Giriş Kayıt
En İyi Animasyon Adayları
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 14 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »

2010'un En İyi Animasyon Filmi Sizce Hangisi?
Toy Story 3
40%
 40%  [ 467 ]
How to Train Your Dragon
30%
 30%  [ 354 ]
Despicable Me
13%
 13%  [ 159 ]
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole
10%
 10%  [ 124 ]
Tangled
3%
 3%  [ 44 ]
Toplam Oylar : 1148 | Ankete Katılanlar

Yazar Mesaj
furiousthing
Eski Yönetici

İletiler: 1456

Özel mesaj gönder
 En İyi Animasyon Adayları

Filmler hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız...

Despicable Me
2010
Despicable Me
Animasyon / Macera / Komedi95 dk

Yönetmen: Pierre Coffin, Chris Renaud
Renk renk çiçeklerle çevrili, güleryüzlü komşuluk ilişkilerinin sürdüğü banliyöde, bu yaşantıyı bozacak bir sır saklıdır. Banliyönün en bakımsız ve çirkin evinde yaşayan Gru, küçük köleleri ile birlikte dünyanın kaderini değiştirecek bir...
7.7 (432,116 Oy)

How to Train Your Dragon
2010
How to Train Your Dragon
Animasyon / Macera / Komedi98 dk

Yönetmen: Dean DeBlois, Chris Sanders
Olaylar, herkesin ilginç isimlere sahip olduğu ve kadim tarihten bu yana ejderhalarla mücade edilen bir viking köyünde geçmektedir. Bu köyde, her viking mutlaka bir ejderha ile savaşmıştır ve çocuklar da geleceğe hazırlanmaktadır. Bunun yanında, kabilenin...
8.1 (554,380 Oy)

2010
Animasyon / Aksiyon / Macera97 dk

Yönetmen: Zack Snyder
Soren adlı genç baykuşun hikayesini anlatıyor. Soren, babasından hikayelerini dinlediği 'Ga'hoole' adlı koruyucu baykuşlardan çok etkilenmektedir. Birgün, tüm baykuş soyunu korumak için mücadele veren koruyuculardan biri olmayı hayal etmektedir....
7.0 (70,791 Oy)

Tangled
2010
Tangled
Animasyon / Macera / Komedi100 dk

Yönetmen: Nathan Greno, Byron Howard
Krallığın en çok aranan, en cazibeli haydutu Flynn Rider (Zachary Levi’nin sesiyle), Rapunzel (Mandy Moore’nin sesiyle) tarafından rehin alınınca, bu alışılmadık ikilinin komik macerası başlar....
7.8 (334,691 Oy)

Toy Story 3
2010
Toy Story 3
Animasyon / Macera / Komedi103 dk

Yönetmen: Lee Unkrich
Woody, Buzz ve oyuncak kutusundaki diğer tüm oyuncaklar, sahipleri Andy'nin koleje gitmesinden dolayı kreşe bırakılırlar. Toy Story 3-Oyuncak Hikayesi 3'ün prodüksiyon işlemleri devam ederken Walt Disney Stüdyoları serinin ilk iki filmini 3D formatında izleyiciyle...
8.3 (621,516 Oy)

İletiTarih: 21 Aralık 2010 18:28
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
furiousthing
Eski Yönetici

Özel mesaj gönder
Despicable Me ve How to Train Your Dragon'ı çok sevmiştim. İkisinin arasında gidip geldim.
Toy Story 3 de iyiydi ancak oyumu animasyon alemine yeni bir soluk getiren Despicable Me'ye verdim. Füüü üüü üü

İletiTarih: 17 Ocak 2011 21:26
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Ephemerid
Eski Yönetici

İletiler: 2945

Özel mesaj gönder
Megamind'ı, kötü adam diye mi listeye almadınız hahahahaha

İletiTarih: 17 Ocak 2011 21:49
ubi bene ibi patria
Müdavim

İletiler: 7469

Özel mesaj gönder
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin? diyorum ben Twisted Evil .

İletiTarih: 17 Ocak 2011 22:23
Shockwavehack

İletiler: 61

Özel mesaj gönder
Despicable Me benim oyum.Minions ların büyük etkisi var tabi

İletiTarih: 18 Ocak 2011 00:08
kuzeydebiryer

İletiler: 10725

Özel mesaj gönder
Oyuncak Hikayesi diyorum. Sinemadan bu kadar keyifle ayrıldığım az film vardır.

İletiTarih: 18 Ocak 2011 01:27
furiousthing
Eski Yönetici

Özel mesaj gönder
« Ephemerid » yazdı:
Megamind'ı, kötü adam diye mi listeye almadınız hahahahaha

Bu anketler hazırlanıp WebMaster'ımza teslim edildiğinde altyazısı mevcut değildi.
Bu nedenle o güzel animasyonu ıskaladık. Utandı

İletiTarih: 18 Ocak 2011 03:53
Mr_Nobody
İskandinav Sineması

İletiler: 6033

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Toy Story 3 benim gözümde diğer adayların arasından rahatça sıyrılıp oyumu aldı. Melek ama..

İletiTarih: 18 Ocak 2011 20:23
antas
Yorumbaz

İletiler: 289

facebook Özel mesaj gönder
Toy Story 3 gerçekten ama gerçekten çok iyi bir animasyon. Küçüklüğümden beri bilirim. Mazisi vardır ama How To Train Your Dragon kadar beni etkileyen bir animasyon olmadı. Harika müzikleri de cabası. O yüzden, oyum -alınmayın sizi gidi küçük Toy'lar- Toothless'a gidiyor. Gülücük

İletiTarih: 21 Ocak 2011 02:14
turkishboy

İletiler: 169

Özel mesaj gönder
oyum, beni izlerken hem ağlatan hem de kahkalar attıran Despicable Me'ye yakaladım

İletiTarih: 21 Ocak 2011 02:56
Remmy

İletiler: 8

Özel mesaj gönder
Oyuncak Hikayesi 3 çok güzel Kıskaaaaaaç

İletiTarih: 04 Temmuz 2011 00:28
fahrenheit_79

İletiler: 36

Özel mesaj gönder
Oylama listesinde yer almayan pek çok kaliteli animasyon var onlar neden oylama listesinde değil acaba

İletiTarih: 22 Temmuz 2011 17:12
by_yeti
Emektar

İletiler: 3739

Özel mesaj gönder
Benim favorim
Happy Feet
2006
Happy Feet
Animasyon / Komedi / Aile108 dk

Yönetmen: George Miller, Warren Coleman, Judy Morris
Neşeli Ayaklar, Antartika'da geçen bir komedi macera filmi. Antartika'da yaşayan İmparator peguenlerinin her birinin ruh eşini bulmak ve etkilemek için bir "Kalbe Seslenen Şarkı"sı olmalıdır. Ve bir gün bu toplulukta şarkı söyleyemeyen bir penguen...
6.5 (147,752 Oy)

İletiTarih: 23 Eylül 2011 15:08
Anatheman

İletiler: 4

Özel mesaj gönder
How to train your dargon 'ı izleyip Toy story 3 'e oy veren var mı sahiden? Yani zevklerle renkler tartışılmaz denir ama...

İletiTarih: 18 Ekim 2011 22:50
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 14 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2018