XBMC için Eklenti isteği
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 14 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
queeup

İletiler: 8

Özel mesaj gönder
 XBMC için Eklenti isteği

Merhabalar,

Sitenizin destek e-posta adresine(destek@turkcealtyazi.org) attığım mesaja cevap alamadığım için birde buraya bir konu açmak istedim.

XBMC Media Center programını duymuşsunuzdur. Forumlarda konuştuğum 2 arkadaş ile sitenizden XBMC ile altyazı indirebilmek için bir eklenti yapmak istiyoruz. Eğer sizin için uygun ise bu eklenti için sizden izin istiyorum. Biraz daha açıklama yapayım.

http://www.subtitles-on.net/ sitesinin geliştiricisi @macofaco Sublight programı için codu yazıcak. @Dan Dare adlı arkadaş zaten XBMC için Sublight eklentisi üstünde çalışmakta. Eğer bu iş gerçekleşirse XBMC ile sitenizden altyazıları indirebileceğiz. XBMC için halihazırda altyazı indiren bir betik mevcut fakat sadece OpenSubtitle site4sinden indiriyor. Bildiğiniz gibi bu sitedede pek fazla Türkçe altyazı mevcut değil. Önceden DivxPlanet sitesini kulanıyordum, turkcealtyazi.org sitesiyle tanışalı çok olmadı fakat gerçekten bu işi bir adım daha ileri götürmüşsünüz. Içeriği ve kalitesi harika gerçekten. Bütün bunların ışığında eklenti isteğimi değerlendirmenizi istiyorum. Umuyorumki bu eklenti sayesinde vizyonunuz ve reklamınız bir kademe daha ileri gidecek.

Linkler:
Sublight
Sublight geliştiricisinin XBMC forumuna açtığı konu.
XBMC Sublight Eklentisi

Saygılarımla,
Özgür BASKIN

İletiTarih: 24 Mayıs 2009 20:13
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
+1
queeup

Özel mesaj gönder
Yetkili birilerinden bir cevap alabilecekmiyim?

İletiTarih: 27 Mayıs 2009 20:34
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
0
otomatikportakal

İletiler: 1110

Özel mesaj gönder
Webmaster'a ilettim mesajınızı. Bu sıralar oldukça yoğun. Cevap yazacaktır mutlaka Hıhı

İletiTarih: 27 Mayıs 2009 20:45
 Kullanıcı bilgilerini göster MSNM Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
0
queeup

Özel mesaj gönder
Çok teşekkür ederim. Heyecanla cevabı bekliyorum Gülücük

İletiTarih: 28 Mayıs 2009 02:22
0
queeup

Özel mesaj gönder
Unutulmaması için bir cevap atayım dedim. Füüü üüü üü

İletiTarih: 31 Mayıs 2009 18:27
0
bozUNtu
Webmaster

İletiler: 2990

Özel mesaj gönder
Mailiniz ulaşmamış ya da spam mailler arasına girmiş olabilir.
Fikriniz için teşekkürler. Yazılımı inceleyip size özel mesaj ile dönelim.

İletiTarih: 03 Haziran 2009 22:52
0
queeup

Özel mesaj gönder
Beklemedeyim. Eğer Sublight size uygun olmaz ise başka bir şekilde mesela Python dilinde bir eklenti yapılabilir. Özelden mesajınızı bekleyeceğim.

İletiTarih: 04 Haziran 2009 03:00
0
queeup

Özel mesaj gönder
Son durum nedir?

İletiTarih: 18 Ağustos 2009 07:13
0
CaptainHakan

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
Tam da acaba turkcealyazı.org sitesi için xbmc da bir eklenti var mı diye araştırıyordum ki google'da yaptığım araştırma sonucunda buraya geldim. Bence de harika olur. Arkadaşlar desteklenmeli. XBMC da halihazırda TR alyazı diye bi eklenti var ama düzgün çalışmıyor. günlerdir denememe rağmen hiçbir altyazı indiremedim. XBMC bilgisayarda media dosyaları izlemenin yeni adresi olacak. Tıpkı firefox gibi. Bu alanı boş bırakmamak lazım. Microsoft'un aynı amaçlı media center programına digiturk bile eklenti koymuş. İlgililere duyurulur ! Gülücük

İletiTarih: 02 Ocak 2010 02:25
0
queeup

Özel mesaj gönder
Destek için teşekkür ederim. Halihazırdaki eklentiyi de ben yapmıştım. Ama site yöneticilerinden hiçbir cevap gelmediği için geliştirmeye ara verdim. Şu anda dediğin gibi muhtemelen çalışmıyordur.

Sanırım yöneticilerin kaygılandığı şey reklamlar(Yalnızca bu sitenin yöneticilerinden bahsetmiyorum). Çoğu insan XBMC kullanıp siteyi ziyaret etmez ise reklamlar nasıl siteye faydalı olacak? Hiç bir şekilde yargılamıyorum. Türk internet kullanıcılarının bağış yapmak gibi bir gelenekleri olmadığı için reklamlar tabi ki çok önemli.

Her neyse. Bu isteğime cevap alana kadar siteye emeği geçenlere saygısızlık etmemek için eklentiyi geliştirmeyi bıraktım.

Saygılarımla.

İletiTarih: 15 Şubat 2010 00:21
0
nordstern

Özel mesaj gönder
XBMC inanılmaz bir program bence böyle bir program içerisinde yer almak turkcealltyazi.org'a prestij kazandırır. Reklam konusunda çekinceleri olabileceğini belirtmişsiniz ancak XBMC içinde turkcealtyazi'nin kendi reklamı olacak ve düşünülenin aksine site kullanımının azalmayacağı aksine diğer siteleri tercih edenlerin turkcealtyazi.org'a yöneleceğini düşünüyorum. Harcadığı emek ve zaman için queeup'a çok teşekkür ediyorum, XBMC konusunda çok deneyimli ve iyi bir coder. Turkcealtyazi yöneticileri böyle bir eklenti geliştirmeyi düşünürse queeup^ın en iyisini yapacağından eminim.

İletiTarih: 17 Temmuz 2010 06:44
0
queeup

Özel mesaj gönder
Acaba siteye sorguyu html üzerinden değilde xml üzerinden göndermek için bir api mevcut mu?

İletiTarih: 12 Şubat 2011 22:03
0
Madman

Özel mesaj gönder
Bu konuda acaba bir gelişme var mı?

İletiTarih: 29 Ağustos 2011 21:48
0
striker1972

Özel mesaj gönder
« Madman » yazdı:
Bu konuda acaba bir gelişme var mı?

turkcealtyazi.org'da kimseler kaale almiyor mu bunu?

binlerce insan xbmc kullanip dizi ve film izliyorlar ama turkce dil destegi veren bir tek divxplanet var ki o da sorunlu nadiren baglanabiliyor.

turkcealtyazi.org'nin acilen bu plugin olayina el atmasi gerek..

İletiTarih: 16 Ocak 2014 20:33
0
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 14 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız