Giriş Kayıt
En İyi Kurgu Adayları
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 7 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »

2010'un En İyi Kurgusuna Sahip Filmi Sizce Hangisi?
17%
 17%  [ 188 ]
Black Swan
6%
 6%  [ 69 ]
Inception
56%
 56%  [ 606 ]
Sherlock Holmes
11%
 11%  [ 123 ]
Shutter Island
8%
 8%  [ 95 ]
Toplam Oylar : 1081 | Ankete Katılanlar

Yazar Mesaj
furiousthing
Eski Yönetici

İletiler: 1456

Özel mesaj gönder
 En İyi Kurgu Adayları

Filmler hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız...

2009
Aksiyon / Macera / Fantastik162 dk

Yönetmen: James Cameron
Yakın gelecekte Pandora adında yeni keşfedilmiş bir gezegen var. Bu gezegende dünyada çok az raslanan ancak çok değerli olan bir elementten bol miktarda var. Ancak sorun şu ki, bu gezegenin sahipleri ve doğası madenciliğe izin verecek türden değil. En büyük...
7.8 (987,645 Oy)

Black Swan
2010
Black Swan
Dram / Gerilim108 dk

Yönetmen: Darren Aronofsky
Nina (Portman), New York'ta yaşayan çok yetenekli bir balerindir ve hayatında çoğu balerin için de olduğu gibi dansetmekten başka bir şey yoktur. Eski bir balerin olan ve bu konuda çok hırslı olan annesi Erica (Hershey) ile yaşamaktadır. Oyun yönetmeni Thomas...
8.0 (614,578 Oy)

Inception
2010
Inception
Aksiyon / Macera / Bilim-Kurgu148 dk

Yönetmen: Christopher Nolan
Dominick "Dom" Cobb (Leonardo DiCaprio) yetenekli bir hırsızdır. Rüya görme anında insanların bilinçaltına girerek önemli sırları çalmaktadır. Son kurbanı Japon işadamı Saito (Ken Watanabe) 'dir. Saito'nun bilinçaltının derinliklerinde dolaşırken...
8.8 (1,711,060 Oy)

Sherlock Holmes
2009
Sherlock Holmes
Aksiyon / Macera / Suç128 dk

Yönetmen: Guy Ritchie
Kadın izleyicilerin birçoğunun iki favori aktörü Jude Law ve Robert Downey Jr, eşine az rastlanır bir uyumla, beyazperde'de Arthur Conan Doyle'un dünyaca ünlü karakteri Sherlock Holmes'ün yeni versiyonuna hayat veriyorlar. Bu dinamik yeni uyarlamada, Holmes ve...
7.6 (526,293 Oy)

Shutter Island
2010
Shutter Island
Gizem / Gerilim138 dk

Yönetmen: Martin Scorsese
Yıl 1954, Soğuk Savaş zirve noktasında, adli polis Teddy Daniels (Leonardo DiCaprio) ve yeni ortağı Chuck Aule (Mark Ruffalo) çok sayıda cinayet işlemiş zeki bir kadın katilin kaçmanın imkansız olduğu Aschecliffe Hastahanesi'ndeki son derece güvenlikli bir...
8.1 (932,979 Oy)

İletiTarih: 21 Aralık 2010 21:18
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Mr_Nobody
İskandinav Sineması

İletiler: 6033

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Inception'un bu dalda da en üstte yer alacağına inanıyorum.
Inception forever! slcn Punky

İletiTarih: 17 Ocak 2011 20:22
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
kuzeydebiryer

İletiler: 10726

Özel mesaj gönder
« jeekepy_35 » yazdı:

Başlangıç adında bir topluluk kuralım yakaladım İç içe geçen kurgusuyla benim de favorim.

İletiTarih: 17 Ocak 2011 20:24
furiousthing
Eski Yönetici

İletiler: 1456

Özel mesaj gönder
« kuzeydebiryer » yazdı:
Başlangıç adında bir topluluk kuralım yakaladım İç içe geçen kurgusuyla benim de favorim.

Evet aynı anda birçok rüyayı anlatmak ve insanların bunu anlamasını sağlamak zor zanaat.
Çok iyi bir kurgulama gerektiriyor. Oyum Inception'a! Saygılar

İletiTarih: 17 Ocak 2011 20:40
g.c.
Sinefil Grubu

İletiler: 2541

Özel mesaj gönder

İç içe işlenmiş rüyalar, muhteşem geçişler... tabi ki İnception Tapıyorum

İletiTarih: 17 Ocak 2011 21:29
ubi bene ibi patria
Müdavim

İletiler: 7469

Özel mesaj gönder
« jeekepy_35 » yazdı:

« kuzeydebiryer » yazdı:

Evet, katılıyorum, varım Okeyy . Forza Inception Heyoo .

İletiTarih: 17 Ocak 2011 21:42
blanchett

İletiler: 51

Özel mesaj gönder
Inception. Hıhı

İletiTarih: 15 Haziran 2012 20:05
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 7 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2018