Giriş Kayıt
Game of Thrones'un Sonunda Demir Taht'ta Oturan Kişi Sizce Hangisi Olacak?
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 21 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2 Sonraki »

Game of Thrones'un sonunda Demir Taht'ta oturan kişi sizce hangisi olacak?
Jon Snow
31%
 31%  [ 244 ]
Daenerys Targaryen
28%
 28%  [ 218 ]
Hiç kimse
12%
 12%  [ 95 ]
Arya Stark
6%
 6%  [ 52 ]
Tyrion Lannister
5%
 5%  [ 44 ]
The Night King
2%
 2%  [ 17 ]
Sansa Stark
1%
 1%  [ 15 ]
Bran Stark
1%
 1%  [ 14 ]
Petyr Baelish
1%
 1%  [ 13 ]
Cersei Lannister
1%
 1%  [ 10 ]
Gendry
1%
 1%  [ 10 ]
Samwell Tarly
1%
 1%  [ 8 ]
Varys
0%
 0%  [ 7 ]
Tormund Giantsbane
0%
 0%  [ 6 ]
Jaime Lannister
0%
 0%  [ 5 ]
Diğer (Lütfen forum iletinizde belirtiniz.)
0%
 0%  [ 5 ]
Jaqen H'ghar
0%
 0%  [ 3 ]
Euron Greyjoy
0%
 0%  [ 2 ]
Theon Greyjoy
0%
 0%  [ 2 ]
Brienne of Tarth
0%
 0%  [ 2 ]
Daario Naharis
0%
 0%  [ 2 ]
Davos Seaworth
0%
 0%  [ 1 ]
Yara Greyjoy
0%
 0%  [ 1 ]
Melisandre
0%
 0%  [ 1 ]
Ellaria Sand
0%
 0%  [ 0 ]
Toplam Oylar : 777 | Ankete Katılanlar

Yazar Mesaj
Quaresmania
Portekiz Sineması
Editör

İletiler: 12325

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
 Game of Thrones'un Sonunda Demir Taht'ta Oturan Kişi Sizce Hangisi Olacak?
Kış geldi...

resim

Uzun bir bekleyişin ardından kavuşmaya hazırlandığımız, HBO’nun belki de tüm zamanların en çok izlenen dizisi Game of Thrones'un 7. sezonunun başlamasına bir haftadan az bir süre kaldı. 17 Temmuz'da başlayacak olan ve 8 bölümünün de aksiyon ve heyecan dolu olacağı söylenen dizinin yeni sezonu yaklaştıkça heyecanımız da giderek artıyor. Biz de hem dizinin havasına yavaştan girmek hem de izleyicilerinin başından beri en çok merak ettiği sorulardan birinin cevabını aramak için bir anket hazırladık. George R.R. Martin yeni kitapları yazadursun, sizin bu konudaki tahminlerinizi öğrenmek istedik.

Fazla uzatmaya gerek yok; söz sizde: Game of Thrones'un sonunda demir tahtın sahibi sizce kim olacak?

● Jon Snow

resim
“Benim nöbetim bitti.”

● Daenerys Targaryen

resim
"Bir ejderha, köle değildir!"

● The Night King

resim
"Gerçek düşman fırtınanın dinmesini beklemez, fırtınayı o getirir."

● Tyrion Lannister

resim
"İçmek ve bilmek… Benim işim bu."

● Cersei Lannister

resim
"Taht oyunları oynadığında ya kazanırsın ya da ölürsün, ortası yok."

● Arya Stark

resim
"Cersei... Walder Frey... The Mountain... Meryn Trant..."

● Petyr Baelish

resim
"Ne yaparsan yap, ellerinin temiz olduğundan emin ol."

● Bran Stark

resim
"Benim rüyalarım başka."

● Gendry

resim
"Sana ailem demezdim, leydim derdim."

● Sansa Stark

resim
"Ben bir Stark'ım, her zaman da Stark olacağım."

● Varys

resim
"Fırtına kopuyor, büyük balık küçük balığı yiyor ve ben habire kürek çekiyorum."

● Jaime Lannister

resim
"Ben krallar yarattım ve krallar yok ettim."

● Euron Greyjoy

resim
"Bana bin tane gemi yapın, size tüm dünyayı vereyim."

● Davos Seaworth

resim
"Savaşmak zorundayız ama ölmek zorunda değiliz."

● Samwell Tarly

resim
“Artık hiçbir şey değilim diyemem.”

● Jaqen H'ghar

resim
"Valar Morghulis."

● Yara Greyjoy

resim
“Bunu kimin yaptığını bulacağım, köpekbalıklarına diri diri yedireceğim.”

● Ellaria Sand

resim
"Tüm ülke savaşa girmeni isterdi.”

● Theon Greyjoy

resim
"Benim gerçek babam başını Kralın Şehri’nde kaybetti."

● Melisandre

resim
"Gece karanlık ve dehşet dolu... Ama ateş hepsini yakıp kül eder."

● Brienne of Tarth

resim
"Hayatım boyunca senin gibi adamlar aşağıladı beni ama hayatım boyunca senin gibi adamları yere serdim."

● Tormund Giantsbane

resim
“Tonlarca ufak adam kılıcını göğsüme saplamaya çalıştı. Ormanda da tonlarca ufak adam iskeleti gömülü.”

● Daario Naharis

resim
"Tüm hükümdarlar ya kasaptır ya da et."

● Hiç kimse

resim

● Diğer (Lütfen forum iletinizde belirtiniz.)

resim

Game of Thrones (2011) (Taht Oyunları) Türkçe [59] İngilizce [32] Altyazı 
Afiş
Yönetmen:Alan Taylor, David Nutter, Alex Graves
Vizyon Tarihi:01.04.2011
IMDB Puanı:9.5 (1,237,321 Oy)
Tür:Macera, Dram, Fantastik
Sezon:8.Sezon
Süre:57 dk
Ülke:ABD ABD, İngiltere İngiltere
Dil:İngilizce
Oyuncular:Peter Dinklage, Lena Headey, Emilia Clarke, Kit Harington

İletiTarih: 10 Temmuz 2017 14:15
En son Quaresmania tarafından 11 Temmuz 2017 16:51 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
kuzeydebiryer
Avrupa Sineması
Yönetici GrubuGenel Editör

İletiler: 9756

Özel mesaj gönder
Demir Tahtın kime mutluluk getireceğini bilmesem de. Bu tahta olmasını istediğim isim ise Targeryan Hanesinden

resim

Alıntı:
Daenerys, Deli Kral lakaplı II. Aerys ile eşi/kardeşi Rhaella’nın en küçük çocuğu ve tek kızıdır. Babasını hiç görmemiştir, çünkü annesi ona hamileyken Robert’ın İsyanı patlak verir. Eşini yeni kaybeden kraliçe küçük oğlu Viserys’i alarak Targaryen atalarının memleketine, yani Ejderha Kayası’na kaçar. Savaş sırasında Daenerys’in büyük abisi Rhaegar ile Lyanna Stark’ın evlilik dışı bir oğulları olur, bebeği dayısı Eddard Stark büyütür. Doğduğu gece fırtınalı olduğundan, bazen bu karaktere “Daenerys Fırtınadandoğan” (Stormborn) derler. Çok geçmeden annesini de kaybedince abisi Viserys ile Özgür Şehirler’e sürgün edilir. Abisinin tahtı geri alma hırsı altında ezilen Daenerys’in en büyük hayali mutlu bir yuvaya sahip olmaktır.

Çalışma için ellerine sağlık Quaresmania. Saygılar

@Quaresmania
İletiTarih: 10 Temmuz 2017 15:24
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Molar34

İletiler: 1107

Özel mesaj gönder
Gönlüm hiç şüphesiz Daenerys'den yana ama ilk sezonlarda şımarık velet gibi başlayıp giderek annesinin kararlılığını alan Sansa'ya da bir şans tanımak isterim. Tabii dizi sürekli bizi şaşırtmayı başardığı için "Bu dünya kimseye kalmaz" diyerek şoke edebilir Şok GoT'dan her şey beklenir.

İletiTarih: 10 Temmuz 2017 15:33
eriCartman

İletiler: 2375

facebook E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Stannis olamadıysa Baelish olsun.

İletiTarih: 10 Temmuz 2017 16:47
aydin1972
Yeşilçam
Müdavim

İletiler: 800

Özel mesaj gönder
resim
Diyemeden edemedim Hehehehe

Khaleesi isterim ama ne yazık ki olamayacak, o yüzden benim seçeğim Hiçbiri

İletiTarih: 10 Temmuz 2017 17:14
kurt_thewolf
Yönetici Grubu

İletiler: 8723

Yazdıklarım, diziyi hiç izlememiş olanlar için spoiler içermektedir.

George R.R. Martin'in ters köşe yapan düşüncelerine ve karakter profillerine göre benim iki adayım var aslında. Biri Tyrion Lannister, diğeri ise Gendry. Bunun sebebine gelecek olursam:

Öncelikle George R.R. Martin'den şu ana kadar gördüğümüz bir şey varsa olması çok muhtemel bir şeyi oldurmaması diyebiliriz. Yani herkesin gönlü birine veya bir tarafa kayıyorsa tam o esnada ters köşe eden bir hamle geliyor kendisinden. Bu düşünce ile yola çıkarsak şu an tahta en yakın isim şüphesiz Daenerys Targaryen. Amacı zaten tahta oturmak. Bunun için uzun bir yol katetti. Zorluklar çekti ama şu an amacına ulaşacak askeri güç ile kendisini yönlendirecek akıl gücüne sahip. Ejderhaları da cabası. Yani tartıda ağır basan taraf olması onu birazcık George R.R. Martin'in potasına sokuyor. Kişisel profil olarak bakarsak da aslında bir anlık ters bir olay ile kolay dağılabilen biri. Yanında güçlü yardımcıları olmasaydı bu kadar bile gelemezdi. Ben bir şekilde bir kırılma yaşayacağını düşünüyorum. Yani bence Khaleesi ölecek. yakaladım

Jon Snow neden olmaza gelirsek... Jon'un tek bir derdi var, o da Ak Gezenler. Yani Demir Tahta oturmak gibi bir düşüncesi yok. Onun için Kuzey yeterli bir alan. Kendi alanı dışına çıkma niyeti sadece Ak Gezenleri durdurma niyetiyle olacaktır. Tabii çıkarsa. O nedenle Jon'u Ak Gezenler'e yönelmiş halde bulacağız. Ak Gezenler tarafını bitirirse eğer bundan sonra da Demir Taht'a oturma gibi bir niyeti olmayacaktır. Bu da kendi kişisel profilinden edindiğim durum. Diyelim ki olaylar gelişerek Jon tahtın tek varisi oldu. O durumda da kendisi yerine bir başkasına bırakacaktır.

İşte bu noktada adaylarım ön plana çıkıyor. Tyrion Lannister sivri biri. Ama kendini ön plana çıkaracak bir sivrilik değil bu. Akıllı olmasından kaynaklanan ve dili ile iyi işler yapan biri. Şu ana kadar da pek çok kez ölümden kurtulmayı başardı. Hatta kendisi Kral'ın sağ kolu iken iyi şeyler de yaptı. Bu da kendisinin iyi bir yönetici olduğunu gösterdi bize. İşte bu özellikleri ile gelişen olaylar sonucunda tahta oturabilir.

Ama oyumu Tyrion'a vermedim. Diğer adayım olan Gendry'e verdim. Nedeni ise Gendry hakkında bu zaman kadar çok şey bilmememiz. Başına ne geldi pek bilmiyoruz ve ne olduğu da aslında gösterilmiyor. Hakkında tek bildiğimiz Robert Baratheon'un piç oğlu olduğu. Bu konu üzerine Ned Stark eğilmişti ilk sezon. Ancak sonrasında bu konu pek de işlenmedi. Bir de Gendry ile Melisandre arasında 3. sezon 6. bölümdeki bir konuşma vardı. Melisandre, Gendry'nin Robert Baratheon'un piç oğlu olduğunu biliyor. Ve o sahnede Melisandre, Gendry'e şu sözleri söylemişti:
Alıntı:
Sen onların olup olabileceğinden çok daha fazlasısın. Onlar büyük savaşın birer piyadeleri. Sen yükselip düşen krallar yapacaksın.

Bu noktadan baktığımda, bana göre şu ana kadar neredeyse hiç işlenmemiş olan Gendry öne çıkıp, tahta gerçek bir varis olarak oturabilir. Saygılar

İletiTarih: 10 Temmuz 2017 23:03
elisera
Yorumbaz

İletiler: 16

Özel mesaj gönder
Soru "olacak" değil de "olmalı" şeklinde olsaydı tek yanıt, elbette Daenerys... Tyrion, Jon Snow ve Aria da etrafında olsa tadından yenmez! Wink Ama elbette bu yazar bizi yine bambaşka yerlere sürükleyecek!

İletiTarih: 11 Temmuz 2017 03:58
asab26
Türk Sineması
Sinefil Grubu

İletiler: 1410

Dizi çok fazla şeye gebe o yüzden ben sürpriz bir son düşünüyorum.Oyumu Tyrion Lannister olarak kullandım ancak diğer bir adayım ise Petyr Baelish. Benim için ortak noktaları zekaları. Çok iyi politik yol izlemiş olmaları beni bu düşünceye sevk etti. Gönlümden tabi jon snow geçiyor ancak mantıksal olarak bakarsak Daenerys Targaryen güç olarak tahta en yakın isim olarak görünüyor. Füüü üüü üü

İletiTarih: 11 Temmuz 2017 04:05
g.c.
Eski Yönetici

İletiler: 2416

Özel mesaj gönder
« kurt_thewolf » yazdı:
Yazdıklarım, diziyi hiç izlememiş olanlar için spoiler içermektedir.

George R.R. Martin'in ters köşe yapan düşüncelerine ve karakter profillerine göre benim iki adayım var aslında. Biri Tyrion Lannister, diğeri ise Gendry. Bunun sebebine gelecek olursam:

Öncelikle George R.R. Martin'den şu ana kadar gördüğümüz bir şey varsa olması çok muhtemel bir şeyi oldurmaması diyebiliriz. Yani herkesin gönlü birine veya bir tarafa kayıyorsa tam o esnada ters köşe eden bir hamle geliyor kendisinden. Bu düşünce ile yola çıkarsak şu an tahta en yakın isim şüphesiz Daenerys Targaryen. Amacı zaten tahta oturmak. Bunun için uzun bir yol katetti. Zorluklar çekti ama şu an amacına ulaşacak askeri güç ile kendisini yönlendirecek akıl gücüne sahip. Ejderhaları da cabası. Yani tartıda ağır basan taraf olması onu birazcık George R.R. Martin'in potasına sokuyor. Kişisel profil olarak bakarsak da aslında bir anlık ters bir olay ile kolay dağılabilen biri. Yanında güçlü yardımcıları olmasaydı bu kadar bile gelemezdi. Ben bir şekilde bir kırılma yaşayacağını düşünüyorum. Yani bence Khaleesi ölecek. yakaladım

Jon Snow neden olmaza gelirsek... Jon'un tek bir derdi var, o da Ak Gezenler. Yani Demir Tahta oturmak gibi bir düşüncesi yok. Onun için Kuzey yeterli bir alan. Kendi alanı dışına çıkma niyeti sadece Ak Gezenleri durdurma niyetiyle olacaktır. Tabii çıkarsa. O nedenle Jon'u Ak Gezenler'e yönelmiş halde bulacağız. Ak Gezenler tarafını bitirirse eğer bundan sonra da Demir Taht'a oturma gibi bir niyeti olmayacaktır. Bu da kendi kişisel profilinden edindiğim durum. Diyelim ki olaylar gelişerek Jon tahtın tek varisi oldu. O durumda da kendisi yerine bir başkasına bırakacaktır.

İşte bu noktada adaylarım ön plana çıkıyor. Tyrion Lannister sivri biri. Ama kendini ön plana çıkaracak bir sivrilik değil bu. Akıllı olmasından kaynaklanan ve dili ile iyi işler yapan biri. Şu ana kadar da pek çok kez ölümden kurtulmayı başardı. Hatta kendisi Kral'ın sağ kolu iken iyi şeyler de yaptı. Bu da kendisinin iyi bir yönetici olduğunu gösterdi bize. İşte bu özellikleri ile gelişen olaylar sonucunda tahta oturabilir.

Ama oyumu Tyrion'a vermedim. Diğer adayım olan Gendry'e verdim. Nedeni ise Gendry hakkında bu zaman kadar çok şey bilmememiz. Başına ne geldi pek bilmiyoruz ve ne olduğu da aslında gösterilmiyor. Hakkında tek bildiğimiz Robert Baratheon'un piç oğlu olduğu. Bu konu üzerine Ned Stark eğilmişti ilk sezon. Ancak sonrasında bu konu pek de işlenmedi. Bir de Gendry ile Melisandre arasında 3. sezon 6. bölümdeki bir konuşma vardı. Melisandre, Gendry'nin Robert Baratheon'un piç oğlu olduğunu biliyor. Ve o sahnede Melisandre, Gendry'e şu sözleri söylemişti:
Alıntı:
Sen onların olup olabileceğinden çok daha fazlasısın. Onlar büyük savaşın birer piyadeleri. Sen yükselip düşen krallar yapacaksın.

Bu noktadan baktığımda, bana göre şu ana kadar neredeyse hiç işlenmemiş olan Gendry öne çıkıp, tahta gerçek bir varis olarak oturabilir. Saygılar

Çok çok iyi çözümleme.

Ne Snow kral olmak ister ne de Daenerys Targaryen tahta oturabilir.

Geriye en iyi iki alternatif Tyrion ve Gendry.

Öngörüm Gendry tahta oturur sağ el Tyrion, Krallık muhafızı lord kumandanı Snow olur.

İletiTarih: 11 Temmuz 2017 08:17
Serkan Aydemir
Yorumbaz

İletiler: 429

Özel mesaj gönder
Yani akıl her zaman önemlidir. Kibir, nefret ya da intikam lideri yok eder. Bunu zaten günlük yaşamımızda görüyoruz. Bu nedenle bir liderde olması gereken en önemli özellik akıl der o nedenle Tyrion Lannister'ı bu tahta oturturum. Saygılar

İletiTarih: 11 Temmuz 2017 09:40
fasistmarul

İletiler: 4

Özel mesaj gönder
Jon snow favorimdir ama malesef tahta geçebileceğini sanmıyorum. En azından tek başına. Daenerys'le evlenecekler (sonuçta güzel ve dul bir hatun) ve ikisi beraber yönetecek yedi krallığı. Saygılar

Yukarıda Tyrion ve Gendry öne çıkıyor ama ikisinin de olamaması için sebepler var. Tyrion kral olamaz. Çünkü her ne kadar yetenekli bir yönetici ve zeki biri olsa da halkın kral olarak destekleyeceği biri olamaz. Çünkü mahkemede halka karşı durdu. Oberyn onun için savaştı ve kaybetti. Yani tanrılar onun ölüm emrini verdi. Bu durumda o kanun kaçağı oluyor. Dinen de hukuken de. Ayrıca öz babasını öldürmüş bir katil ve yeğenini öldürmekle suçlanıyor. Vel hasılı kelam işi çok zor.
Gendry'e gelecek olursak George R.R. Martin onu bayağı bir gerilere attı. Sürpriz bir aday olabilir. Ama Jon ve Daenerys arasında işi zor. Hiç düşünülmeyebilir de. Martin onu yazdığında bir karakter olarak öne çıkıyordu ama kayboldu. Bu onun tekrar geri gelebileceği manasına gelmez. Catelyn ve Dondarrion da çok ön plana çıkacak gibiydi. Bir ara gözüktüler ve kayboldular. Kitabın yazımı çok uzun yıllar sürdüğü için bazı karakterlerin akıbeti yazmaya başladığı zamandaki düşüncesiyle bir olmayabilir. Çünkü şu anda Gendry'i öne çıkaran ne kozu var ne de bununla ilgili bir olay.

Jon ve Daenerys konusuna gelecek olursak. Son sezonda Bran'in Jon'un Targaryen olduğunu öğrenmesi tesadüf değil. Bildiğimiz gibi Daenerys dul biri ve ona layık birini arıyor. Targaryen'lerin de kendi soylarından kişilerle evlendiği biliniyor. Jon da Kuzey'in kralı olarak demir taht için güçlü bir aday. Bu gerçeğin ortaya çıkması Jon'u yakacak tek bir ateşe bakar veya Bran'in ağızından dökülecek sözlere. Daenerys de böyle bir adamı karşısına almaktansa yanında görmekten zevk duyar diye düşünüyorum. En azından konu bizi oraya götürüyor.

İletiTarih: 11 Temmuz 2017 13:16
g.c.
Eski Yönetici

İletiler: 2416

Özel mesaj gönder
« fasistmarul » yazdı:
Jon snow favorimdir ama malesef tahta geçebileceğini sanmıyorum. En azından tek başına. Daenerys'le evlenecekler (sonuçta güzel ve dul bir hatun) ve ikisi beraber yönetecek yedi krallığı. Saygılar

Yukarıda Tyrion ve Gendry öne çıkıyor ama ikisinin de olamaması için sebepler var. Tyrion kral olamaz. Çünkü her ne kadar yetenekli bir yönetici ve zeki biri olsa da halkın kral olarak destekleyeceği biri olamaz. Çünkü mahkemede halka karşı durdu. Oberyn onun için savaştı ve kaybetti. Yani tanrılar onun ölüm emrini verdi. Bu durumda o kanun kaçağı oluyor. Dinen de hukuken de. Ayrıca öz babasını öldürmüş bir katil ve yeğenini öldürmekle suçlanıyor. Vel hasılı kelam işi çok zor.
Gendry'e gelecek olursak George R.R. Martin onu bayağı bir gerilere attı. Sürpriz bir aday olabilir. Ama Jon ve Daenerys arasında işi zor. Hiç düşünülmeyebilir de. Martin onu yazdığında bir karakter olarak öne çıkıyordu ama kayboldu. Bu onun tekrar geri gelebileceği manasına gelmez. Catelyn ve Dondarrion da çok ön plana çıkacak gibiydi. Bir ara gözüktüler ve kayboldular. Kitabın yazımı çok uzun yıllar sürdüğü için bazı karakterlerin akıbeti yazmaya başladığı zamandaki düşüncesiyle bir olmayabilir. Çünkü şu anda Gendry'i öne çıkaran ne kozu var ne de bununla ilgili bir olay.

Jon ve Daenerys konusuna gelecek olursak. Son sezonda Bran'in Jon'un Targaryen olduğunu öğrenmesi tesadüf değil. Bildiğimiz gibi Daenerys dul biri ve ona layık birini arıyor. Targaryen'lerin de kendi soylarından kişilerle evlendiği biliniyor. Jon da Kuzey'in kralı olarak demir taht için güçlü bir aday. Bu gerçeğin ortaya çıkması Jon'u yakacak tek bir ateşe bakar veya Bran'in ağızından dökülecek sözlere. Daenerys de böyle bir adamı karşısına almaktansa yanında görmekten zevk duyar diye düşünüyorum. En azından konu bizi oraya götürüyor.

Emilia Clarke, Rolling Stone dergisine verdiği röportajda finalde olmayabileceğinin sinyalini verdi. Clarke, ” Ben bir sezon daha yapacağım. Ve sonra bitecek” dedi.
‘Game of Thrones‘ dizisinde Khaleesi'yi canlandıran Emilia Clarke, dizinin 2018'de yapılması planlanan son sezonunda yer almayabileceğinin sinyalini verdi.

Alıntı:
http://www.sozcu.com.tr/hayatim/magazin-haberleri/game-of-thrones-hayranlari-cok-sasiracak/

Tam da yorumunuzu okuduktan sonra denk gelen haber oldu. Gülücük

İletiTarih: 11 Temmuz 2017 16:35
kurt_thewolf
Yönetici Grubu

İletiler: 8723

Jon ve Daenerys ile ilgili bir de joker konu mevcut aslında. O da Azor Ahai meselesi. Bu konuda da çok canlar yanacak bence. O nedenle sürpriz isimlere dikkat etmek lazım. yakaladım

İletiTarih: 12 Temmuz 2017 00:36
steven amir
Yorumbaz

İletiler: 7

Özel mesaj gönder
Samwell Tarly
1- Tam yazarımızın tarrzına uygun sürpriz.
2-Kılıç faktörü.Olaylar öyle bir gelişirki kılıçla efsane olur Samwell.
Zaten ingiliz mitlerinde kılıç fetişi filan var.illa kılıca sahip olan kral olur gibi bir durum var
3-Tam kral olacak tip var adamda .Daha söyletmeyin beni.

İletiTarih: 14 Temmuz 2017 19:43
LeviaX

İletiler: 27

Özel mesaj gönder
Varys olursa hiç şaşırmam, ya da Lod Baelish.

İletiTarih: 14 Temmuz 2017 19:48
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 21 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2017