Giriş Kayıt
En İyi Yerli Film Adayları
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 6 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »

2010'un En İyi Yerli Filmi Sizce Hangisi?
Eyvah Eyvah
41%
 41%  [ 451 ]
Av Mevsimi
27%
 27%  [ 297 ]
New York'ta Beş Minare
16%
 16%  [ 175 ]
Bal
9%
 9%  [ 101 ]
Çoğunluk
5%
 5%  [ 55 ]
Toplam Oylar : 1079 | Ankete Katılanlar

Yazar Mesaj
furiousthing
Eski Yönetici

İletiler: 1456

Özel mesaj gönder
 En İyi Yerli Film Adayları

Filmler hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız...

Av mevsimi
2010
Av Mevsimi
Suç / Dram / Gizem140 dk

Yönetmen: Yavuz Turgul
Tecrübesi, sezgileri ve takipçiliğiyle tüm teşkilatın “Avcı” olarak bildiği Ferman (Şener Şen) ile yalnızca bakışlarıyla bile lakabının hakkını veren “Deli” İdris (Cem Yılmaz) cinayet masasında görevli, baba-oğul kadar yakın iki polistir....
7.5 (24,238 Oy)

Bal
2010
Bal
Dram103 dk

Yönetmen: Semih Kaplanoglu
Yusuf ilkokula başlamış, okuma yazma öğrenmektedir. Babası Yakup ürkütücü bir ormanın derinliklerinde, yüksek ağaçların üzerine kurulmuş el yapımı kovanlarda üretilen karakovan balcılığıyla uğraşmaktadır. Babasıyla sık sık gittiği orman, Yusuf...
7.2 (5,854 Oy)

Çogunluk
2010
Çoğunluk
Dram110 dk

Yönetmen: Seren Yüce
Mertkan'ın hayatı basittir; babasının inşaatlarının getir götür işlerine bakar, arkadaşlarla alışveriş merkezlerinde sağı solu keser, arabayla turlar. Bu basitliğe bir anlam bulmak için pek de hevesli değildir. Ne zaman ki Gül ile tanışır, boşluğu...
7.4 (3,855 Oy)

Eyyvah Eyvah
2010
Eyyvah Eyvah
Komedi104 dk

Yönetmen: Hakan Algül
Hakan Algül’ün yönettiği ve Ata Demirer, Demet Akbağ Özge Şakrak Borak ile Salih Kalyon’un oynadığı Eyvah Eyvah, 26 Şubat 2010’da UIP Filmcilik dağıtımıyla BKM Film tarafından vizyona çıkarılıyor. Hüseyin, Trakya’nın bir köyünde ninesi ve dedesiyle...
7.1 (15,502 Oy)

Five Minarets in New York
2010
Five Minarets in New York
Dram119 dk

Yönetmen: Mahsun Kirmizigül
Kırmızı bültenle aranan ve ismi fenomene dönüşen radikal dinci bir örgütün lideri Deccal kod adlı suçlunun Amerika’da yakalandığı bilgisi gelir. Teşkilatın en başarılı iki polisi Amerika’ya suçluyu teslim almaya giderler. Bundan sonrası kolay gibi...
5.9 (12,969 Oy)

İletiTarih: 21 Aralık 2010 19:18
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
furiousthing
Eski Yönetici

İletiler: 1456

Özel mesaj gönder
Eyvah Eyvah'ı izlerken çok büyük zevk almıştım. Dün de sinemada ikincisini izledim. Gerçekten çok başarılı bir film olmuş.
Yer yer duygulu yer yer gülmekten kırıp geçen sahneleriyle benden tam not almayı başardı. Hıhı

İletiTarih: 17 Ocak 2011 19:39
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Mr_Nobody
İskandinav Sineması

İletiler: 6033

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Eyvah Eyvah ve Çoğunluk arasında kaldım. Ama Eyvah Eyvah'ta karar kıldım. İki filmde harikaydı ama biraz da kadro kalitesi farkıyla Eyvah Eyvah favorim. Hıhı

İletiTarih: 17 Ocak 2011 19:46
yasirisay

İletiler: 247

Özel mesaj gönder
Eyvah eyvah çok eğlenceliydi ve bence de gayet başarılı olmuş oyum kendilerine gitmiştir.

İletiTarih: 17 Ocak 2011 19:58
kuzeydebiryer

İletiler: 10725

Özel mesaj gönder
Yavuz Turgul imzalı filmleri sevdiğimden av Mevsimini sinemada izleme şansı bulmuştum. Bu sene izlediğim en iyi yerli yapımdı.

İletiTarih: 17 Ocak 2011 20:05
ubi bene ibi patria
Müdavim

İletiler: 7469

Özel mesaj gönder
Bu seneki yerli filmleri pek seyretmiş değilim. Ama Eyvah Eyvah'ın çok övüldüğünü hatırlıyorum. Eh filmde Demet Akbag, Ata Demirer ve Salih Kalyon gibi isimler olcakta ben beğenmeyecek miyim! En kısa zamanda izleyeceğim filmler arasında yer alıyor. Salih Kalyon gerçekten de işinin ehli bir oyuncu, üstad Hıhı .

İletiTarih: 17 Ocak 2011 21:57
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 6 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2018