceğim Bakalım Alışabilcek Miyim? :S

Cevaplar (2)
avatar
(41) -
İzle kardeşim izle.Bende 1. sezonun 2-3 bölümünü izleyip bir kaç ay ara vermiştim.Sonra iyi ki tekrar başlamışım.1. sezon çok yavaş geçiyor kabul ama izlemeye devam etmelisin.
10


0
| Bildir
default avatar
(35) -
garip ben ilk anda etkilenmiştim gerçi sonraları biraz yavaş geldi ama sonrası malum yeah since yeah mr white
10


0
| Bildir


default avatar
(13) -
Felina bölümünden bu yana 4 yıl geçmesine rağmen. halla izleniyor olman senin ne kadar iyi bir dizi olduğunu açıklıyor. Forever Breaking bad. yılda bir. sıkılmadan tekrar izlerim. her izlediğimde heycanlanır kasılırım... eğerki birgün duyup izlemeyi erteleyen olursa kesintisiz izlemeli. çünkü bu dizi bir baş yapıt....
10


default avatar
(1) -
Diziyi bitirdim,kesinlikle çok enfes,insana çok dersler veren dizi.Şahsen ben dizinin başından sonuna kadar hep Wlat u sevdim ve onu anlamayanlara sinir oldum.Çoğu kişinin akisne Jesse yi sevmedim,Walt un onun yaptıklarını görmemek için insanın sığır olması gerek..Skyler ise vefasısızın önde gideni,bir kadın kanserli kocasının ne olursa olsun yanında olmalı...bitch Gülücük)
9


default avatar
(9) -
heeeyyoooo Mrs.White Gülücük) Her şeyiyle 10/10 u hak eden bir dizi .Favori 3 dizim arasında yerini aldı ... W.White hırsına , kibrine yenılıp son 2 sezon sevecenlıgını kaybedıyor benım nazarımda . Jessie Pinkman Adamdır.
10


avatar
(15) -
İlk birkaç bölüm izleyiciyi filme adapte ediyor. Sonra film öyle bir sarıyor ki bitmesin keşke, ama bitti işte.
Aksiyon, komedi, dram, gizem hepsi birarada.
Zamanı değerli olan hiç başlamasın 62 bölümü izlemeden bırakamaz. Bağımlılık yapıyor.
10


default avatar
(10) -
İzlediğim diziler içinde belki de en iyisi, oyunculuk, senaryo ve final muhteşemdi. Birçok dizide olan sonuca bağlayamama sıkıntısı bu dizide yok içiniz rahat olsun. Karakterler öyle ince işlenmiş, öyle güzel psikolojik analizler yapılmış ki hayran kalacaksınız.
10


avatar
(18) -
5.sezon muhteşemdi
9


avatar
(44) -
Dizi izlemeyen birisi olarak arkadaşların ve çevrenin yoğun baskısı ile izlemeye karar verdiğim şahane dizi. Senaryo olarak çok beğendim gerçekten. Bağlantı kurulması gereken noktaları farkedince insan daha da seviyor diziyi. Bazı bölümleri sıkıcı mı? evet. Fakat karakterlerin davranışları ve ruh halleri gerçekten harika. Ruh halleri sinüs grafiği gibi bir inip bir çıkıyor fakat gerçek hayattan da kopmuyor. Kısaca özetlersek:

Benim gibi dizi bağımlısı olmayan arkadaşların mutlaka seyretmesi gereken bir dizi. Kimyaya olan ilginizi de artırabilir Gülücük
9


avatar
(378) -
Dizi efsane. İlk sezonları oldukça eğlencelidir. Son 2 sezonda bayağı bir ciddileşiyor dizi. Finali ayrı bir efsane. Bir ton güzel detay var. Can alıcı sahneler var. Dibe çöküş çok iyi aktarılıyor. Walter bencil biriydi sevemedim onu. Hank, Mike, Jesse adamdır. Skyler o kadar kötülendi ki. Ama o da kötü sayılmaz bence. İyi de değil tabi ki. Şu Walter'ın ve ortaklarının kurduğu şirket olayı biraz daha anlatılsa iyi olurdu sanırım. Say say bitmez aslında her karakter için inceleme yazılabilir. Pek fazla dizi izlemedim. En iyisi bu izlediklerim arasından. True Detective 2. sıraya düştü. Ölmeden önce izle.
10


default avatar
(6) -
ben bi 10 bölüm izledim sarmadı bıraktım. devammı etmem gerek, yoksa hep böylemi devam ediyor dizi ?

Cevaplar (6)
default avatar
(10) -
izledikden sonra keşke hafızamı sildirip tekrar izlesem diyorum sen neden bahsediyosun


2
| Bildir
default avatar
(84) -
10 bölüm izlemissin nasıl devam ettiremedin anlayamadım gerçi. Ben 3. Bölümde diziye bağlanmıştım. Diğer sezonları kesinlikle daha iyi bence davam et böyle dizi yarıda bırakılmaz .
10


1
| Bildir
default avatar
(6) -
o zaman sıfırdan başlayım bir daha. eyvallah...


0
| Bildir
default avatar
(10) -
biraderim bırakılır mı bu dizi ya sen napıyon Gülücük Ben bitirdikten sonra 4 senedir acaba yeniden çekerler mi diye bekliyorum.ama yok maalesef böyle bir dizi daha gelmez.
10


1
| Bildir
avatar
(363) -
10 bölümde sarmadıysa izlemenize gerek yok bence.
10


1
| Bildir
default avatar
(6) -
sıkıntıdan ilk sezonu bitiremedim. baygınlık geldi. hep uyuya kalıyorum izlerken. anlaşıldı bana uygun bi dizi değilmiş. çok merak etmiştim aslında bu kadar neden tutuldu diye.


0
| Bildir


avatar
(89) -
efsane dizilerim arsında ilk sıralarda yer alır


default avatar
(56) -
ne diziydi be !! Acaba ne izlesem diye düşünenler hiç beklemeden başlasın.
10


default avatar
(21) -
Diziyi izlemeye devam ettim ve oldukça sıkıcı geçen ilk sezondan sonra yavaş yavaş ısındım diziye. Özellikle 4. ve 5. sezon muhteşem olmuş.Ancak yine de best dizi ever gibi bir şey söz konusu değil. 4 sezon boyunca skyler greyin kaprislerini ve saçma davranışlarını izledim resmen ki 1 puanı buradan düştüm.1 puanı da muhteşemliğini tüm sezonlara yayamamasından. Özet olarak izlenmesi gereken muhteşem bir dizi ama bu diziden çok daha güzel diziler izlediğimi söyleyebilirim. Gelmiş geçmiş en iyi dizi değil açıkçası.
8


default avatar
(21) -
Diziye yeni başladım. İlk 5 bölümü izledim fakat çok sıkıcı geldi. Bir şeyler eksik gibi dizide.Bu diziden önce geçen hafta the walking dead izlemeye başlamıştım 5 günde 7 sezonunu izleyen biri olarak bu diziye devam etsem mi kararsız kaldım.

Ne dersiniz gitgide güzelleşir mi yoksa boşa zaman harcamayım mı ?
8

Cevaplar (1)
avatar
(41) -
Ben de senin gibi ilk 4-5 bölümü izledim ve canım acayip sıkıldı.1 ay ara verdim.Sonra yine can sıkıntısından devam ettim ve iyi ki etmişim.Zevkler tartışılmaz ama diziye devam etmezsen çok hata yaparsın
10


0
| Bildir


avatar
(304) -
izlediğim en iyi diziler arasında ilk üçe girdi; game of thrones, spartacus, breaking bad... muhteşem bir dizi, ayrıca dizi bitmiş yani izlemeyenler için bulunmaz hint kumaşı
9


default avatar
(29) -
İki defa izledim tüm sezonları, bir defa da 3.sezondan izleyip bitirdim.İş paranoyaya mı gidiyor çözemedim.Normalde sevdiğim bir çok dizi ,film ya da anime izledikden sonra mümkün değil yeniden izlemem ,izlesem de sıkılırım.Ama bb de olmuyor arkadaş kafa gitti sanırım .Çok Mutlu
10


avatar
(232) -
Diziyi 2016 yılı itibariyle izledim, İzlenebilir mi derseniz izlenebilir, puanım: 7.8 İyi Seyirler Gülücük


avatar
(1182) -
Bir dizinin her bölümü ilgi çekici ve zevkle seyredilecek kalitede olabilir mi? Bu sorunun cevabı Breaking Bad için "evet"... 62 bölümü 15 günde bitirdim. Aslında daha kısa sürede de bitirebilirdim de zevkini çıkartmak için biraz ağırdan aldım Gülücük

Sürprizbozan: Göster
10

Cevaplar (2)
avatar
(175) -
Ayrıntıları spoiler baslıgı altında yazman güzel ama biri merakına yenik düsüp bi göz atmak isterse diziyi izlemesine gerek kalmaz diye düsünüyorum =)
10


1
| Bildir
avatar
(1182) -
Gülücük
10


0
| Bildir


default avatar
(2) -
bu diziye başladığımda bütün sezonlarını indirmiştim fakat daha sonra ilk sezonun ortasında sıkılıp bütün bölümleri silmiştim 1-2 ay sonra heryerde breaking bad ile paylaşımlar görmeye başladım 1. bölümden tekrardan başladım ve ilerledikçe hayatımda izlediğim en iyi dizi oldu ve bu diziyi bitirdikten sonra diğer dizilerden hiç zevk almamaya başladım. Daha iyisi bir daha hiç olmayacak..
10


avatar
(85) -
Bu dizi ve yönetmeni efsanedir. Better Call Saul dizisini de yöneten aynı yönetmendir.Boşluğa düşenlere tavsiye edebilirim.Bu dizi insana '' ilk bölümü ile son bölümü tutarlı olan ve tutarlı bir finalle biten nasıl bir şeysin sen ya ''dedirtiyor .
10


default avatar
(3) -
Sen nasıl bir dizisin arkadaş.Gerçekciliği oyunculuğu yönetmenliği ve tabiki mükemmel senaryosu ile asla unutulmuycak bir başyapıt.Yıllar geçti ama hala unutamıyorum çoğu kişi gibi.İlk yorumumum üzerinden 5 sene geçmiş acaip bir boşluk hissi.İnanılmaz ve dayanılmaz durumda.Better call saul izlemek bile kesmiyor arkadaş öyle bir tutku sevgili gibiydi bu dizi evet öyle işte.
10


avatar
(175) -
Dizi cok cok harika evet bunu kimse inkar edemez. Ama son 2 bölüm cok aceleye getirildi bu kesin. Bu kadar harika bir film o sekilde sonlanmamalıydı.
Sürprizbozan: Göster
10


avatar
(10) -
Dizi bitince insan bir boşluğa düşüyor...Son sahnelerini defalarca izledim,izleyen insanlarla konuştum zaman geçti yeni diziler izledim ama o boşluk hâlâ duruyor. Bu dizinin yerini benim gözümde hiçbir dizi dolduramayacak işte bunu anladım.
10


default avatar
(31) -
Şimdiye kadar izlemeyenlere hem imreniyorum hemde üzülüyorum çünkü harika bir eser izleyecekler. Ama bitince bir süre hayatlarında bir eksiklik hissedecekler.
10


default avatar
(2) -
Artık gerçekten öldüm gibiyim sanki zaman durmuş gerçekten abartmıyorum şuan ben bunları hissediyorum boşluğa düşmüş gibiyim sırf sevgilime bahaneler uydurup uyuyorum deyip bir günde 6-7 bölüm soluk almadan izlediğim bir diziydi ama bugun bitirdim ve hayal kırıklığına uğradım evet spoiler yemiştim final için ama dizi geri döner derdim eskiden ama şuan gerçekten ölüyorum bitti final i izledim geri dönücek mi dizi bir bilginiz var mı araştırsanız ben bişeler bulamadım bir şey söyleyin nolur 10/10
10

Cevaplar (3)
default avatar
(68) -
Better Call Saul izle mis gibi dizi, bundan iyisini bulamazsın şu sıralar...
10


0
| Bildir
default avatar
(2) -
Bana çok sıkıcı geldi 1. sezon 7. bölümdeyim ??
10


1
| Bildir
default avatar
(1) -
Gei dönmez, dönmemeli de. Yapılabilecek en iyi finali yaptılar. Breaking Bad kalitesinde bir şey izlemek istiyorsan Better Call Saul aklında bulunsun.


0
| Bildir


default avatar
(2) -
Tek kelimeyle efsane
9


avatar
(394) -
Sanırım bir ara breaking bad 6. Sezon olacak diye dedikodu çıkmış sonra da yalanlanmış. Arkadaşlar üzülmeye gerek yok çünkü better call saul'un sonunda breaking bad'e bağlanacağından adım gibi eminim Gülücük
10

Cevaplar (1)
avatar
(30) -
Öyle olsa süper olur ama zor
10


0
| Bildir


avatar
(83) -
Şu diziye 1 puan veren 35 kişi neyi izledi de 1 puan verdi aklım almıyor
10

Cevaplar (1)
avatar
(47) -
gadarımın yazıldığı günü izleyenler klübü olmalı Gülücük
10


0
| Bildir


default avatar
(5) -
Adamın soyadı bile white. Yani adam tertemiz bembeyaz. Arkadaşı
Sürprizbozan: Göster
walter uyuşturucu ile ilgileniyor yani yine beyaz.
Sürprizbozan: Göster
bunları düşüne düşüne bu dizinin üçüncü turunu bitirdim artık gerisini size bıraktm
10


default avatar
(2) -
Bu diziyi izledikten sonra hayatım bile değişti lan kim ne derse desin anlatılmaz izlenir kardeş
10


default avatar
(6) -
Yav bu nasıl bir dizidir böyle? 3.defa izliyorum ama her izlediğimde sanki ilk defa izliyormuş gibi bir hisse kapılıyorum. Söylenecek o kadar şey varki bu dizi için, nasıl bir başyapıttırki bu beni hiç sıkmıyor. Kelimeler kifayetsiz kalıyor. Adamlar yapmış yav vallahi yapmış, bu diziyi izlerkendi yaşadığım duyguları başka bir dizi veremiyor. Bambaşka, çok başka bir yapıt. Minik Hollysine kadar herkes mi üst düzey oynar... Breaking bad kadar iyisi heralde 10-20 yılda bir gelir, kimbilir belkide gelmez.
10


default avatar
(40) -
Ben bu diziyi geç izleyipte tam izleyenlerdenim. Son sezonu da bitirdim. Mükemmel dizi.
Final sahnesin den sonra, hüzünlenmedim desem yalan olur.
Walter White sanki ailemiz den birisi olmuş. Şu an bir boşluk hissediyorum.
10


avatar
(133) -
ve bitti... Sümüklü
tahmin edemediğim bir son ve son sezon. Hank'e, Jesse'ye, Walter J.a, kısacası Walt hariç herkese bir dünya laf saydırdığım bir 5.sezon izledim. Ayakta alkışlamak lazım böyle bir yapımı. Özleneceksin Heisenberg!
9


avatar
(133) -
3.sezonun sonuna geldim . Hala JESSE'den hala nefret ediyorum. Walter'ın başına sırf bela olarak doğmuş >(
9

Cevaplar (1)
avatar
(1021) -
Olur mu yahu, Jesse candır.
10


8
| Bildir


avatar
(133) -
ilk sezonu geçen gün bitirdim. Çok sarmamıştı hatta öneren arkadaşlara şaşırmıştım ancak sabrettim ve 2.sezona başladım. iyi ki başlamışım! süper kurgu! yalnız diziyi izleyen ve 2.sezonu hatırlayan arkadaşlara bir sorum var:
Sürprizbozan: Göster
9

Cevaplar (1)
avatar
(1021) -
Sürprizbozan: Göster
10


2
| Bildir


default avatar
(64) -
1 Hafta da izledim diziyi. Keşke her gün iki bölümü geçmeseydim. İzleyin abi kalan diziler hikaye gelecek...
10


default avatar
(3) -
Bu zamana kadar neden izlememişim kendime kızıyorum.
Mükemmel bir dizi.
10


avatar
(838) -
Efsanelerin efsanesidir. Gerek kamera açıları , geren çekim tarzı , oyuncular , mekan , sanki hepsi özenle bir araya gelmiş gibi...Sanki biz bu diziyi bekliyormuşuz gibi...

Gerçekten harika bir konu seçilmiş. Bu konuyu birçok kişi eline yüzüne bulaştırabilecekken Breaking Bad ekibi bu konuyu daha da bize yakın , ilgi çekici halde gözler önüne sermiştir.

İzlemeyenin çok şey kaybedeceğini düşündüğüm ender yapıtlardan. Got ile karşılaştırıyorlar , kesinlike bu karşılaştırmalara karşı çıkıyorum. Aynı kulvarda bile değiller. Bence ikisi de çok iyi ama hangisinin daha iyi olduğu söylenemez. Sonuçta dedem Got izlemez ama bunu izler. Kesinlikle farklı, eğlenceli , düşündürücü , geren , özleten , hissettiren bir başyapıt.

Bira daha böylesi gelir mi merak konusu. İzlemeyenler izleyecekleri için çok şanslı..

Tadını çıkarın. 10/10
10


default avatar
(70) -
Geçen yaz 1. sezonu izlemiştim ve nasıl bu kadar beğenildiğine anlam verememiştim. Buradaki yorumları okudum ve geçen gün izlemeye devam ettim. Bir haftadan kısa bir sürede diziyi bitirdim. İyi ki devam etmişim, gerçekten mükemmel bir dizi ve bulunduğu yeri kesinlikle hak ediyor.
Evet ilk sezonlar biraz sıkıcı ama bunu dizinin 62 bölümlük bir dizi değil de film olmasına bağlıyorum. Giriş,gelişme,sonuç bölümlerinden oluşuyor. Giriş biraz sıkıcı gelişme biraz daha heyecanlı ve sonuçsa mükemmel bir final ve aksiyona sahip.
Öncelikle oyunculuklar müthiş rolünde sırıtan yan oyuncu bile yok. Ayrıca dizi de bir karakterden bir bölüm nefret ediyor, bir bölüm seçiyorsunuz. Bir yandan karaktere küfrediyor bir yandan yaptıklarına hak veriyorsunuz ve o duyguyu kesinlikle size geçiriyor. Size olanları adeta yaşatıyor bu yönden de çok gerçekçi bir yapım olduğunu söylemek lazım.
Son olarak izlemekte tereddüt edenlere söylüyorum kesinlikle izleyin pişman olmayacaksınız.
10


‹ Önceki 1 2 3 4 ... 10 Sonraki ›
Breaking Bad
Dizi Altyazıları
La casa de papel (13,339) The Flash (3,844) Agents of S.H.I.E.L.D. (2,186) Counterpart (1,825) Gotham (1,730) Vikings (1,670) Legends of Tomorrow (1,496) Black Mirror (1,200) Supernatural (1,180) The Alienist (1,154)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018