Giriş Kayıt
The End Of The F***ing World (2017- )
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [1 Mesaj] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
pis metalci
Korku SinemasıKayıt: 07.04.2012
İletiler: 2691
Şehir: Landet døde kråker.


Özel mesaj gönder
 [Tanıtım] The End Of The F***ing World (2017- )

resim

E4 ve Channel 4 ortaklığıyla çekilen The End of the F***ing World, ilk sezonu 8 bölümden oluşan bir komedi-drama. İki gencin karanlık bir sona giden yolculuk hikayelerini ele alıyor. Başrollerinde Alex Lawther ve Jessica Barden var. 24 Ekim’de başlayacak.

Konusu şöyle:

James ile Alyssa’nın karanlık ve şaşırtıcı hayatlarından bir kesit izlemeye davetliyiz. Birbirine yabancı bu iki ergen, Alyssa’nın çocukken onu terk eden babasını bulmak için birlikte bir yolculuğa koyuluyorlar.

17 yaşındaki James bir psikopat olduğundan oldukça emindir. Gitgelli ruh halleri, soğuk ve hiçbir şeyi umursamıyor oluşu… Şimdilerde artık bir insanı öldürebileceğini düşünmektedir. Aklında ilk seferi için kusursuz bir seçim vardır.

Yine 17 yaşındaki Alyssa ise okula yeni gelen havalı ve aksi kızdır. İnsan doğasına aykırıdır ve popüler olmasına rağmen kendini buraya ait hissetmemektedir. Bir gün James’i izlerken ruh eşini bulmuş olabileceğini düşünür.

Evde işler Alyssa’nın annesiyle ve üvey babasıyla tekrar başa döndüğünde Alyssa evi terk eder ve gerçek babasını bulmaya yardım etmesi için James’i ikna eder. James’in sosyopat dürtüleri ve şiddet eğilimi gittikçe artarken, Alyssa’yı aşkı kör etmiştir ve yolun sonunda olacakları görmezden gelmeye devam etmektedir. İkili, kendilerini tehlikeli ve gerçeküstü bir yola sürükleyecek olaylara kapılmış olarak bulurlar.
Dizi, Charles Forsman’ın saçmalıklarla dolu, eğlenceli, karanlık ve merak uyandırıcı çizgi romanından uyarlanıyormuş.


The End of the F***ing World
2017
The End of the F***ing World
Macera / Komedi / Dram25 dk

Yönetmen: Jonathan Entwistle, Lucy Tcherniak
James 17 yaşında bir ergendir ve psikopat olduğunda da fazlasıyla emindir. Sürekli değişen ruh hali, hiçbir şeyi umursamaması ve soğukluğu bu düşünceye onu itmektedir. Şimdilerde de bir insanı öldürebilecek kadar güçlü olduğunu düşünmektedir. Aklında...
8.2 (65,774 Oy)

22dakika.org

İletiTarih: 26 Ekim 2017 20:04
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [1 Mesaj] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2018