Giriş Kayıt
Efsane dizi 24'ün devam dizisi 24: Legacy yayına girdi.
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 3 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
smr458

İletiler: 5

Özel mesaj gönder
 Efsane dizi 24'ün devam dizisi 24: Legacy yayına girdi.

Efsane dizi 24'ün devamı 24:Legacy'nin yayına girdiğinden sadece benim mi haberim var acaba?

Format aynı format, dizi aynı dizi, sadece Jack Bauer yok. Bu sayfada bırakın altyazıyı, dizi tanıtım sayfasını bile bulamadım. 24 fanlarını uyandırayım istedim. Gülücük

İletiTarih: 13 Şubat 2017 20:18
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
eros68

İletiler: 2

Özel mesaj gönder
Ben ilk 2 bölümü izledim ve beğendim, ilk bölümün türkçe altyazısı da siteye eklenmiş. umarım güzel bir sezon olur ve altyazıları da düzenli çevrilir zevkle izleriz...

İletiTarih: 14 Şubat 2017 11:43
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
seyhmus2121

İletiler: 2

Özel mesaj gönder
İlk bölümden sonrasını izleyemedim 1 bölümden sonra çeviri yok ne yazık ki 2-3 bölüm daha izleyebiirsem dizi hakkında net bir yorrum yapacağım.

İletiTarih: 20 Şubat 2017 17:05
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 3 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2017