Giriş Kayıt
Will & Grace Çeviri İsteği
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
ozan1311

İletiler: 31

Özel mesaj gönder
 Will & Grace Çeviri İsteği

Merhaba;

Will & Grace efsanesini bilen bilir. Ancak Türkçe çevirisi sadece ilk bir kaç sezonda var ve çoğu sezonun bölüm çevirileri eksik olduğu gibi çoğunda da senkron sorunu var. İyi haber Will & Grace bu sonbaharda yeni sezon ile geri dönüyor uzun yıllar sonra. Acaba bir arkadaş bu eski sezonların çevirisi için bir el atsa yeni sezon gelmeden? Friends ile yarışacak bir sit-com.

Will & Grace (1998) (Will & Grace 1) Türkçe [22] İngilizce [11] Altyazı 
Afiş
Yönetmen:James Burrows
Vizyon Tarihi:30.03.2002
IMDB Puanı:7.2 (39,086 Oy)
Tür:Komedi, Romantik
Sezon:8.Sezon
Süre:22 dk
Ülke:ABD ABD
Dil:İngilizce
Oyuncular:Eric McCormack, Debra Messing, Megan Mullally, Sean Hayes

İletiTarih: 15 Mayıs 2017 23:20
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
CrossBench

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
30 mesaj sınırı yüzünden buraya yazmak istiyorum. Friend Request filminin altyazısı hiç yok. Halbuki kötüde film değil. Şaşırdım doğrusu. İlgili arkadaşlar göz atabilirse sevinirim. İyi günler.
 Friend Request (2016) (Lanetli Mesaj)Henüz altyazısı yok 
Afiş
Yönetmen:Simon Verhoeven
Vizyon Tarihi:09.09.2016
IMDB Puanı:5.4 (12,765 Oy)
Tür:Korku, Gerilim
Süre:92 dk
Ülke:Almanya Almanya
Oyuncular:Alycia Debnam-Carey, William Moseley, Connor Paolo, Brit Morgan

İletiTarih: 20 Mayıs 2017 02:50
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
bserdogan

İletiler: 6

Özel mesaj gönder
« CrossBench » yazdı:
30 mesaj sınırı yüzünden buraya yazmak istiyorum. Friend Request filminin altyazısı hiç yok. Halbuki kötüde film değil. Şaşırdım doğrusu. İlgili arkadaşlar göz atabilirse sevinirim. İyi günler.
Afiş

Sizi kırmayarak çevirmeye çalışacağım , ingilizce öğretmeniyim ama bu tarz çeviri hiç yapmadım bazı sorunlar oluşabilir.

İletiTarih: 20 Mayıs 2017 22:07
bserdogan

İletiler: 6

Özel mesaj gönder
« CrossBench » yazdı:
Afiş

Çeviri tamamlandı, yarın siteye yüklerim yeni üye olduğum bekleyeceksiniz diyor veya mesaj atın özelden atarım.

İletiTarih: 21 Mayıs 2017 04:03
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2017