Giriş Kayıt
Yorumlar (9)
avatar
(87) -
Filmden çok bir şey beklemeyin ama kızlar güzel. Özellikle Holly Valance bellissimo Gülücük
5


avatar
 kurdele (2518) -
Oyun olduğunu yorumlardan öğrendim, bilmiyordum ama sırf hatunlar icin bile her türlü izlenir. Her film başyapıt olacak değil ya!...


avatar
(101) -
Oyun dünyasının sinemaya aktarımlarından biri olan bu film imdb da aldığı puanla (4.Bunlar da ne ait olduğu tozlu raflara kaldırıldı bile. Resident evil veya silent hill gibi aktarılsaydı iyi olacaktı. Vasat.
1


default avatar
(91) -
Bencede güzel film eğlenceli, aksiyonu bol izlerken sıkmıyor..
8


avatar
(218) -
Gelmiş geçmiş en başarılı oyundan filme uyarlamalardan biri olarak çıkıyor film karşımıza, özellikle kast çok başarılı ve karakterler fazlasıyla uygun canlandırılmış.
10


avatar
(355) -
Siz yorumlara aldanmayın güzel film. Ama bennn
8


default avatar
(105) -
Çok eğlenceli bir film izlerken hiç sıkılmazsınız. 7.5/10


avatar
(1689) -
"Film klasik bir hikayeden başka bir şey değil" yorumu yanlış bir yorum. Film efsane bir konsol oyunu serisinin sinemaya aktarılmış hali. Karakterler ve hikaye oyunda ki gibi birebir yansıtılmış bu bakımdan eğer oyunu oynadıysanız zevk alacaksınız. Ama oyuncu performansları ortalamanın altında bir dizi oyunculuğunun ötesine geçemiyor, dövüş sahneleri ise oldukça başarısız ki bu işi en iyi japonlar yapıyor.
5


avatar
(276) -
Filmin girişi muhteşem,renkler kostümler inanılmaz sanki renk şöekenindesiniz,ve film böyle devam edecek sanıp,seviniriyorsunuz !

Malesef ilk 20 dakikadan sonra Yönetmen öyle saçmalıyorki,kaba tabirle filiminde senaryonunda içine ediyor,film nasıl rezil edilir,görsel detaylığına dönüyor film.

İlk 20 dakika izlenir sonrası zaten filmde birşey yok,taklit senaryo,bir adaya bırakılan döğüşcüler ve turnuva,bunun gibi inanın çok daha kalitelileri var zaten.

İzlemek için bir şey yazıyım diyorum ama malesef giriş bölümünden başka filmde bir şey yok.

Puanım:10/2 2 puanıda set ve kostümcüler için verdim,senaryo ve yönetmen için değil.
2


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2017