Giriş Kayıt
Murder Rap: Inside the Biggie and Tupac Murders (2015)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 10 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
cladoceran

İletiler: 40

Özel mesaj gönder
 Murder Rap: Inside the Biggie and Tupac Murders (2015)

resim

Murder Rap: Inside the Biggie and Tupac Murders (2015) Henüz altyazısı yok 
Afiş
Yönetmen:Michael Dorsey
IMDB Puanı:7.5 (608 Oy)
Tür:Belgesel, Suç, Müzik
Süre:113 dk
Ülke:ABD ABD
Dil:İngilizce
Oyuncular:Frank Alexander, Xavien T. Bailey, I. Elijah Baughman, Anthony D. Bell

Fragman

Konu Aciklama;
Emekli LAPD cinayet dedektifi Greg Kading in 2Pac in oldurulme dosyalarinin 2005-2009 arasi tekrar acildiginda yaptigi calismalar uzerine yazdigi kitaptan uyarlanan belgesel. Belgeselde suclanan P. diddy yapimcilari dava acmakla tehdit ediyor .ayrica netflix adina cekilen belgesel nedense daha sonra netflix programindan cikiyor.

Eksi Sozluk basligindaki yorumlar.

Istek Paylasanin Notu; Umarim Cevirmen arkadaslarin ilgisini cekebilmistir. Kolaylik olmasi acisindan ingilizce altyazi aradim ancak bulamadim. Tesekkur ederim. Iyi Gunler dilerim.

İletiTarih: 14 Ekim 2017 14:37
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
cladoceran

Özel mesaj gönder
Uzun suredir bekledigim ceviriyi umarim biri gorur. Zamaninda da Charles Bukowski belgeseli cevirisi icin beklemistim bayagi Gülücük son bir up.

İletiTarih: 28 Ekim 2017 06:40
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
odunluzikkim

İletiler: 22

Özel mesaj gönder
keşke kaynak altyazı olsaydı, çevirme işini üstlenebilirdim.

İletiTarih: 01 Kasım 2017 16:25
cladoceran

Özel mesaj gönder
Referans acısından ıngılızce altyazıyı bende cok aradım ancak ne yazık kı bulamadım.

İletiTarih: 01 Kasım 2017 18:37
cladoceran

Özel mesaj gönder
Buyuk ihtimal P. Diddy bu belgeselinde cevirisini istemiyor engelliyor Gülücük

İletiTarih: 11 Kasım 2017 07:25
firatkazak

İletiler: 45

Özel mesaj gönder
Hadi bir up da benden. Bugüne kadar kimse çeviri isteğimi çevirmedi ama belki bunu hayrına birisi çevirir. Çok Mutlu

İletiTarih: Dün 16:48
cladoceran

Özel mesaj gönder
Vakti zamaninda bukowski belgesel cevirisini de 2-3 sene beklemistik. sonu benzemesin Gülücük

İletiTarih: Bugün 09:01
adze55 kurdele
Müdavim

İletiler: 453

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
resim

@cladoceran
@firatkazak
İletiTarih: Bugün 09:15
cladoceran

Özel mesaj gönder
cok cok tesekkur ederiz kolay gelsin.

İletiTarih: Bugün 09:17
adze55 kurdele
Müdavim

İletiler: 453

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
resim

İletiTarih: Bugün 09:24
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 10 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2017