Giriş Kayıt
The Big Bang Theory (2007)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 38 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2, 3 Sonraki »
Yazar Mesaj
Marvel
Eski Yönetici

İletiler: 4434

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
 The Big Bang Theory (2007)

resim

The Big Bang Theory (2007) Türkçe [87] İngilizce [58] Altyazı 
Afiş
Yönetmen:Mark Cendrowski, Anthony Rich, Peter Chakos
Vizyon Tarihi:01.05.2006
IMDB Puanı:8.3 (583,720 Oy)
Tür:Komedi, Romantik
Sezon:12.Sezon
Süre:22 dk
Ülke:ABD ABD
Dil:İngilizce, Hintçe, İtalyanca, Rusça, Çince, Klingon
Oyuncular:Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg

"İneklere iyi davranın, muhtemelen onlardan biri için çalışacaksınız".
Bill Gates

Dizimizi anlatmaya bu sözle başlamak istiyorum.
Bizim inek diye tabir edeceğimiz 2 kafadarın kendi çaplarınadaki maceralarını anlatıyor.
İq seviyeleri bir hayli yüksek, fakat sosyal yaşamları da bir o kadar düşük olan Leonard ve
Sheldon'ın karşı dairelerine son derece çekivi bir kız olan Penny'nin taşınmasıyla gerçek komedi hayat buluyor.

İletiTarih: 15 Temmuz 2009 00:13
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
FAÇALI - 2

İletiler: 123

twitter Özel mesaj gönder
Tüm bölümlerini büyük keyifle izlemiştim. Harika bir komedi (Bence). 3 .Sezonu iple çekiyorum. Umarım daimi olur... Müzik dinliyorum

İletiTarih: 14 Ağustos 2009 17:09
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
memokou

İletiler: 7

Özel mesaj gönder
bende daimi olmasını diliyorum. en azından espirilerde bilimsel bir standart var Hehehehe

İletiTarih: 16 Ağustos 2009 16:31
Marvel
Eski Yönetici

Çok sağlam espiriler var gerçekten, özellikle sheldon çok kaliteli bir tipleme.

İletiTarih: 16 Ağustos 2009 16:32
memokou

İletiler: 7

Özel mesaj gönder
abi sheldon barney gibi efsane benim için hahahahaha hele yemek yerken konuşamayıp kiltlendiği sahne sonra arkadaslarını acıması yarılmıştım o sahnede hahahahaha hahahahaha

İletiTarih: 16 Ağustos 2009 16:37
Jansen

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
bu diziye tam anlamıyla tapıyorum mu desem ne desem
Sheldon,2007den beri tüm hayatım oldu diyebilirim Polis
İnsana izlerken,"Evet ahbap,işte espiri budur!"dedirtmeyi başarabiliyor.
Oyuncu bakımından çok kalite bir dizi.Howard hele!O adama bayılıyorum hahahahaha
1.ve 2.sezonları indirmek istiyorum,önerebileceğiniz bir adres varsa,sevinirim Çok Seviyor

İletiTarih: 07 Eylül 2009 08:09
Shagrathian

İletiler: 990

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
« Jansen » yazdı:

(...)
1.ve 2.sezonları indirmek istiyorum,önerebileceğiniz bir adres varsa,sevinirim Çok Seviyor

Önerecek arkadaşlar öm yoluyla önersin lütfen. Müzik dinliyorum

İletiTarih: 07 Eylül 2009 12:01
Marvel
Eski Yönetici

3. sezon 21 eylülde yayınlanacak.
Yeni sezonu merak edenlere:

İletiTarih: 08 Eylül 2009 22:41
Frank

İletiler: 5

Özel mesaj gönder
sheldon'la 3 ay nasıl geçmiş merak edilmiyecek gibi değil Gülücük

İletiTarih: 08 Eylül 2009 23:08
mkolacan

İletiler: 227

Özel mesaj gönder
Sakallar bıyıklar uzamış Gülücük

Herkese tavsiye ederim..Acaba cnbc-e yeni sezonu eş zamanlı yayınlıyacak mı? Hiç öyle bir duyuru görmedim.

İletiTarih: 14 Eylül 2009 01:36
mkolacan

Özel mesaj gönder
Üçüncü sezon biraz sönük bir bölümle başladı..İkinci bölüme temponun yükselmesini umuyorum..

İletiTarih: 28 Eylül 2009 16:46
Shagrathian

İletiler: 990

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
« mkolacan » yazdı:
Üçüncü sezon biraz sönük bir bölümle başladı..İkinci bölüme temponun yükselmesini umuyorum..

Aynı şekilde. Karakterlere gülmekten bıktım artık. Elediğim bir diğer dizi bu oldu.

İletiTarih: 28 Eylül 2009 17:13
Marvel
Eski Yönetici

How i met yoru mother ve big bang theory benim için hayal kırıklığıyla başladı, daha iyi bölümler beklerdim. Gülmedim, hoşuma gitmedi falan değil de bu kaar bekledikten sonra daha iyisini umuyordum.

İletiTarih: 28 Eylül 2009 18:59
FAÇALI - 2

İletiler: 123

twitter Özel mesaj gönder
3. Sezon güzel başladı, oyuncuların performansı hiç düşmemiş. =)

Dizinin bölümlerini indirmek isteyenler özel mesaj ile ulaşabilir... Füüü üüü üü

İletiTarih: 30 Eylül 2009 18:27
mkolacan

Özel mesaj gönder
Üçüncü bölümde hayalkırıklığı..Birtürlü tempoyu yükseltemediler bu sezon..Hala umudu
kesmedim ama bu tempoyla giderlerse gelecek sezonu göremezler..

İletiTarih: 07 Ekim 2009 17:34
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 38 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2, 3 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2017