Giriş Kayıt
No (2012)
Yeni Konu Gönder   Bu konu kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 3 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
yemenici

İletiler: 32

Özel mesaj gönder
 [İptal] No (2012)
Bir Referandum Hikayesi

resim

No (2012) Türkçe [4] İngilizce [3] Altyazı 
Afiş
Yönetmen:Pablo Larraín
Vizyon Tarihi:23.01.2013
IMDB Puanı:7.4 (19,311 Oy)
Tür:Dram
Süre:118 dk
Ülke:Şili Şili, ABD ABD, Fransa Fransa, Meksika Meksika
Dil:İspanyolca
Oyuncular:Gael García Bernal, Alfredo Castro, Luis Gnecco, Néstor Cantillana

Şilili diktatör Pinochet'nin iktidar süresini uzatmak için 1988'de yaptırdığı referandumda, askeri bir diktatörlük ortamından beklenebilecek bütün baskılara ve yıldırma çabalarına rağmen öyle farklı bir "Hayır" kampanyası yürütüldü ki, referandum bir diktatörü devirdi. 1988 referandumunda yürütülen "Hayır" kampanyasının nasıl oluştuğunu ve nasıl yürütüldüğünü anlatan bu filmin çevirisini yapmayı planlıyorum.

Filmin Türkçe veya İngilizce altyazısını sitede bulamadığım için acaba telif haklarıyla ilgili bir durum mu var diye düşündüm. Bu konuda bir bilgilendirme gelirse çok sevinirim. Eğer böyle bir engel varsa çok yol almadan vazgeçebilirim bu durumda.

Edit: Telif sorunları nedeniyle altyazı çalışmam başlamadan bitti.

İletiTarih: 27 Şubat 2017 11:57
En son yemenici tarafından 27 Şubat 2017 13:17 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
McFly
Müdavim

İletiler: 11912

facebook twitter Özel mesaj gönder
Bu filme altyazı gönderimi kapalıdır.
Sebep: Telif şikayeti

Altyazı göndere basınca bu uyarı çıkıyor.

BKNZ

@yemenici
İletiTarih: 27 Şubat 2017 12:17
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
yemenici

İletiler: 32

Özel mesaj gönder
Tüh kısmet değilmiş. Zaten altyazısı da önceden çevrilmiş gösterdiğiniz üzere. Önümüzdeki filmlere bakalım o zaman. Teşekkürler.

İletiTarih: 27 Şubat 2017 13:16
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Bu konu kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 3 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2017