Giriş Kayıt
Tamam, söyle rahatla... ©
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 179. sayfa (Toplam 181 sayfa) [Bu başlıkta 2703 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, ..., 177, 178, 179, 180, 181 Sonraki »
Yazar Mesaj
Screen_time7272

İletiler: 60

Özel mesaj gönder
Yalansın Dünya.

İletiTarih: 10 Ocak 2017 19:09
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Abaddon
Emektar

İletiler: 654

Özel mesaj gönder
Logodaki siyah şeridi görünce, yine bir yerler patladı- vahim bir olay yaşandı sandım. Ama görünürde bir şey yok. Tam olarak olay ne ?

İletiTarih: 07 Şubat 2017 11:29
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
OnurDimli

İletiler: 8

Özel mesaj gönder
« xxxmanuel » yazdı:
Logodaki siyah şeridi görünce, yine bir yerler patladı- vahim bir olay yaşandı sandım. Ama görünürde bir şey yok. Tam olarak olay ne ?

divxplanet'in kapanması siyah bant vesilesi olmuş olabilir diye düşünmüştüm ben.

İletiTarih: 07 Şubat 2017 11:42
g.c.
Eski Yönetici

İletiler: 2372

Özel mesaj gönder
Siyah Bant var, bir açıklama yok... yow yow
TA'ya hoşgediniz DP ailesi üyeleri Füüü üüü üü

İletiTarih: 07 Şubat 2017 12:00
Abaddon
Emektar

İletiler: 654

Özel mesaj gönder
« OnurDimli » yazdı:
divxplanet'in kapanması siyah bant vesilesi olmuş olabilir diye düşünmüştüm ben.

benimde aklıma o geldi ama, çok saçma olur öyle (;

İletiTarih: 07 Şubat 2017 12:01
antas

İletiler: 242

facebook twitter Özel mesaj gönder
Bence Çanakkale'de olan deprem için koyulmuş olmalı. Bu vesileyle herkese geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum.

İletiTarih: 07 Şubat 2017 12:55
CruSuS
Amerikan Sineması
Sinefil Grubu

İletiler: 3993

Özel mesaj gönder
Yok artık! Homeland telif yemiş. Şok

İletiTarih: 07 Şubat 2017 14:20
Splash
Antalya Sineması
Editör

İletiler: 5531

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
« CruSuS » yazdı:
Yok artık! Homeland telif yemiş. Şok

Ahhhh Şok Bir haber vereydiniz de altyazıları alaydık. Ben daha başlamamıştım. Şansa bak yav. Baygın

İletiTarih: 07 Şubat 2017 14:33
DraGuT

İletiler: 2

Özel mesaj gönder
Geçmiş olsun.

İletiTarih: 07 Şubat 2017 16:23
kurt_thewolf
Yönetici Grubu

İletiler: 8166

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Alıntı:
Moderasyon; Bu başlıkta iletilere cevap yazmak yasaktır.

Şu hatırlatmayı koymazsam olmazdı, başlığın amacı içimizden geçenleri haykırmak bir nevi. Cevap, karşılık beklemeden içimizi dökmek. Hıhı

Şu açıklamayı da ben yapayım. Bugün konulan siyah şerit DiVX Planet (altyazi.org)'in kapanmasından kaynaklıdır. Bir olguya, düşünceye, kitleye öncülük etmiş bir mitin anısınadır.

İletiTarih: 07 Şubat 2017 16:45
100000

İletiler: 23

Özel mesaj gönder
DP, nin acısından göz yaşı döken birisi olarak TA, ya teşekkür ediyorum.
Duygularımıza ortak olmanız bizleri ziyadesi ile güçlü kılmakta.

İletiTarih: 08 Şubat 2017 01:13
En son 100000 tarafından 09 Şubat 2017 07:54 tarihinde değiştirildi.
CinTonik

İletiler: 17

Özel mesaj gönder
« kurt_thewolf » yazdı:
Alıntı:
Moderasyon; Bu başlıkta iletilere cevap yazmak yasaktır.

Şu hatırlatmayı koymazsam olmazdı, başlığın amacı içimizden geçenleri haykırmak bir nevi. Cevap, karşılık beklemeden içimizi dökmek. Hıhı

Şu açıklamayı da ben yapayım. Bugün konulan siyah şerit DiVX Planet (altyazi.org)'in kapanmasından kaynaklıdır. Bir olguya, düşünceye, kitleye öncülük etmiş bir mitin anısınadır.

Nezaketiniz için teşekkürler ama ben döneceğine olan inancımı koruyorum. Saygılar

İletiTarih: 08 Şubat 2017 02:44
mapel

İletiler: 18

Özel mesaj gönder
« CinTonik » yazdı:
Nezaketiniz için teşekkürler ama ben döneceğine olan inancımı koruyorum. Saygılar

Niyeyse bende aynı hissi paylaşıyorum, hala bookmarkımdan silemedim hatta saat başı hala siteye girmeyi deniyorum şut.. gol!

İletiTarih: 08 Şubat 2017 03:57
cypress

İletiler: 162

Özel mesaj gönder
Ben de dp'nin dönmesini çok istiyorum hala da umudum var. Eğer site yöneticileri isterse bugün bile açarlar tekrar.

İletiTarih: 08 Şubat 2017 15:57
mnth

İletiler: 23

Özel mesaj gönder
bence bu saatten sonra çok zor gibi geliyor.

eğer işin içinde netflix gibi siteler varsa (konuşulanlar hep bu yönde) açılmaz. Kısacası "money talks"

Hep içimden dediğim şey şu "Eğer böyle bir şey varsa bir ton insanın emeğini nasıl satarlar ? Zehir zıkkım olsun"

37 yaşındayım. İnterneti 28800 kbit/s ile modemler ile tanımıştım. CD'leri kopyalayıp ortak bir yerde buluşup takas ettiğimiz zamanlar, Yazıcıoğlu'na gidip arkası siyah teflon kaplamalı DMS cdleri aldığımız günlerden beri üyeydim.

O zaman daha temizdik. Kimse kimseye kazık atmazdı. Arşivcilik ruhumuz vardı. Umarsız'ın açtığı ftpden günlerce windows millenium indirmeye çalışırdık dial-up bağlantılarımızla...

Beni bu aleme bağlayan tek tek değerler uçup gidiyor... Divxforever,divxplanet,aidata news, temiz irc kanalları vs.vs

Bazen teknolojinin gelişmesine kızar oldum. Teknoloji geliştikçe bilgiye daha kolay ulaşıyoruz evet ama bizi insan yapan değerlerden bir o kadarda uzaklaşıyoruz...

neyse çok kafanızı ağrıtmayayım...

Öyle işte...

İletiTarih: 08 Şubat 2017 16:13
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 179. sayfa (Toplam 181 sayfa) [Bu başlıkta 2703 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, ..., 177, 178, 179, 180, 181 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2017