Giriş Kayıt
Euro2016'nın Şampiyonu Kim Olur?
Yeni Konu Gönder   Bu konu kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 2. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 29 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2

Euro2016'nın Şampiyonu Kim Olur?
Almanya
45%
 45%  [ 353 ]
İtalya
11%
 11%  [ 89 ]
Fransa
9%
 9%  [ 70 ]
Portekiz
7%
 7%  [ 58 ]
İspanya
7%
 7%  [ 57 ]
İzlanda
4%
 4%  [ 36 ]
Belçika
4%
 4%  [ 32 ]
Galler
3%
 3%  [ 29 ]
Hırvatistan
1%
 1%  [ 15 ]
İngiltere
1%
 1%  [ 9 ]
İrlanda Cumhuriyeti
0%
 0%  [ 5 ]
Macaristan
0%
 0%  [ 5 ]
İsviçre
0%
 0%  [ 4 ]
Kuzey İrlanda
0%
 0%  [ 4 ]
Polonya
0%
 0%  [ 3 ]
Slovakya
0%
 0%  [ 2 ]
Toplam Oylar : 771 | Ankete Katılanlar

Yazar Mesaj
CruSuS
Amerikan Sineması
Sinefil Grubu

İletiler: 3969

Özel mesaj gönder
« CruSuS » yazdı:

Hırvatistan - İspanya / Kazanan : İspanya
Alternatif :
Hırvatistan - Almanya / Kazanan : Almanya

Ömürleri çok kısa oldu. Hehehehe

İletiTarih: 27 Haziran 2016 20:54
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Splash
Antalya Sineması
Editör

İletiler: 5401

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
27.06.2016 Tarihli Sonuçlar

resim

Alternatif favorim olan İspanya'yı maalesef kaybettik. Sümüklü Asıl favorim Galler yüzümü kara çıkarma bari. yakaladım

İletiTarih: 27 Haziran 2016 22:53
En son Splash tarafından 28 Haziran 2016 00:48 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
eriCartman
Müdavim

İletiler: 2306

facebook E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Brexit vol2.0 Gülücük

İletiTarih: 27 Haziran 2016 23:56
hakanPolat

İletiler: 413

Özel mesaj gönder
Thursday 30 June 2016 22:00
Stade Vélodrome Marseille
POLAND - PORTUGAL

Friday 1 July 2016 22:00
Stade Pierre Mauroy Lille Métropole
WALES - BELGIUM

Saturday 2 July 2016 22:00
Stade de Bordeaux Bordeaux
GERMANY - ITALY

Sunday 3 July 2016 22:00
Stade de France Saint-Denis
FRANCE - ICELAND

Wednesday 6 July 2016 22:00
WINNER QF (MARSEILLE) - WINNER QF (LILLE)

Thursday 7 July 2016 22:00
WINNER QF (BORDEAUX) - WINNER QF (ST-DENIS)

Fikstüre bakınca Almanya İtalya maçı bir nevi finalistlerden birini belirleyecek. Çünkü Fransa İzlanda'yı rahat eleyecektir, Almanya İtalya maçının galibinin de Fransayı eleyeceğini düşünüyorum. Öte yandan Galler Belçika maçıda diğer finalisti belirleyecek. Çünkü buraya kadar zor bela gelen Portekiz bu iki rakipten birine takılacaktır. Kaldı ki Polonya'ya bile takılabilir. Ben İtalya'nın bu futbol ile Almanya karşısında direneceğini düşünüyorum. Buffon gününde olsa yeter. Belçikada diğer finalist tahminim. Eğer bu iki takım final oynarsa muhteşem bir maç izleriz.

İletiTarih: 28 Haziran 2016 01:11
steinbeck

İletiler: 91

Özel mesaj gönder
70'lerden beri futbol şampiyonalarını izlerim, bu kadar kötü, can sıkıcı bir turnuva görmedim. Maçlar son dakikaya kadar ürkek oynanıyor, birçok maç 120 dakikadır golsüz devam ediyor, hiçbir estetik yok... Belçika kazanır demiştim, maalesef olmadı, sağlık olsun. Açık futbol oynayan kazansın. Bence futbolu Amerika takımları oynuyor, Avrupa futbolu bitmiş. Futbolu futbol yapan Messi'dir, Bale'dir, Grizman'dır, Ronaldo'dur. Gerisi düz futbol, al ver al ver, orta sahadan kaleciye geri yolla, bu futbol mu Allahaşkına?

İletiTarih: 03 Temmuz 2016 01:08
hakanPolat

İletiler: 413

Özel mesaj gönder
« steinbeck » yazdı:
70'lerden beri futbol şampiyonalarını izlerim, bu kadar kötü, can sıkıcı bir turnuva görmedim. Maçlar son dakikaya kadar ürkek oynanıyor, birçok maç 120 dakikadır golsüz devam ediyor, hiçbir estetik yok... Belçika kazanır demiştim, maalesef olmadı, sağlık olsun. Açık futbol oynayan kazansın. Bence futbolu Amerika takımları oynuyor, Avrupa futbolu bitmiş. Futbolu futbol yapan Messi'dir, Bale'dir, Grizman'dır, Ronaldo'dur. Gerisi düz futbol, al ver al ver, orta sahadan kaleciye geri yolla, bu futbol mu Allahaşkına?

Aynen, bu gece benim İtalya'ya güvendiğim kadar onlar kendilerine güvenmedi. Korkak oyunla bu kadar işte. Almanya gibi bir takıma önde basmak yerine defansa kadar çekiliyorsun sonra da işi penaltılara bırakıp saçma sapan atışlar yapıyorsun. Gram zevk almıyorum bu turnuvadan. İnşallah Galler alır kupayı. Saygılar

Not: Anketi yarın revize yapsak mı, seçenekleri gördükçe hala İtalya diyesim gelecek biliyorum. Çok Mutlu

İletiTarih: 03 Temmuz 2016 01:13
steinbeck

İletiler: 91

Özel mesaj gönder
Gerçekten, penaltı atmak hiç bu kadar ürkütücü olmamıştı. Yazık oldu İtalya'ya. Maç aslında Buffon vs Noier maçı idi, Noier kazandı. Dilerim ben de Galler alır kupayı.

İletiTarih: 03 Temmuz 2016 01:19
Professor ThrErl

İletiler: 71

facebook Özel mesaj gönder
Turnuvanın başında hepimiz gibi Türkiye'yi tutuyordum gruptan çıkamadı. Sonrasında İngiltereyi tutmaya başladım maalesef çeyrek finale çıkamadı. Hemen sonrasında Belçika dedim maalesef o da elendi... Ve şuan takım tutmaya korkuyorum. Hak eden kazansın demeyi istiyorum, ne yazık ki kimsenin hak ettiğini düşünmüyorum...

İletiTarih: 03 Temmuz 2016 01:39
Revengeance
Yorumbaz

İletiler: 3067

Özel mesaj gönder
« Professor ThrErl » yazdı:
Turnuvanın başında hepimiz gibi Türkiye'yi tutuyordum gruptan çıkamadı. Sonrasında İngiltereyi tutmaya başladım maalesef çeyrek finale çıkamadı. Hemen sonrasında Belçika dedim maalesef o da elendi... Ve şuan takım tutmaya korkuyorum. Hak eden kazansın demeyi istiyorum, ne yazık ki kimsenin hak ettiğini düşünmüyorum...

Galler ve Almanya finali hak ediyor.İnşallah onlardan biri kazanır.

İletiTarih: 03 Temmuz 2016 18:28
TheJoKeR

İletiler: 236

twitter Özel mesaj gönder
Her zaman favorilerden nefret etmişimdir o yüzden Almanya hariç kim kazanırsa kabulum ama gönül Portekiz den yana oda imkansız saten Gülücük

İletiTarih: 05 Temmuz 2016 08:04
barnator67

İletiler: 28

Özel mesaj gönder
bence Galler, Portugalları bir güzel dilimleyecek arkadaş. Almanlar Fransızlara futbolun cilvesi ve ev sahipliğinin verdiği gaz yardımcı olmazsa yani süpriz olmazsa finale kalır, gerçi İtalyanlar karşısında Almanların dağınık ve skoru garantileyici olmamaları hele o topukla gol atma denemesi yok mu akıllara ziyan, hemşerim golle yarı finali aramışken birde penaltılarda o kadar gol kaçması ilginç yani %50 Fransa-Almanya. Galler - Almanya finali de bence İngiliz ve Alman futbolunun karşılaşması olur. Fransa Galler olursa ve Galler eğer futbolun cilvelerine direnir oyunu kontrol altında tutarsa bol gollü heyecan dolu bir final olur.

Gönül ister Galler ama galiba Fransa yada Almanya alacak kupayı. eee Avrupanın ağır abileri Çok Mutlu

İletiTarih: 06 Temmuz 2016 00:52
kefirdanesi
Ars longa, vita brevis.
ÇevirmenSinefil Grubu

İletiler: 1146

Özel mesaj gönder
.

NARENCİYE KOKUSU TÜM AVRUPA'YI SARDI,
BU KONU DA BURADA KAPANDI!

TEBRİKLER, PORTEKİZ!

resim

Portekiz doğru tahminini yapan 56 kullanıcımızı da tebrik ederiz.

Ancak gönlünün Portekiz'den yana olduğunu ayrıca belirten tek bir kişi var, o da; TheJoKeR!

Kendisine bir aylık forum kurdelesi hediyemiz olsun! Seni de tebrik ederiz; TheJoKeR!

.

@TheJoKeR
@Aventador
İletiTarih: 11 Temmuz 2016 01:52
Splash
Antalya Sineması
Editör

İletiler: 5401

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Öncelikle sevgili TheJoKeR!'i tahmini ve ödülü için tebrik ederim. Saygılar

Benim gönlümden geçen Galler ise yine önceki turnuvalar gibi bir yerde tutukluk yaptı. yow yow Maalesef ki bu turnuvada Portekizi tebrik edemeyeceğim nedeni ise, turnuva boyunca oynamayan ite kaka ve şansı sayesinde finale kalan bir takımdı. Kupayı ise hiç haketmiyordu. Final maçında Fransa'nın hakkının yenildiği kanaatindeyim. Neredeyse bütün maçı tek kale gibi oynamasında maalesef şansı yardım etmedi. Ha belki Türkiye elenmeseydi nasıl gelirdik? sorusuna ise yine aynı ite kaka ve şans ile derim ve haketmediğimiz bir kupayı alırdık. Sonra buna "Biz Bitti Demeden Bitmez" diyerek avunurduk. Gülücük

İletiTarih: 11 Temmuz 2016 09:07
TheJoKeR

İletiler: 236

twitter Özel mesaj gönder
Çok Teşekkürler arkadaşlar.Portekiz şampiyonluğu hak etti hak etmedi düşünceleri olacak olabilir.Yalnız tek tartışılmayacak nokta Cristiano Ronaldo tamamiyle hak etti.Sadece Futbol la değil insanlıkla,içtenlikle ,vatan sevgisi ile ve yılmaz kişiliği ile bu başarıyı hak etti.

İletiTarih: 11 Temmuz 2016 13:21
Taşındı: 14 Temmuz 2016 19:55 - kefirdanesi tarafından
Taşındığı Forum: Genel Anketler > Geçmiş Anketler
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Bu konu kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 2. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 29 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2017