Giriş Kayıt
En İyi Aksiyon Filmi Adayları
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 17 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2 Sonraki »

2010'nun En İyi Aksiyon Filmi Sizce Hangisi?
Salt
34%
 34%  [ 428 ]
Green Zone
14%
 14%  [ 180 ]
Repo Men
8%
 8%  [ 100 ]
The A Team
18%
 18%  [ 228 ]
The Expendables
24%
 24%  [ 302 ]
Toplam Oylar : 1238 | Ankete Katılanlar

Yazar Mesaj
furiousthing
Eski Yönetici

İletiler: 1456

Özel mesaj gönder
 En İyi Aksiyon Filmi Adayları

Filmler hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız...

Salt
2010
Salt
Aksiyon / Suç / Gizem100 dk

Yönetmen: Phillip Noyce
Evelyn Salt (Angelina Jolie), görevi, şerefi ve ülkesi üzerine yemin etmiş bir CIA ajanıdır. Ancak bir itirafçının onu Rus ajanı olmakla suçlamasıyla bağlılığı test edilecektir. Salt sahip olduğu tüm gizli görev tecrübesini kullanarak kendini temize...
6.4 (266,757 Oy)

Green Zone
2010
Green Zone
Aksiyon / Dram / Gerilim115 dk

Yönetmen: Paul Greengrass
2003 yılında ABD önderliğinde Bağdat'ın işgâli sırasında, tebligat çavuşu Roy Miller (Damon) ve ordu müfettişlerinden oluşan ekibi, Irak çölünde depolandığından kuşkulanılan kitle imha silâhlarını bulmak üzere görevlendirilir. Bubi tuzaklı bir...
6.8 (118,788 Oy)

Repo Men
2010
Repo Men
Aksiyon / Suç / Bilim-Kurgu111 dk

Yönetmen: Miguel Sapochnik
Yakın bir gelecekte yapay organların üretimi mümkün hale gelmiştir. Bu sayede insanlar gerçek organ nakli olmadan da yaşamlarını sürdürebilmektedir. Öte yandan, çok pahalı olan bu yapay organları alırken yapılan anlaşma gereği, eğer ödemeler düzenli...
6.3 (93,289 Oy)

The A-Team
2010
The A-Team
Aksiyon / Macera / Komedi117 dk

Yönetmen: Joe Carnahan
1 yıl önce, özel bir komando timi işlemedikleri bir suç yüzünden hapse gönderildi. Çok sıkı korunan ceza evinden kaçtılar. Bugün devlet tarafından halen aranan bu adamlar artık paralı askerler olarak çalışıyor. Eğer bir sorununuz varsa, eğer yardım...
6.8 (227,466 Oy)

The Expendables
2010
The Expendables
Aksiyon / Macera / Gerilim103 dk

Yönetmen: Sylvester Stallone
Bir Güney Amerika ülkesinin kural tanımaz diktatörünü yıkmak ve diktatörlük rejimini sona erdirmek için ülkeye gizlice sızan bir grup paralı askerin hikayesinin anlatıldığı 'Cehennem Melekleri' aksiyon sinemasının eski ve yeni yıldızlarını bir araya...
6.5 (295,880 Oy)

İletiTarih: 21 Aralık 2010 18:19
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Mr_Nobody
İskandinav Sineması

İletiler: 6033

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Bu dalda ödülü hangi film kazansa bunu hak etmemişti diyemem. Repo Man bile pek beğenilmemiş olsa da diğer filmlerle kıyasladığımda ödüle uzak bir film olduğunu sanmıyorum. Oyumu The A Team için kullanıyorum ama Repo Man de aklımı çok karıştırdı oyumu verirken. yakaladım

İletiTarih: 17 Ocak 2011 14:53
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
furiousthing
Eski Yönetici

İletiler: 1456

Özel mesaj gönder
The A Team'i tek geçtim. O komediyle harmanlanmış aksiyon sahneleri hala aklımdadır. Ayrıca çocukluğumuzun dizisi olmasının da artısı var tabii ki Hıhı

İletiTarih: 17 Ocak 2011 16:26
g.c.
Sinefil Grubu

İletiler: 2541

Özel mesaj gönder

A Takımı gönlümün birincisi, umarım ankettende o çıkar Süperrrrrr

İletiTarih: 17 Ocak 2011 18:04
DyLeXia

İletiler: 595

Özel mesaj gönder
A Takımı nedense bana aynı tadı vermedi, müzikler hariç tabii yakaladım
Keşke RED' de bu kategoride olsaymış...Oyuma gelince, tam içime sinmeyerek Salt'a gitti.

İletiTarih: 17 Ocak 2011 19:53
LoneStar
Amerikan Sineması

İletiler: 1458

facebook twitter Özel mesaj gönder
The Expendables Diyorum ben.
Diğer filmleri de seviyorum ama, nedense bunu seçtim yakaladım

İletiTarih: 17 Ocak 2011 20:02
ubi bene ibi patria
Müdavim

İletiler: 7469

Özel mesaj gönder
Oyum A Takımı'na gitti. Gerçekten adaylar arasından en güçlü olanı o. Angelina Jolie'nin Salt'ı seçim yapmamı baya zorlaştırdı ama.

Repo Man, orta tempoda ilerleyen garip bir filmdi. Oyunculuklara bakarsak Repo Man'i seçmem hiçte yanlış olmazdı.
Green Zone, bitmek tükenmek bilmiyor böyle filmler ve senaryolar. Matt Damon'u severim ama bu olmamış. The Expendables'e gelirsek, bence filmin adı Gereksiz Aksiyon olmalıymış.

Sevgili DyLeXia'nın da dediği gibi adaylar arasında RED'te olsaymış iyi olurmuş Hıhı .

İletiTarih: 17 Ocak 2011 22:01
slEgd

İletiler: 4

Özel mesaj gönder
Bence The A Team Gülücük Murdock karakterini çok beğendim. Punky

İletiTarih: 19 Mart 2011 21:32
SonNefesim
Uzak Doğu Sineması
Güvenilir Yükleyici

İletiler: 1766

facebook E-Posta gönder Özel mesaj gönder
en iyisi salt

İletiTarih: 21 Mart 2011 12:12
kadir503

İletiler: 56

Özel mesaj gönder
The Expendables
2010
The Expendables
Aksiyon / Macera / Gerilim103 dk

Yönetmen: Sylvester Stallone
Bir Güney Amerika ülkesinin kural tanımaz diktatörünü yıkmak ve diktatörlük rejimini sona erdirmek için ülkeye gizlice sızan bir grup paralı askerin hikayesinin anlatıldığı 'Cehennem Melekleri' aksiyon sinemasının eski ve yeni yıldızlarını bir araya...
6.5 (295,880 Oy)

Kadro yeter Gülücük

İletiTarih: 21 Mart 2011 13:17
eraybr

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
Bence en iyi a takımı

İletiTarih: 29 Nisan 2011 07:28
HEKTOR-TEG

İletiler: 11

Özel mesaj gönder
hard aksiyon olarak tabiki The Expendables ama orj seneryo ve aksiyon derseniz salt bir kadının filminin okadar güçlü bir kadroyu geçmesi düşündürücü değilmi.

İletiTarih: 09 Mayıs 2011 17:52
abstergo78

İletiler: 22

Özel mesaj gönder
Tabi ki salt

İletiTarih: 24 Mayıs 2011 19:20
Jack_Shephard

İletiler: 14

Özel mesaj gönder
A-Team..........

İletiTarih: 25 Mayıs 2011 03:43
blanchett

İletiler: 51

Özel mesaj gönder
Green Zone Exclamation

İletiTarih: 15 Haziran 2012 19:51
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 17 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2018