Giriş Kayıt
Community 1x14
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 3 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
cnstntn

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
 [Çeviri] Community 1x14
yuzde 20 sini cevirdim

Community
2009
Community
Komedi22 dk

Yönetmen: Tristram Shapeero, Joe Russo, Anthony Russo
Chuck dizisinden tanıdığımız Chevy Chase, Mad Men’den tanıdığımız Alison Brie ve daha önce The Hangover’da seyrettiğimiz Ken Jeong’un müthiş performansları ile daha ilk bölümden gülmekten kırıp geçiren dizi. Greendale Community College’da okuyan...
8.5 (159,983 Oy)

sonucta bitti ama imla hatalarına ciddi yazan arkadası merak ettim kendisi tdk dan galiba.

İletiTarih: 17 Ağustos 2010 23:12
En son cnstntn tarafından 22 Ağustos 2010 17:09 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
dennydevito

İletiler: 63

Özel mesaj gönder
Konsantreni vermediğinden sıkılıp bu kadar yeter demişsindir bence. O yüzden sonuna kadar götür.İnan ilk altyazım ne kadar kötü olsa da bana verdiği mutluluğu diğer çevirilerim kadar vermemiştir -iyi çeviriler olmasına rağmen bir sonrakiler.

İletiTarih: 18 Ağustos 2010 04:14
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
kuzeydebiryer
Avrupa Sineması
Yönetici GrubuGenel Editör

İletiler: 10591

Özel mesaj gönder
Community
2009
Community
Komedi22 dk

Yönetmen: Tristram Shapeero, Joe Russo, Anthony Russo
Chuck dizisinden tanıdığımız Chevy Chase, Mad Men’den tanıdığımız Alison Brie ve daha önce The Hangover’da seyrettiğimiz Ken Jeong’un müthiş performansları ile daha ilk bölümden gülmekten kırıp geçiren dizi. Greendale Community College’da okuyan...
8.5 (159,983 Oy)

Harcadığınız emeklerin tamamlandığını görmek sizin için mutluluk olacaktır bende devam etmenizden yanayım. Saygılar

İletiTarih: 18 Ağustos 2010 05:39
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 3 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2017