Alt yazı sorunu! (Konuşmalar önde alt yazı sonradan geliyor)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 7 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
fieblood

İletiler: 4

Özel mesaj gönder

Arkadaşlar bir torrent sitesinden lost indirdim 5 sezon birden dili ingilizce türkçe altyazı indiriyorum ama fps sorunu oluyor sanırım 23 küsüratlısını denıyorum olmuyor,25 yıne olmuyor.24 ü bulamadım :S alt yazılar geriden geliyor birbirine uymuyor konuşmalarla :s bi yardım edin arkadaslar bosunamı ındırdım Çok Mutlu Yardımlarınızı bekliyorum sağolun şimdiden .. Gülücük

İletiTarih: 29 Mart 2010 18:54
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
0
StyLe
P2P Uzman

İletiler: 549

Özel mesaj gönder
Kısayoldan, herhangi bir extra programa bulaşmadan gidelim;

KM player kullandığım için KM PLayer üzerinden yol gösterebilirim.

KM Player'ın menüsüne geliyorsun. Sırasıyla;

Altyazılar > Altyazı FPS dönüşümü diyorsun. Orada altyazı ile video'nun FPS oranlarını eşitleyebilirsin. Buradada işe yaramaz ise yine Menü'de Altyazılar seçeneğinde Altyazı Yöneticisi (Düzenlenebilir) var. Orada zaman ayarlamaları yapabilirsin. Minimum 0.5 saniye ileri veya geri alarak düzenleyebilirsin. Biraz karışık anlattım gibi geldi. Gülücük Takıldığın yerler olursa sorabilirsin.

resim

(Kırmızı kare içerisine alınmış kısımda ileri/geri tuşları ile zaman ayarlaması yapılıyor.)

İletiTarih: 29 Mart 2010 20:10
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
0
fieblood

Özel mesaj gönder
Sağol arkadaşım da gom player,media player classic kullanıyorum.Bunlar hakkında bı bılgın varmı... yoksa eger senın kullandıgın programı bıraz daha acarak anlatırsan sevınırım Gülücük

İletiTarih: 29 Mart 2010 21:38
0
StyLe
P2P Uzman

İletiler: 549

Özel mesaj gönder
Gom Player'da da bu şekilde altyazı düzenlemesi mevcut.

resim

Subtitle Explorer kısmında altyazıyı ileri veya geriye alabilirsin.

İletiTarih: 29 Mart 2010 22:16
-1
fieblood

Özel mesaj gönder
eyvallah kardeşim çok sağol Gülücük

İletiTarih: 29 Mart 2010 22:20
0
archraist
Müdavim

İletiler: 598

Özel mesaj gönder
İzlediğin filmin fps sini bilmediğin sürece , sürekli ileri geri almak zorunda kalırsın altyazıyı bu da inan bana çok sıkıcıdır .. Daha doğrusu izleyemessin Gülücük , Önce filmin fps sini öğren daha sonra player dan altyazıyı ayarla bu şekilde bir daha ayarlamak zorunda kalmassın altyazıyı.. Fps sini nasıl öğrenicem dersen en basit şekilde Bs player da filmi açtığında kontrol panelinin en üst sağ köşesinde filmin fps değeri yer alır buna göre altyazı indirirsin release mevcut değil ise

İletiTarih: 29 Mart 2010 23:23
0
fieblood

Özel mesaj gönder
eyw kardes buda yararlı oldu sağolasın Gülücük

İletiTarih: 29 Mart 2010 23:40
0
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 7 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız