Giriş Kayıt
War for the Planet of the Apes'den ilk fragman geldi
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 7 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
kurt_thewolf
Yönetici Grubu

İletiler: 9080

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
 War for the Planet of the Apes'den ilk fragman geldi

resim

War for the Planet of the Apes (2017) (Maymunlar Cehennemi: Savaş) Türkçe [11] İngilizce [4] Altyazı 
Afiş
Yönetmen:Matt Reeves
Vizyon Tarihi:14.07.2017
IMDB Puanı:7.6 (122,947 Oy)
Tür:Aksiyon, Macera, Dram
Süre:140 dk
Ülke:ABD ABD, Kanada Kanada, Yeni Zellanda Yeni Zellanda
Dil:İngilizce, American Sign Language
Oyuncular:Andy Serkis, Woody Harrelson, Steve Zahn, Karin Konoval

Serinin 3. filmi uzun zamandır bekleniyordu. 14 Temmuz 2017'de vizyona girecek filmden ilk fragman bugün yayınlandı. Meraklıları için Türkçe altyazılı fragman:

İletiTarih: 09 Aralık 2016 23:59
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
52 Hertz

İletiler: 549

facebook twitter Özel mesaj gönder

Alternatif iyidir ağabey yakaladım

@kurt_thewolf
İletiTarih: 10 Aralık 2016 14:41
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
kurt_thewolf
Yönetici Grubu

Ağanın iletisinin üstüne ileti mi yazılırmış?! hahahahaha

Şaka tabii ki. Gülücük Ellerine sağlık dostum. Yaz gelse de izlesek. ben olmuşum televizyon

İletiTarih: 10 Aralık 2016 14:45
52 Hertz

Hehehe hahahahaha Senin de ellerine sağlık ağabey Hıhı

Aynen gelse de izlesek. Ben maymunların tarafındayım. Caesar'ın askerleriyiz. Çok Mutlu

İletiTarih: 10 Aralık 2016 14:57
kurt_thewolf
Yönetici Grubu

Yalnız Woody Harrelson'ı ilk kez bu kadar gaddar ve ciddi bir rolde gördüm. Yani Caesar'ın işi zor. Şu film sayfasındaki özeti de değiştirmek lazım aslında, biraz fazla sürprizbozanlı olmuş. Füüü üüü üü

İletiTarih: 10 Aralık 2016 15:15
Tuanay

İletiler: 174

Özel mesaj gönder
« kurt_thewolf » yazdı:
Yalnız Woody Harrelson'ı ilk kez bu kadar gaddar ve ciddi bir rolde gördüm. Yani Caesar'ın işi zor. Şu film sayfasındaki özeti de değiştirmek lazım aslında, biraz fazla sürprizbozanlı olmuş. Füüü üüü üü

Gülücük neden olmasın..

İletiTarih: 10 Aralık 2016 15:38
52 Hertz

Woody Harrelson karizmatik ve iyi oyunculardandır. Bu role yakışacağını düşünüyorum açıkçası. Natural Born Killers'te bildiğin katildi ama ciddi değildi tabii. Hıhı Aynen sürprizbozan sonucu tayin etmiş cık cık cık. Hehehehe

İletiTarih: 10 Aralık 2016 15:52
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 7 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2017