Giriş Kayıt
The Shannara Chronicles (2016–)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 19 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2
Yazar Mesaj
Molar34

İletiler: 1213

Özel mesaj gönder
İlk bölümü az önce izledim ve kitaplarını okumamış, LOTR serisinin yalnızca ilk filmini izleyebilmiş bir izleyici olarak görüşlerimi sizinle paylaşmak istedim. LOTR'in anlatımı çok zor anlaşılır gelmişti ve kitapları okumamış biri için pek açıklayıcı değildi, kafamı çorba etmişti. Bu diziye ise adapte olmakta zorlanmadım. Başta özel isimler biraz karışık gelse de izledikçe, açıklandıkça daha iyi anladım. Sade bir anlatımı var. MTV'de yayınlanması tabii ki aşk üçgenlerini de beraberinde getirecektir bence ama umarım o kısımlara çok takılmadan asıl konunun üzerinde durabilirler. İzleyiciler de asıl konuya odaklanırsa bence gayet keyifli bir seri olacaktır. Oyunculuklar orta-iyi tadında şimdilik.
ferio ve lordemre'ye çevirileri için teşekkürler. Tanıtım yazısı için de kurt_thewolf'a teşekkürler. Bilgilendirici bir yazı olmuş, devamını da bekleriz... Füüü üüü üü

İletiTarih: 04 Şubat 2016 20:45
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
TheJoKeR
Yorumbaz

İletiler: 252

twitter Özel mesaj gönder
LOTR ile bu dizi ne alaka orayi cozemedim arti Lotr devamini neden izlemiyorsun Şok

İletiTarih: 04 Şubat 2016 22:42
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Molar34

İletiler: 1213

Özel mesaj gönder
« TheJoKeR » yazdı:
LOTR ile bu dizi ne alaka orayi cozemedim arti Lotr devamini neden izlemiyorsun Şok

Bazı karakterlerin orijini LOTR filminden, ilk tanıtım yazısında bundan bahsediyor. İlkini izledim LOTR'in, ikincisini bitiremedim. Sanırım anlatımın ağırlığından kaynaklı. Kim kimdir, çözmekte çok zorlanmıştım. Irkların farkları, amaçları vs... Bu dizinin anlatımı daha basit ve kolay anlaşılır geldi. Belki bu diziyi izledikten sonra yine izlemeyi denerim LOTR'i Gülücük

İletiTarih: 04 Şubat 2016 22:54
TheJoKeR
Yorumbaz

İletiler: 252

twitter Özel mesaj gönder
Yok bence önceliği LOTR ye ver bu dizinin tutmama ihtimali yüksek

İletiTarih: 06 Şubat 2016 00:04
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 19 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2018