Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

Endrin

 
Kayıt : 06 Ocak 2012
 • Alcatraz
  Alcatraz
 • Spartaküs: Kan ve Kum
  Spartaküs: Kan ve Kum
 • Liam McIntyre
  Liam McIntyre
 • Bulut Atlası
  Bulut Atlası
 • Hobbit: Beklenmedik Yolculuk
  Hobbit: Beklenmedik Yolculuk
 • Kon-Tiki
  Kon-Tiki
 • Yukarıdaki Tehlike
  Yukarıdaki Tehlike
 • Örümcek Adam
  Örümcek Adam
Son Yorumları
The Darkest Hour (2011)
14 Nisan 2012
Merhabalar arkadaşlar, filmi tüm negatif yorumlara rağmen izledim. İyiki de izlemişim!

Hep şey bekleriz uzaylı deyince; yeşil, çirkin, insan yiyen, kan gövdeyi götüren filmler. Ve amerikan ordusu ya da bilim adamları en kötü günde bir buluş bir fikir ya da bir silahla alayını patates eder. Bu film öyle değil işte. Ana karakterlerimizden hiçbiri senden benden farklı değiller.

Gelelim uzaylılara; işte onlar çok farklılar!

Sürprizbozan: Göster


Film hakkındaki genel yorumuma gelirsek; evet oyunculuklar çok iyi değil. Oscar verir misin dersen, vermem. Elinde en iyi film ödülü var, verir misin dersen, vermem. En iyi kurgu ödülü desen, bazı eksiklikleri var evet o yüzden yine vermem. Haa, ama iş dönüp dolaşıp en yaratıcı film, en yaratıcı kurgu ya da en farklı film ödülüne gelirse seve seve veririm bu genç oyuncu arkadaşlara ve filmin yapımcılarına. Eğer klasik amerikan yapımlarından, benzer kurgulu ve uzaylılı ( :] ) yapımlardan sıkıldıysanız size nefes aldıracak bir film. İzlemenizi öneririm. Yukarıda saydıklarımın ışığında, sadece bilim kurgu dalı içinde değerlendirerek ben kendisine 8/10 veriyorum. Hiç bir işe yaramazsa, bir bar ortamında ben böylede uzaylılı bir film izledim der kızların dikkatini çekersiniz ortamdaki Gülücük
Planet Terror (2007)
08 Mart 2012
Bruce Wills, Jeff Fayeh, Naveen Andrews, Michael Biehn ve daha nice güçlü kişileri barındıran nefis bir cast olması dikkatimi çekmişti sadece filmde. Bu kadroyu ve filmin tür kısmını da okuyunca soluk soluğa bir aksiyon beni bekliyor dedim ama hiçte beklediğimi göremedim.

Beklediğimi göremedim belki evet ama, belki de hayatımda izlediğim en eğlenceli filmdi. Contry western, bilim kurgu, komedi, erotizm ve aksiyonu potada eritebilen nefis bir yapıt ve üstelik hepsini bir saat kırk beş dakikaya sığdırabiliyor! İyi zaman geçirmek, kafanızı boşaltmak ve hatırladıkça gülebilmek için tam ideal film. Bence film sinemada hakettiği yeri elde edememiş o derece diyorum. Elimde tek bir ödül verme hakkım olsa saniye düşünmez bu filme verirdim. Çünkü eğer bu film işi bir hobiyse ve amaç iyi vakit geçirmekse hakkını fazlasıyla veriyor.

Sürprizbozan: Göster
The Double (2011)
22 Ocak 2012
Sürprizbozan: Göster


Film kurgu itibari ile güzel olmasına rağmen, kurgunun işlenişi açısından tahmin edilebilir bir düzeyde.

Ayrıca belli karakterler çok sığ geçilmiş ve bazı yerlerinde ciddi boşluklar doğuyor. Şöyle bir eleştiri yapılabilir; eğer bu film iki buçuk saat civarı bir süreye sahip olsa idi ve o süreç içinde kurgu detaylıca işlense idi tadından yenmeyecek bir film olabilirdi fakat bir buçuk saate sıkıştırılan böyle kompleks ve ağır bir kurgunun belli yerlerde cortlaması normal. Bunu hesaba katarak filmi izlemenizi öneririm.

Sonuç olarak aksiyon filmlerinden hoşlanıyorsanız bu iç içe geçmiş katil ve çifte ajan teması size hoş bir bir buçuk saat geçirtebilir fakat bi' beş sene sonra hakkında pekte bir şey hatırlamayacağınız bir film.
Dizi Altyazıları
La casa de papel (6,188) The Terror (3,285) The Flash (2,624) Legion (2,580) The Crossing (2,140) Vikings (1,324) Supernatural (1,279) The Expanse (1,142) The Big Bang Theory (1,074) Fear the Walking Dead (984)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018