Giriş Kayıt
Arrow
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 6 sayfa) [Bu başlıkta 86 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2, 3, 4, 5, 6 Sonraki »
Yazar Mesaj
ghostmans

İletiler: 62

Özel mesaj gönder
 Arrow
Cw un yeni dizisi

CW’nun Yeni Süper Kahraman Dizisi Arrow’un Fragmanı Yayınlandı

CW kanalında yaklaşık bir yıldan fazla süredir süper kahraman dizisi yoktu ama bu durum Arrow sonbaharda yayınlanmaya başlayınca değişecek.

Smallville’de de yer almış olan Green Arrow karakteri, süper kahraman mitolojisinin daha karanlık bir örneği olmayı amaçlayan ve Smallville’in boşalttığı yeri dolduracak Arrow dizisiyle ekranlara gelecek.

Arrow’un konusu ise şöyle:

Milyarder bir çapkın olan Oliver Queen korkunç bir deniz kazasından sonra hayatında yeni bir sayfa açar. Beş yıl boyunca bulunamayan ve öldüğü zannedilen Oliver sonunda Büyük Okyanus’un ortasındaki tropik bir adada bulunur. Oliver Starling City’e, evine geri döner. Kendisini karşılayan annesi Moira, kız kardeşi Thea ve en iyi dostu Tommy Oliver’ın son beş sene içinde yaşadığı şeyler yüzünden çok değiştiğini fark ederler.

Birçok süper kahraman gibi Oliver da dönüştüğü adamı insanlardan saklamak ister ama bir taraftan da eskiden işlediği günahların bedelini ödemeye de kararlıdır. Bu nedenle suçlularla mücadele etmek ve şehrin eski ününe kavuşmasını sağlamak için gizli Arrow kişiliğini yaratır.

Ancak Arrow’un yetkisi olmadan düzeni korumaya çalışırken kullandığı yöntemler bazılarının canını sıkmaktadır. Detektif Quentin Lance’in en büyük dileği (Oliver’ın eski kız arkadaşı Laurel’in babası) Arrow’u yakalamaktır. Bir süre sonra Oliver’ın dönüşünden çevresindeki bazı insanların memnun olmadığı da anlaşılır. Oliver’ın annesi Moira’nın oğlunun geçirdiği deniz kazasıyla ilgili daha çok şey biliyordur...

Dizide Oliver Queen rolünde Stephen Amell’i, Tommy rolünde Colin Donnell’ı, Laurel Lance rolünde Katie Cassidy’i, Thea Queen rolünde Willa Holland’ı, Moira Queen rolünde Susanna Thompson’ı ve Detektif Quentin Lance rolünde ise Paul Blackthorne oynayacak..

Arrow CW kanalında Çarşamba akşamları yayınlanacak.

İletiTarih: 23 Mayıs 2012 00:29
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
kuzeydebiryer
Avrupa Sineması
Yönetici GrubuGenel Editör

İletiler: 10342

Özel mesaj gönder
 Arrow (2012) (Ok) Türkçe [29] İngilizce [22] Altyazı 
Afiş
Yönetmen:John Behring, Michael Schultz, Wendey Stanzler
Vizyon Tarihi:01.10.2012
IMDB Puanı:7.8 (344,347 Oy)
Tür:Aksiyon, Macera, Suç
Sezon:7.Sezon
Süre:42 dk
Ülke:ABD ABD
Dil:İngilizce
Oyuncular:Stephen Amell, David Ramsey, Willa Holland, Paul Blackthorne

İlgi Çekecek bir diziye benziyor.

İletiTarih: 23 Mayıs 2012 00:50
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
thergenekon

İletiler: 42

Özel mesaj gönder
Yayın tarihi ne zamanmış? acaba

İletiTarih: 23 Mayıs 2012 21:03
Taşındı: 13 Ekim 2014 03:26 - Aventador tarafından
Taşındığı Forum: Yakında Ekranda Olacak Diziler > Dizi Haberleri
Neymar
Yorumbaz

İletiler: 489

twitter Özel mesaj gönder
Arrow (2012)

resim

Arrow (2012) (Ok) Türkçe [29] İngilizce [22] Altyazı 
Afiş
Yönetmen:John Behring, Michael Schultz, Wendey Stanzler
Vizyon Tarihi:01.10.2012
IMDB Puanı:7.8 (344,347 Oy)
Tür:Aksiyon, Macera, Suç
Sezon:7.Sezon
Süre:42 dk
Ülke:ABD ABD
Dil:İngilizce
Oyuncular:Stephen Amell, David Ramsey, Willa Holland, Paul Blackthorne

Hoş bir diziye benziye çevirmen arkadaşlar dizi başlayınca bir bakarlarsa sevinirim...

Dizinin konusu : Talihsiz bir gemi kazasının ardından, milyarder playboy Oliver Queen, beş yıldır kayıptır ve kayıtlara “ölü” olarak geçmiştir. Fakat Oliver’ın bir gün, beş yıldır Pasifik Okyanusu’nda yer alan ıssız bir adada yaşadığı keşfedilir. Oliver bulunduktan sonra, evi Starling City’e döner. Kendini ailesine adamış annesi, sevgi dolu kızkardeşi ve en yakın arkadaşı Oliver’a kollarını açar. Fakat adada beş yıl boyunca çektiği çile Oliver’ı değiştirmiştir. Oliver ise değiştiğini gizleme taraftarıdır. Eskiden yaptığı hataları da değiştirmek için çok fazla çaba göstermektedir. Eski kız arkadaşı Laurel Lance’in affını istemektedir. Oliver, eskiden yakın olduklarıyla yeniden temasa geçtikçe içinde “Ok” adlı ihtiyatlı ikinci bir kişilik oluşturur. Ailesine yaptığı yanlışları düzeltmeye, toplumdaki hastalıkları iyileştirmeye ve Starling City’I restore etmeye çabalamaya başlar.

Ana kadro Stephen Amell, Colin Donnell, Katie Cassidy, David Ramsey, Willa Holland, Susanna Thompson ve Paul Blackthorne gibi isimlerden oluşmakta.
Dizi, Çarşamba akşamları, Supernatural'dan hemen önce yayınlanacak.

Kaynak : sinemakulubu&22dakika

İletiye babyangel tarafından dizi özeti, bilgisi ve afişi eklenmiştir.

İletiTarih: 22 Ağustos 2012 20:37
babyangel
Eski Yönetici

İletiler: 1605

facebook twitter Özel mesaj gönder
Kendini izlettirecek gibi görünüyor ama bakalım Füüü üüü üü

İletiTarih: 22 Ağustos 2012 21:13
Barış K
Eski Yönetici

İletiler: 7164

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Çevirmeni hazırdır bunun. Birisi çevireceğini söylemişti Twitter'da ama şu an kimdi hatırlayamıyorum Çok Mutlu Boşta kalmaz bu dizi yani yakaladım

İletiTarih: 22 Ağustos 2012 21:31
babyangel
Eski Yönetici

« screable » yazdı:
Çevirmeni hazırdır bunun. Birisi çevireceğini söylemişti Twitter'da ama şu an kimdi hatırlayamıyorum Çok Mutlu Boşta kalmaz bu dizi yani yakaladım

Katılıyorum Hıhı

İletiTarih: 22 Ağustos 2012 21:43
archraist
Müdavim

İletiler: 1328

Ne zaman başlıyacak bilgisi olan?

İletiTarih: 22 Ağustos 2012 22:04
babyangel
Eski Yönetici

« archraist » yazdı:
Ne zaman başlıyacak bilgisi olan?

Yanlış bakmadıysam 10 Ekim Çarşamba Gülücük

İletiTarih: 22 Ağustos 2012 22:08
Arkebuz Bilenor

İletiler: 337

Özel mesaj gönder
Başlık tanıtımdan çok 'gösterim öncesi heyecan yapan izleyicilerin buluşma yeri' olmuş. : ))

Konusu, başlangıç tarihi, muhtemel bölüm sayısı
Kanalı, Ülkesi, Yayın Saati
Göze çarpan oyuncuları
Basında çıkanlar, son haberler
Fragman ve diğer görseller
Ben bunları beklerim... yakaladım

İletiTarih: 22 Ağustos 2012 22:17
archraist
Müdavim

İletiler: 1328

« babyangel » yazdı:
Yanlış bakmadıysam 10 Ekim Çarşamba :)

Teşekkürler

İletiTarih: 22 Ağustos 2012 22:20
Barış K
Eski Yönetici

İletiler: 7164

« Arkebuz Bilenor » yazdı:
Başlık tanıtımdan çok 'gösterim öncesi heyecan yapan izleyicilerin buluşma yeri' olmuş. : ))

Konusu, başlangıç tarihi, muhtemel bölüm sayısı
Kanalı, Ülkesi, Yayın Saati
Göze çarpan oyuncuları
Basında çıkanlar, son haberler
Fragman ve diğer görseller
Ben bunları beklerim... yakaladım

Şu an cevap veremiyorum yatmam gerekiyor yarın müsait olduğumda detayları vereceğim yakaladım

İletiTarih: 22 Ağustos 2012 22:31
Arkebuz Bilenor

İletiler: 337

Özel mesaj gönder
« screable » yazdı:
Şu an cevap veremiyorum yatmam gerekiyor yarın müsait olduğumda detayları vereceğim yakaladım

Beklemedeyiz başqan.
Malum heyecanlı kalabalık bu, ortalığı falan yıkar bunlar. yakaladım
Ohhh, tertemiz mis. hahahahaha

İletiTarih: 22 Ağustos 2012 22:34
Neymar
Yorumbaz

İletiler: 489

twitter Özel mesaj gönder
Çeviren biri olucağına çok sevindim...

İletiTarih: 22 Ağustos 2012 23:02
mrumut
Emektar

İletiler: 733

Hiç fena değil dizi kıtlığında iyi gider.

İletiTarih: 23 Ağustos 2012 01:35
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 6 sayfa) [Bu başlıkta 86 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2, 3, 4, 5, 6 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2017