yasaklı sitelere giremiyorum
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 10 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
KaLYoN

İletiler: 74

Özel mesaj gönder
 yasaklı sitelere giremiyorum

Son 2 aydır yasaklı sitelere giremiyorum bütün dns ayarlarını denememe rağmen malesef olmuyor bildiğiniz bir program varmı. bütün yasaklı sitelere girmek için.

İletiTarih: 13 Haziran 2012 00:04
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
0
Fraghera
Subext Takım Lideri
Subext Çeviri TakımıÇevirmen

İletiler: 4354

facebook E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Proxy kullanın

İletiTarih: 13 Haziran 2012 00:11
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
0
svsknr

İletiler: 3955

Özel mesaj gönder
Güvenli İnternet açıksa, kapatın: https://onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr/ttnetwsci/login.do

Saygılar

İletiTarih: 13 Haziran 2012 00:13
0
burak_fertek
Çevirmen

İletiler: 521

Özel mesaj gönder
Hotspot Shield iyidir, bir deneyin.

İletiTarih: 13 Haziran 2012 00:55
+1
Barış K.
Eski YöneticiEngelsiz Altyazar

İletiler: 6925

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Güvenli internetten değil bende de öyle oluyordu proxy kullanıyorum şimdi gireceğim zaman sorun yok.
Google Chrome kullanıyorsan ayarlar/gelişmiş ayarlar/proxy ayarlarını değiştir var. orada yerel ağ ayarı olacak yerel ağınız için proxy kullanın seçeneğini aktifleştirin aşağıda siteden adres ve port deneyin birinden birisi mutlaka açacaktır ulaşmak istediğiniz siteyi. Kullanmayacağınız zamanda tikin işaretini kaldırın çünkü internette gezinmesi eziyet haline gelebilir.
İnternet Explorer de aynı işlem internet seçeneklerinden bağlantı sekmesinde.

http://hidemyass.com/proxy-list/

İletiTarih: 13 Haziran 2012 01:00
+1
Avangart
Uzak Doğu Sineması
Eski Yönetici

İletiler: 1671

Özel mesaj gönder
« burak_fertek » yazdı:
Hotspot Shield iyidir, bir deneyin.

Katılıyorum. Hotspot on numara program. Diğerlerinden de oldukça hızlı.

İletiTarih: 13 Haziran 2012 01:03
 Kullanıcı bilgilerini göster MSNM Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
0
emogorn

İletiler: 2

Özel mesaj gönder
DNS ayarlarını değiştirmeyi dene 208.67.222.222 , 208.67.220.220
proksi.org uda unutma Gülücük

İletiTarih: 13 Haziran 2012 01:05
0
KaLYoN

İletiler: 74

Özel mesaj gönder
« svsknr » yazdı:
Güvenli İnternet açıksa, kapatın: https://onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr/ttnetwsci/login.do

Saygılar

d smart net kullanıyorum.

İletiTarih: 13 Haziran 2012 01:13
0
Barış K.
Eski YöneticiEngelsiz Altyazar

İletiler: 6925

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
« KaLYoN » yazdı:
d smart net kullanıyorum.

Sen benim dediğimi uygula arkadaş ben bu şekilde sorunsuz her siteye giriyorum tabi hız senin için çok fazla sorun teşkil etmiyorsa. Hotspot Shield'de kullandım ama çok fazla popup açılıyordu kendiliğinden buda sinirimi bozdu kaldırdım. hahahahaha

İletiTarih: 13 Haziran 2012 02:13
0
Avangart
Uzak Doğu Sineması
Eski Yönetici

İletiler: 1671

Özel mesaj gönder
« screable » yazdı:
Sen benim dediğimi uygula arkadaş ben bu şekilde sorunsuz her siteye giriyorum tabi hız senin için çok fazla sorun teşkil etmiyorsa. Hotspot Shield'de kullandım ama çok fazla popup açılıyordu kendiliğinden buda sinirimi bozdu kaldırdım. hahahahaha

Sizin dediğiniz yöntemi de bir denemek lazım aslında. Exclamation Ben hotspot diğerlerinden hızlı derken şimdiye dek kullandığım diğer ip gizleme programlarını kastetmiştim.
Bazı tunnel siteleri de işe yarayabilir.

İletiTarih: 13 Haziran 2012 03:17
 Kullanıcı bilgilerini göster MSNM Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
0
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 10 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız