Giriş Kayıt
Nikita (2010-)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 3 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
sharktale

İletiler: 16

Özel mesaj gönder
 [Tanıtım] Nikita (2010-)

resim

Nikita
2010
Nikita
Aksiyon / Suç / Dram60 dk

Yönetmen: Eagle Egilsson, Nick Copus, Danny Cannon
Nikita, bundan altı yıl önce bir polis memurunun ölümünden sorumlu tutularak hakkında idam hükmü verilmiş genç bir kadındır. Ölüme doğru gittiğine inanırken, Division adıyla tanınan Amerikan gizli servis birimi, Nikita'ya yeni bir şans verdiklerine ve...
7.7 (44,643 Oy)

Alıntı:
Nikita: Luc Besson'un Efsane Karakteri Ekranlara Geri Dönüyor!

Luc Besson'un hem yazıp hem yönettiği 1990 yapımı "Le Femme Nikita" ya da yaygın adı ile Nikita, sonbaharda bu sefer dizi olarak The CW ekranlarında olacak.

Perşembe akşamları The Vampire Diaries'in ardından yayınlanacak dizinin başrolünde ise ünlü oyuncu Maggie Q var. Kadrodaki diğer isimler ise şöyle; Lyndsy Fonseca (Alex), Shane West (Michael), Aaron Stanford (Birkhoff), Tiffany Hines (Jaden), Melinda Clarke (Amanda).

"Ağır suçlardan mahkum olanları ölmüş gibi göstererek eğitimli birer suikastçiye çeviren gizli hükümet biriminin son gözdesi Nikita, teşkilatın gerçek yüzünü acı yoldan öğrenir, teşkilattan kaçar ve bu gizli teşkilata savaş açar. Bu gizli birim de bir yandan suikastlerine devam ederken bir yandan da yeni suikastçiler eğitmekte ve Nikita'yı etkisiz hale getirmeye çalışmaktadır"

1997 yılında başlayan ve 5 sezon süren dizi ile bir bağlantısı olmayacak olan yapım, hikayeyi bize en başından anlatacak. Bakalım bu sefer Nikita, kendisini yetiştiren gizli hükümet birimine karşı neler yapacak?

Güzel bir senaryo ve diyaloglarla çok başarılı olabileceğini düşündüğümüz yapımda başrol için Maggie Q gibi bu tarz bir role çok yakışacak bir seçim de oldukça yerinde olmuş. Sonbaharda yayınlandığı zaman kapsamlı bir tanıtım/inceleme yazımız olacaktır, bizi takip etmeye devam edin.

Dizinin tanıtımına hızlı bir giriş yapan The CW kanalı, bir çok tanıtım videosu ve sneak peek yayınladı, en iyilerini sizler için seçtik. Videoları hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Merakla beklediğim dizilerden biri..
Birkaç resim ve tanıtım videosu daha var kaynakta isteyen olursa buyursun..

KAYNAK

Başlık düzenlenmiştir. Furiousthing

İletiTarih: 04 Haziran 2010 23:12
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Crow312

İletiler: 36

Özel mesaj gönder
Dün yeni bölümü çıktı sandalyeye kitlenip izliyorum .Muhteşem bi dizi herkesin izlemesi lazım bence...

İletiTarih: 02 Ekim 2010 17:00
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
kutluhan53

İletiler: 3

Özel mesaj gönder
harika bir dizi tavsiye ederim.

İletiTarih: 10 Ekim 2010 14:03
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 3 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2018