Giriş Kayıt
Türkçe Altyazı Sinemasal Yönetim Yapısı
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [1 Mesaj] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
kuzeydebiryer
Avrupa Sineması
Yönetici GrubuGenel Editör

İletiler: 10593

Özel mesaj gönder
Türkçe Altyazı

Türkçe Altyazı Ailesi olarak sinema alanında ki çalışmalarımızda köklü değişiklikleri başlatıyoruz. Gelecek günlerde tamamlanması muhtemel projeler öncesi sinema yönetiminde değişiklik planladık. Uzmanlıklara göre farklı alanlarda çalışan bir sinemasal yönetim oluşturuyoruz.

Yeni Yönetim Yapımız şu şekilde olacaktır.

resim resim resim resim resim

Genel Editör

resim

Görev: Sinemasal alanın yöneticisi Editör Gruplarını belirler

Yetki: Site Yönetmeni yetkilerine sahiptir.

Sorumluluk: Editör Grupları arasında koordinasyon sağlama

Editör

resim

Görev: Sinemasal alanın yönetimi / Yorumbaz ve Sinefil Grubu Yönetimi

Yetki Alanı: Şu anki Editör yetkileri

Sorumluluk: Yorumbaz / Sinefil Adayı / Sinefil Grubu / Uzmanlar

Uzman

resim

Görev: Editör Yardımcıları özellikle sitenin Film / Dizi alanındaki yazımsal alanını denetler.(Film Yorumları / Film Özetleri / İnceleme / Listeler / Film Haber )

Yetki Alanı: Yorum / Kişi Yorum / İnceleme / Film Ekleme / Kişi Ekleme / Film Bilgi Kartları / Sanatçı bilgi Kartları / Rapor / Taşıma / Fragman / Özet / Liste (Gelişmiş Görünüme Resim Ekleme) / Tavsiye

Sorumluluk: Site ve Forum Alanları Yönetimi

Görsel Editör

resim

Görev: Sitenin Görsel alanlarını yönetir.

Yetki: Resim / Kişi Resim / Fragman / Afiş / Olmayanlar / Film Ekleme / Kişi Ekleme / Film Bilgi Kartları / Sanatçı bilgi Kartları / Gelişmiş Liste

Sorumluluk: Görsel Yükleyici Grubunu yönetir.

Haber Editörü

resim

Görev: Film / Dizi ve Fragman Haberlerinden sorumludur. TA Sineportal'da bu alanı yönetir.

Yetki: Yorum / Kişi Yorum / İnceleme / Film Ekleme / Kişi Ekleme / Film Bilgi Kartları / Sanatçı bilgi Kartları / Rapor / Taşıma / Fragman / Özet / Liste (Gelişmiş Görünüme Resim Ekleme) / Tavsiye

Sorumluluk: Anasayfa (TA Sineortal) Film / Dizi / Fragman Haberleri

Alım Yapılacak Gruplar

resim

Türkçe Altyazı (TA Haber) imzası taşıyan paylaşımlar göz önünde bulunarak Haber Editörleri alınacaktır.

TA Film Haberleri
TA Dizi Haberleri

resim

Sinemasal alanda ki paylaşımlara (Forum Alanı paylaşımları / TA SineMutfak Çalışmaları / Liste / İnceleme) göre Uzman alımı yapılacaktır.

resim

Görsel Yükleyiciler Grubundan Görsel Editör alımları yapılacaktır.

İletiTarih: 25 Haziran 2017 19:16
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [1 Mesaj] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2017