Giriş Kayıt
Facebook'un Kişi Arama Geçmişini Saklaması
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 9 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
sicagnetti

İletiler: 349

Özel mesaj gönder
 Facebook'un Kişi Arama Geçmişini Saklaması

Profilini kimler gezmiş gör uygulaması değil, şaka hiç değil. Evet, hangi tarihte kimi aramışsınız çatır çatır saklamışlar. Neyse ki bunu yaparken o listeyi silme imkanı sağlamış düşünceli arkadaşlar. Benim arama listemin başkaları tarafından görüldüğünü düşünmek bile istemiyorum. Kırılmadık kemiğim kalmazdı herhalde.

gizlilik ayarları -> hareketler dökümünü kullan-> soldaki menüde fotoğraflar, yorumlar, beğenmeler kısmında "daha fazla"ya basarak daha çok secenek getiriyoruz ve onların arasında en altta "ara" sekmesini tıkladığınızda bu verilere ulaşabiliyorsunuz.

(cemtakifriedchicken, 24.12.2012 17:02 ~ 23:50)

http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=31446503

Şok oldum. Adam haklı. Yarın bürgün açığa çıkarsa yandık. Şimdi bile şifrelerini birbirine söyleyen sevgililer ve eşler sorun çıkartmaya başlamıştır.

"Necmi bu Alev benden önceki sevgilin değil mi? "
"???"
"Daha geçen hafta aratmışsın. Boyun posun devrilsin Necmi..."

İletiTarih: 25 Aralık 2012 09:58
En son sicagnetti tarafından 25 Aralık 2012 23:22 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
+7
chandra

İletiler: 472

facebook Özel mesaj gönder
Uu beybi... Şok Çok teşekkür ettim.

Not: Lütfen "beybi" kelimesi yabancı kelime statüsüne konmasın, lütfen lütfen... Melek ama..

İletiTarih: 25 Aralık 2012 11:13
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
+1
akboynuz
Dünya Sineması

İletiler: 205

Özel mesaj gönder
Her yaptığımızın kayıt altına alınmasından bıktım artık paylaşımın içi ise teşekkür ederim. İlerisi için tam bir kriz önleyici oldu slcn

İletiTarih: 25 Aralık 2012 12:52
+1
Barış K
Eski YöneticiEngelsiz Altyazar

İletiler: 6965

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Özellikle kız milleti çok iyi biliyor bunu. hahahahaha Kardeşim göstermişti bana da bu özelliği.

İletiTarih: 25 Aralık 2012 12:55
0
Akturk
Müdavim

İletiler: 1256

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Beyler nasıl olsa silsenizde silinmiyor. Bence kökten çözüm face kullanmayın. Hehehehe

Bu arada bunları eskiden göremiyordunuz yeni düzenlemeyle beraber aktif oldu.

Son olarak bilmeyen arkadaşlar için belirtmek istiyorum. Dijital ortamda yaptığınız hiçbir şey silinmez. Her şey ama her şey kalır.

İletiTarih: 25 Aralık 2012 18:46
0
Claire Redfield
Eski Yönetici

İletiler: 609

Özel mesaj gönder
Haber için teşekkürler.. Gördüm ve derhal ''arama kayıtlarını sil''dim. yakaladım

İletiTarih: 25 Aralık 2012 19:00
0
Akturk
Müdavim

İletiler: 1256

« timeline » yazdı:
Haber için teşekkürler.. Gördüm ve derhal ''arama kayıtlarını sil''dim. yakaladım

Nicki timeline olan birinin bu konuya denk gelmesi biraz acayip oldu sanki.

İletiTarih: 25 Aralık 2012 19:03
+2
asab26
Türk Sineması
Eski Yönetici

İletiler: 1102

Denedik ve gördük. Çok Mutlu gizlimiz saklımız yok arkadaş Füüü üüü üü Çok Mutlu Çok Mutlu

İletiTarih: 25 Aralık 2012 20:17
0
Claire Redfield
Eski Yönetici

İletiler: 609

Özel mesaj gönder
« Akturk » yazdı:
Nicki timeline olan birinin bu konuya denk gelmesi biraz acayip oldu sanki.

Biraz, evet. Nickim sağolsun. yakaladım

İletiTarih: 25 Aralık 2012 22:08
+1
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 9 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Türkçe Altyazı © 2007 - 2014