Giriş Kayıt
“Jeepers Creepers 3” Geliyor!
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 6 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
MarcoMehmet
Müdavim

İletiler: 1701

twitter Özel mesaj gönder
 “Jeepers Creepers 3” Geliyor!

resim

Bundan yaklaşık iki yıl kadar önce "Jeepers Creepers 3" filminin çekimlerine başlandığı haberleri ortalıkta dolaşmış hatta filmin resmi olmayan fragmanı bile yayınlanmıştı. Fakat o dönem proje rafa kalkmış ve korkuseverler büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştı. Geçtiğimiz günlerde yabancı sinema ajanslarına düşen resmi haberde "Jeepers Creepers 3"ün çekimlerine 2016’da başlanacak. Hatta ilk filmden tanıdığımız Jonathan Breck ve Brandon Smith’le birlikte...

Yönetmenliğini 2001 yılındaki ilk filmin de yönetmeni olan Victor Salva’nın yapacağı filmin ilk filmin oyuncu kadrosundan tanıdığımız iki isim de aynı. Jonathan Breck ve Brandon Smith, tam 14 yıl sonra Jeepers Creepers’a geri dönüyorlar. Jonathan Breck’i tekrar Creeper rolüyle izleyeceğimiz filmde Brandon Smith ise başrolde olacak.

Francis Ford Coppola’nın yapımcılığını üstleneceği devam filmi "Jeepers Creepers 3"ün, dağıtımcı sorunu yaşamadığı taktirde önümüzdeki senenin son çeyreğinde ya da 2017’de vizyonda olması bekleniyor.

Kaynak:beyazperde

İletiTarih: 14 Eylül 2015 11:32
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
BatuhanBuber
Yorumbaz

İletiler: 21

Özel mesaj gönder
Bir ara 2010 da mı ne çıkacak diyorlardı sonra büyük bir sessizlik oldu.Çok iyi bir kült yapımdır benim için

İletiTarih: 19 Eylül 2015 19:17
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
pis metalci
Korku Sineması
Görsel Editör

İletiler: 2387

Özel mesaj gönder

Los Angeles TCL Chinese 6 Theatres merakla beklenen Jeepers Creepers 3'ün prömiyerini iptal ettiklerini duyurdu.Buna neden olan olay ise yönetmen Victor Salva'ya yönelik protestolar.Yönetmen 1988 senesinde Clownhouse filminde birlikte çalıştığı 12 yaşındaki oğlan çocuğunu taciz etmiş ve hapis cezasına çarptırılmıştı.

Ne lanetli filmmiş çok beğendiğim bir filmdi,yine bilinmeyen bir tarihe yelken açtı
screengeek.net

İletiTarih: 01 Eylül 2017 17:55
Abaddon
Emektar

İletiler: 672

Özel mesaj gönder

İletiTarih: 16 Eylül 2017 16:57
BrainscanTrickster
Müdavim

İletiler: 213

Özel mesaj gönder
Kötü görünüyor. Orjinalinden eser yok ama hatrı var, izlenir.

İletiTarih: 16 Eylül 2017 19:50
antas
Yorumbaz

İletiler: 272

facebook twitter Özel mesaj gönder
İlk filmdeki kıza aşık olmuştum. Çok ilginç bir ergenlik dönemi geçiriyordum sanırım. yakaladım İzler miyim, bilemiyorum. Fragmanı çok yavan gözüktü bana.

İletiTarih: 17 Eylül 2017 10:23
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 6 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2017