Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

troy_legend

 
Kayıt : 03 Ocak 2012
 • Belalı Tanık
  Belalı Tanık
 • Ölüm Listesi
  Ölüm Listesi
 • Ruhlar Oteli
  Ruhlar Oteli
 • Belalı Tanık
  Belalı Tanık
 • Para Çaydanlığı
  Para Çaydanlığı
 • Davetsiz Misafirler
  Davetsiz Misafirler
 • Ölüm Denizi
  Ölüm Denizi
 • Aşk ve Para
  Aşk ve Para
Son Yorumları
Secret Superstar (2017)
20 Mayıs 2018
böle çok abartılı reklamlar amir khan sevdalıların merakla beklediği film ki bende önceki filmlerini severek izledim ancak bu film bana tipik küçük emrah filmlerini anımsattı .tek farkla küçük emrah ve yeşilçam duyguları resmen sömürerek kurgu yapıyor bu filmde ise duyguları o kadar güzel işliyorki sömürü değil gerçekten kalplere işliyor. filmin bir sahnesinde
Sürprizbozan: Göster
sonuç olarak gerçekten mükemmel film yeşilçam konusu gibi olsada onlardan çok çok öne çıkıyor kurgu ve işleyiş olarak ağlattımı ? evet ağlattı yeni nesile ilham kaynağı olacak filmlerden
Kayhan (2018)
12 Şubat 2018
Türkiye de güzel şeyler de oluyor bu yazıyı yazmak için gişe raporlarını bekledim şuan büyük bir şok yaşanıyor Şahan Gökbakar cephesinde çünkü ilk hafta 252 bin olmuş ve beklenenin çok çok altında dumur bir durum. Şahan'ı taa Zoka zamanından beri seyreder çok severdim taki bu Recep İvedik serisinin suyunu çıkarıp bide böle sırf para kazanmak milleti enayi yerine koymak için film yapmaya başlayınca sevmez oldum. İşte seyircinin de buna aynı tepkiyi gişede vermesi çok hoşuma gitti açıkçası. Sadece tek bir karekter üzerinden kimseye rol vermeden düzgün bir senaryo olmadan 2 haftada çekip yapmak ile film olmuyor. Seyirci çok güzel cevap verdi inşallah bir daha böyle yapmazsın.
The Irishman (2018)
06 Eylül 2017
Yönetmen ve oyuncu kadrosu efsane .. Sanki Good Fellas (Sıkı Dostlar) filmi gibi çok mükemmel bir film çıkacak gibi duruyor ..Kill the Irishman filmi ile benzer bir senaryo mu acaba merakla bekliyoruz. De niro ve Al Pacino ikilisi yıllardır Heat filmi gibi güzel bir filmde biraraya gelemediler. bide yıl artık 2017 mafya bile artık biçok değişik yöntemler deniyor yeni yapılanmalar yapıyor vs senaryo olarak sanki eski yıllarda geçicek gibi keşke günümüzde geçen bir hikaye deneseler ..Bu film, yönetmeni ile bekleneni karşılayacak gibi.
Dizi Altyazıları
Westworld (5,995) The Expanse (3,161) The 100 (2,837) La casa de papel (2,114) Colony (1,873) The Crossing (1,627) Luke Cage (1,490) Genius (1,317) 12 Monkeys (1,167) Vikings (1,131)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018