Giriş Kayıt
SPOILER İÇERİR! - Game of Thrones'da vedasıyla sizi en çok üzen karakter hangisidir?
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 35 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2, 3 Sonraki »

SPOILER İÇERİR! - Game of Thrones'da vedasıyla sizi en çok üzen karakter hangisidir?
Eddard 'Ned' Stark
40%
 40%  [ 554 ]
Hodor
21%
 21%  [ 295 ]
Robb Stark
12%
 12%  [ 170 ]
Oberyn Martell
8%
 8%  [ 120 ]
Khal Drogo
7%
 7%  [ 100 ]
Ygritte
4%
 4%  [ 62 ]
Shireen Baratheon
2%
 2%  [ 28 ]
Catelyn Stark
1%
 1%  [ 21 ]
Diğer
1%
 1%  [ 21 ]
Rickon Stark
0%
 0%  [ 7 ]
Maester Aemon
0%
 0%  [ 3 ]
Toplam Oylar : 1381 | Ankete Katılanlar

Yazar Mesaj
kurt_thewolf
Yönetici Grubu

İletiler: 9218

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
 [Spoiler] SPOILER İÇERİR! - Game of Thrones'da vedasıyla sizi en çok üzen karakter hangisidir?
7. sezon henüz başlamamışken...

resim

Game of Thrones'un 7. sezonunun 16 Temmuz 2017'de yayınlanacağı duyurulmuşken, geride kalan 6 sezon boyunca önce varlıkları ile kendilerini bize sevdiren ardından ise ölümleriyle bizi yasa boğan pek çok karakter oldu. Bu karakterler arasından seçim yapmak her ne kadar zor olsada, sizin gönlünüzde unutamadığınız, ölümüne en çok üzüldüğünüz karakteri sormak istedik.

Game of Thrones'da vedasıyla sizi en çok üzen karakter hangisidir?

resim

İletiTarih: 15 Mart 2017 17:09
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Taşındı: 15 Mart 2017 17:16 - Aventador tarafından
Taşındığı Forum: SM Polemik > Genel Anketler
CaglayanWade
Amerikan Sineması
Yorumbaz

İletiler: 203

Özel mesaj gönder
Robb Stark. Kitaplari bilmeden diziyi izledigim icin kendisi Ned'in intikamini alip demir taht'a oturacak saniyordum. Savaslari da kazaniyordu. Lannister'lara ciddi bir tehdit olmaya baslamisti. Hatta genc kurt diyorlardi kendisine.

Ama olmadi. Yazar degil adeta Lannister tetikcisi olan George amca Catelyn Stark ve kendisini bir dugunde katlediverdi.

İletiTarih: 15 Mart 2017 18:31
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
mattheww

İletiler: 4

Özel mesaj gönder
Herkesin Ned demesine ve diyecek olmasına şaşırmam bende tam Ned diyordumki Shireen Baratheon ı gördüm. Daha acısı olabilirmi? Ned i düşünün gururundan ve çocuklarının sevgisi yüzünden kurban gitti. Ama Shireen Baratheon ? Annesi babası yaktı bilader ? Daha ötesi daha acısı ne olabilir ? Hangisi daha acı bir düşünün ya iyice derim ...

İletiTarih: 15 Mart 2017 19:42
Akturk
Müdavim

İletiler: 1417

« mattheww » yazdı:
Herkesin Ned demesine ve diyecek olmasına şaşırmam bende tam Ned diyordumki Shireen Baratheon ı gördüm. Daha acısı olabilirmi? Ned i düşünün gururundan ve çocuklarının sevgisi yüzünden kurban gitti. Ama Shireen Baratheon ? Annesi babası yaktı bilader ? Daha ötesi daha acısı ne olabilir ? Hangisi daha acı bir düşünün ya iyice derim ...

Hangisi daha acı diye sormuyor ki. Sen hangisine en çok üzüldün diye soruyor.

İletiTarih: 15 Mart 2017 19:57
Barış K
Eski Yönetici

İletiler: 7173

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Joffrey neden yok şıklarda? yakaladım En beğendiğim karakterdi kendisi. beyaz atlı prens

resim

İletiTarih: 15 Mart 2017 20:57
ismuta
Çevirmen

İletiler: 818

Özel mesaj gönder
Martell. O karakteri nedense aksanından dolayı çok sevmiştim ve gitmesine çok üzüldüm. Diğerlerine de üzüldüm, öfkelendim ama Martell daha fazla kalabilirdi.

Hala o sahne aklımda. Tiryaki

İletiTarih: 15 Mart 2017 20:58
pis metalci
Korku Sineması
Görsel Editör

İletiler: 2479

Özel mesaj gönder
Margaery Tyrell

resim

Çok hızlı göçtü,üzdü

İletiTarih: 15 Mart 2017 21:26
kurt_thewolf
Yönetici Grubu

İletiler: 9218

Barış senin beğenilerine ayrı bir anket açmamız lazım. yakaladım

Ölen her karakteri koymaktı ilk niyetim ama çok karakter olduğundan, fazla dağınık bir anket olacağı için ölçütü küçülttüm. Senin sevdiğin karakterler için de farklı bir anket açacağım, merak etme. Füüü üüü üü

Aslında her ölüm üzüntü verici, ama bana göre Robb'un vedası beni sarsmıştı. Yani hayattır sonuçta ölüm olacak elbet dizide, hayattır sonuçta kılıçtan geçebilir herkes. Tamam da, sen bir de Robb'un kurdunu öldür, başını kes sonra da Robb'un başı diye tak, bir de mevtayı ata bindirip gezdir. Abi çok pis küfretmiştim. Dizi ya da filmde ne yönetmenine ne de oyuncusuna sinirlenirim ama o bölüm insanlıktan çıkmıştım resmen. pufff

İletiTarih: 15 Mart 2017 22:00
Barış K
Eski Yönetici

İletiler: 7173

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
« kurt_thewolf » yazdı:

Ölen her karakteri koymaktı ilk niyetim ama çok karakter olduğundan, fazla dağınık bir anket olacağı için ölçütü küçülttüm. Senin sevdiğin karakterler için de farklı bir anket açacağım, merak etme. Füüü üüü üü

Aslında her ölüm üzüntü verici, ama bana göre Robb'un vedası beni sarsmıştı. Yani hayattır sonuçta ölüm olacak elbet dizide, hayattır sonuçta kılıçtan geçebilir herkes. Tamam da, sen bir de Robb'un kurdunu öldür, başını kes sonra da Robb'un başı diye tak, bir de mevtayı ata bindirip gezdir. Abi çok pis küfretmiştim. Dizi ya da filmde ne yönetmenine ne de oyuncusuna sinirlenirim ama o bölüm insanlıktan çıkmıştım resmen. pufff

Bu şekilde olması lazım. hahahahaha Game Of Thrones'un en sevilen kötüleri. Öpücük

İletiTarih: 15 Mart 2017 22:15
kefirdanesi
Ars longa, vita brevis.
ÇevirmenSinefil Grubu

İletiler: 1161

Özel mesaj gönder
Aslında içlerinde gerçek anlamda üzülebileceğimiz bir tek Hodor var.
Diğer seçeneklerin ölümleri hikayenin yol alması için zaruri bir durumdu bence.

Ama başlık "Sizi en fazla hayrete düşüren ölüm" olsaydı, hiç düşünmeden Robb Stark ve Catelyn Stark'ın ölümleri derdim. O bölümün finalinde ağzım açık kalmıştı resmen. Hiç beklemediğim bir anda vurmuştu.

Anket için ellerine sağlık, kurt_thewolf. Saygılar

İletiTarih: 15 Mart 2017 23:06
kefirdanesi
Ars longa, vita brevis.
ÇevirmenSinefil Grubu

İletiler: 1161

Özel mesaj gönder
« kurt_thewolf » yazdı:

En kötülerin ardından bile helallik verip, mevlüt okuyup, helva kavurduğumuzu düşünecek olursak, bence Barış K haklı. yakaladım Hıhı Hehehehe

İletiTarih: 15 Mart 2017 23:09
eminmetehan

İletiler: 381

Özel mesaj gönder
Bu kirli taht oyunlarında en onurlu karakterin ilk sezonu bile tamamlayamaması normaldi herhalde. Kuzeyin oğlu, westerosun gönüllerdeki kralı Eddard 'Ned' Stark'ı saygıyla anıyoruz Saygılar

Shireen'inin ölümüne bende çok üzülmüştüm ama araştırınca üzüntüm senaristlere karşı nefrete dönüştü çünkü kitapta böyle bir saçmalık olmuyor.
Sürprizbozan: Göster

İletiTarih: 15 Mart 2017 23:31
KursadKirkceri

İletiler: 2

Özel mesaj gönder
Sürprizbozan: Göster

İletiTarih: 16 Mart 2017 11:42
cunver

İletiler: 3

Özel mesaj gönder
En üzücü : Hodor
Yerinden zıplatan : Robb, Catelyn, Talisa Stark
En acımasız : Shireen
Göbek attıran : Geoffrey, Ramsay, Tywin ve Shae
Uçuran : Lysa Arryn Gülücük
Bu kadar olmaz dedirttiren : Güzelim Kurtlar Üzgünüm

İletiTarih: 16 Mart 2017 13:36
Molar34

İletiler: 1195

Özel mesaj gönder
Beni en üzen Catelyn Stark'ın ölümü oldu. Oğlunun adını haykırarak boynunun kesildiği sahne ve düşüşü... Sümüklü Çok fena olmuştum onu izlediğimde. Nasıl kalleşçe bir oyundur bu?!
Hem gıcık olduğum hem sevdiğim bir karakterdi Joffrey, ölümlerin en şanlısı ödülüm ona. Hak etti.. al sana
Neyse... Sonuçta oyum Catelyn Stark'a yakaladım

İletiTarih: 16 Mart 2017 14:15
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 35 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2, 3 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2017