Giriş Kayıt
Oyun Dünyasından Haberler
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
He11c6t

İletiler: 14

Özel mesaj gönder
 Oyun Dünyasından Haberler

Valve'ın haftalık raporuna göre 13 Şubat 2017 itibariyle Steam'de en çok satan oyunlar:

1- Conan Exiles
2- Tom Clancy's Rainbow Six Siege
3- Counter-Strike: Global Offensive
4- H1Z1: King of the Kill
5- Tom Clancy's Rainbow Six Siege - Year 2 Pass
6- ARK: Survival Evolved
7- Grand Theft Auto V
8- For Honor
9- For Honor - Deluxe Edition
10- Resident Evil 7

İletiTarih: 13 Şubat 2017 17:06
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
antas
Yorumbaz

İletiler: 288

facebook Özel mesaj gönder
For Honor cidden iyi mi ya? Dark Souls oyuncularının seveceği tarzdan demişler; ama kuşkuluyum gene de. GTA V ise Rockstar'a para kazandırmaya bir süre daha devam edecek gibi görünüyor.

İletiTarih: 13 Şubat 2017 17:30
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
He11c6t

İletiler: 14

Özel mesaj gönder
« antas » yazdı:
For Honor cidden iyi mi ya? Dark Souls oyuncularının seveceği tarzdan demişler; ama kuşkuluyum gene de. GTA V ise Rockstar'a para kazandırmaya bir süre daha devam edecek gibi görünüyor.

Kapalı betasını oynadım; 1vs1 dövüşler zevkli olabiliyor, oynanış fena değil, onun dışında uzun soluklu bir oyun gibi görünmedi bana. 4vs4'de kale ele geçiriyorsun veya savunma yapıyorsun ama ortalıkta dolanan figüran askerlerle o etkiyi alamıyorsun. İçi boş, gidişat yüzeysel ilerliyor. Dedicated sunucu yok. O kadar para verip almam ben açıkcası. Yerli malı Mount & Blade hem birebir dövüş, hem de kale savaşları söz konusuysa çok daha keyifli.

İletiTarih: 13 Şubat 2017 23:58
antas
Yorumbaz

İletiler: 288

facebook Özel mesaj gönder
Ben de oyuna ait videoları izlerken aklıma Mount 'n Blade gelmişti. Teşekkürler açıklama için.

İletiTarih: 14 Şubat 2017 09:51
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2017