Giriş Kayıt
En İyi Kostüm Tasarımı Adayları
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 6 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »

2010'un En İyi Kostüm Tasarımına Sahip Filmi Sizce Hangisi?
Sherlock Holmes
39%
 39%  [ 404 ]
Alice in Wonderland
27%
 27%  [ 287 ]
Robin Hood
15%
 15%  [ 156 ]
The Imaginarium of Doctor Parnassus
10%
 10%  [ 109 ]
Tron: Legacy
6%
 6%  [ 70 ]
Toplam Oylar : 1026 | Ankete Katılanlar

Yazar Mesaj
furiousthing
Eski Yönetici

İletiler: 1456

Özel mesaj gönder
 En İyi Kostüm Tasarımı Adayları

Filmler hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız...

Alice in Wonderland
2010
Alice in Wonderland
Macera / Aile / Fantastik108 dk

Yönetmen: Tim Burton
Alice Harikalar Diyarı’nda yeniden çevriminde güçlü kız imajı baz alınarak Tim Burton tarafından seyircinin karşısına çıkarılıyor. Linda Woolverton’ın çocuk romanından uyarlanan yapım 17 yaşındaki Alice’in sosyeteye tanıtım partisinde...
6.5 (337,740 Oy)

Robin Hood
2010
Robin Hood
Aksiyon / Macera / Dram140 dk

Yönetmen: Ridley Scott
13. yüzyıl İngiltere'sinde, Robin ve haydutlardan oluşan çetesi, bir köyde yozlaşmaya baş kaldırır ve kral ile tebaaları arasındaki güç dengelerini değiştirmek için krallığa meydan okur. Ve ister bir kanun kaçağı olsun ister bir kahraman, basit bir...
6.7 (228,311 Oy)

Sherlock Holmes
2009
Sherlock Holmes
Aksiyon / Macera / Suç128 dk

Yönetmen: Guy Ritchie
Kadın izleyicilerin birçoğunun iki favori aktörü Jude Law ve Robert Downey Jr, eşine az rastlanır bir uyumla, beyazperde'de Arthur Conan Doyle'un dünyaca ünlü karakteri Sherlock Holmes'ün yeni versiyonuna hayat veriyorlar. Bu dinamik yeni uyarlamada, Holmes ve...
7.6 (521,353 Oy)

2009
Macera / Fantastik / Gizem123 dk

Yönetmen: Terry Gilliam
The Imaginarium of Doctor Parnassus günümüzde geçen bir fantastik ahlak hikayesidir. İzleyicilere, ışık ile eğlence ya da karanlık ve kasvet arasında seçim yapma konusunda karşı koyulmaz bir fırsat sunan gezgin bir gösteri olan olağanüstü 'Imaginarium'un...
6.8 (133,443 Oy)

TRON: Legacy
2010
TRON: Legacy
Aksiyon / Macera / Bilim-Kurgu125 dk

Yönetmen: Joseph Kosinski
Kevin Flynn adlı bilgisayar programcısı, 25 yıldır üzerinde çalıştığı TRON denen dijital dünyayı yaratmaya çalışıyordu. Fakat oğlunu ihmal ediyordu, onun için Ortak olarak aldığı kişilerden Glu, ihanet edip, darbe yapınca. Kevim, TRON'da kaldı....
6.8 (282,626 Oy)

İletiTarih: 21 Aralık 2010 19:34
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
ubi bene ibi patria
Müdavim

İletiler: 7469

Özel mesaj gönder
Söylemeye gerek var mı? Oyum Alice Harikalar Diyarı'ndaya. Şu anki anket sonucuna baya bir şaşırdım. Alice birinci olmalı Korsan .

İletiTarih: 17 Ocak 2011 22:20
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
furiousthing
Eski Yönetici

Özel mesaj gönder
« Müjdat Deniz » yazdı:
Söylemeye gerek var mı? Oyum Alice Harikalar Diyarı'ndaya. Şu anki anket sonucuna baya bir şaşırdım. Alice birinci olmalı Korsan .

Benim de oyum Alice Haikalar Diyarında'ya gitmişti.
Oldukça güzel, özenle hazırlanmış kostümler dikkat çekiciydi Hıhı

İletiTarih: 17 Ocak 2011 22:41
Mr_Nobody
İskandinav Sineması

İletiler: 6033

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Tartışmasız oyum Alice Harikalar Diyarında'ya gidiyor. yakaladım

İletiTarih: 18 Ocak 2011 20:25
i_rem

İletiler: 5

Özel mesaj gönder
2009 filminin 2010 anketinde olması garip değil mi

İletiTarih: 23 Ocak 2011 23:25
furiousthing
Eski Yönetici

Özel mesaj gönder
« i_rem » yazdı:
2009 filminin 2010 anketinde olması garip değil mi

Geçen sene yapılan 2009 ödüllerimizde o zamanlar bazı filmlerin altyazısı olmayışı ve sinemalaramızda gösterime girmeyişi nedeniyle anketlere dahil edememiştik. O nedenle Avatar, Sherlock Holmes vb 2009 yılı olarak görünen filmler Türkiye şartlarında 2010 filmidir. Saygılarımızla... Saygılar

İletiTarih: 24 Ocak 2011 18:14
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 6 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2018