Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

wickerpark

 
Kayıt : 02 Ocak 2012
D.Günü : Aralık 27, 1991 (26) Oğlak
 • Dağ
  Dağ
 • Boyun Eğmez
  Boyun Eğmez
 • Çılgın Romantik
  Çılgın Romantik
 • Aramızda Casus Var
  Aramızda Casus Var
 • Soğuk Dağ
  Soğuk Dağ
 • Rosamund Pike
  Rosamund Pike
 • Robert De Niro
  Robert De Niro
 • İsmail Hacıoğlu
  İsmail Hacıoğlu
 • Jim Carrey
  Jim Carrey
 • Benicio Del Toro
  Benicio Del Toro
 • Kaçış Yok
  Kaçış Yok
 • Geliş
  Geliş
 • Zafere Kaçış
  Zafere Kaçış
 • Call of Duty: Modern Warfare 2
  Call of Duty: Modern Warfare 2
 • Adalet
  Adalet
 • avatar
  denisilin
Son Yorumları
Kurtlar Vadisi: Vatan (2017)
30 Eylül 2017
Arkadaşlar şuan itibarıyla filme 6 tane yorum yapılmış ve bu yorumdan sadece bir kişi filmi izlemiş oda beğenisini sunmuş bu sebeple eksiler yemiş, diğerleri tamamen önyargılı yorumlar..

Şunu unutmayalımki Kadir İnanırlar, Cüneyt Arkınlar yıllarca jön olarak devam ettiği perde arkasında yarıdan fazla flminde dublaj kullanmış ve sert bakışlarıyla şan, şöhret kazanmıştır.. Bu sebepten dolayı eleştirmek için en keskin yol bilinen yok mimik kullanamıyor yada dublaj kullanıyor bunu geçelim Necati Şaşmaz 'Polat Alemdar' rolüyle Türk televizyon tarihine damga vurmuştur, İstemi Betil, Baykal Saran, Zafer Ergin gibi başta olmak üzere usta tiyatrocular Selçuk Yöntem, Ali Sürmeli, Can Gürzap, Hüseyin Avni Danyal daha fazlaca isim ekleyebileceğimiz birçok usta oyuncuyla çalışmış rol paylaşmış kendi önderliğinde efsane bir dizinin en önemli parçasına hayat vermiştir.. Bugün hala izleyenler biliyorki gelmiş geçmiş en iyi dizidir Kurtlar Vadisi ve dizinin bugünlere gelmesinde en önemli pay sahibi ister kabul edin ister etmeyin Necati Şaşmazdır..

Bunların dışında eğer filme gelirsek acımazsızca aceba nerden vururum eleştiririm 'vay yalakalar'-'krizi fırsata çevirdiler' gibi şeylerle basit gözükmeyin yani biraz detaya girseniz ekip bu filmi yapabilmek için diziye ara verdiki iyi birşeyler çıksın dediler uzun süre hazırlık yapıp bu filmin çekimlerine başladılar..
Hadi hepsini geçtim filmin yönetmeni dünya çapında yeteneği olan Serdar Akar yaptığı birçok iş kaliteli ve boşu yok neredeyse, sırf dizideki çatışma sahneleri bile bunun kanıtı hadi Irakı geçtim yani bari şu adama saygınız olsun.. Sıradan onlarca basit komedi filmi cinli büyüü filmler yapılırken burada vatan sevgisi için yapılmış bir film bu derece izlenmeden hor görülmez görülemez, bu kafayla biz böyle filmleri haketmiyoruz, henüz izlemedim ama filme ve yönetmene güvenim sonsuz iyi biri iş çıktığına eminim en kısa zamanda gidip izleyeceğim zaten fakat izlemeden bilmeden bu derece boş görüşler yorumlar oldukça gereksiz umarım bu sorunlarımızı aşarız bunu yaptığımızda izlerseniz eğer bakın sizi ne kadar güzel bir film bekliyor o zaman göreceksiniz..
Alive (1993)
17 Aralık 2015
Film ana tema olarak hayatta kalma unsurunu ele alıyor, bu her izleyici için ilgi çekmeyi başaran bir etkendir, çok severim bu çaresizlik hallerini Alive'de bu duygular çok çarpıcı bir şekilde işleniyor şaşırtıcı ve kabullenmekte zorlanacağımız durumları ele alıyorlar.. Genel olarak tek mekan ve tek amaçla geçen mücadelede olası uyumsuzlukların bile çok şeye mâl olabildiğini göz önünde bulundurarak dikkatle izliyoruz, bu tür durumlarda gizlenemeyen insanı duygular, korkular ve seyirci gözünden şimdi ne olacak, yapacaklar? gibi soruları sorarak kendinizi bir şekilde olanların içinde hissediyorsunuz.. Aslında iyi bir malzeme olan "varolma çabaları" temalı hikayeye hem anlatılış hemde işleniş olarak daha belirgin dokunuşlar yapılabilirdi, elbetteki gerçek olan bu hikaye olduğu gibi tüm gerçekliğiyle acımasızlığıyla bizlere aktarılmış, tabi karakterlerin fiziksel değişimleri(sakal,bıyık,saç) biyografilerin en belirgin özelliği değilmidir zaten seyirci bunu ister herşeyi tüm gerçekçiliği ile 70 günlük And dağlarındaki bu esareti bu tür önemli etkenleri es geçip kotarmak belkide en olumsuz yanı, daha profesyonel olabilirdi, neticede 90 lar sineması had safada kaliteli ve unutulmaz filmlere şahit olmuştur.. Oyunculuklara gelecek olursak misyonu sıkıntılı karakterlerine sahip çıkıcı performanslarıyla gerçeklik duygusunu iyi yansıtmışlar, başta Ethan Hawke olmak üzere diğer isimlerde "ortak başrol" tanımında yer yer ön plana çıkarak kahramanlık hünerlerini sergiliyorlar.. İzlerken yada izledikten sonra çok daha iyi bir film olabilirdi potansiyeli vardı diyeceksiniz, yinede görülmesi gereken sıradışı bir dramı içinde barındırıyor özellikle "kar teması" çaresizliğin sembolünü temsil ediyor, tavsiye edilir.. -7.0-
Game of Thrones (2011)
22 Mayıs 2015
Dizide çok olay başlayıp devamı getirilmiyor, konu açıp seyirciyi merak içinde bırakmak istiyorlar.. Bu sezon en çok izleme sebebim Theon'un ne yapacağı dizinin en muhteşem oyuncuğunu sergiliyor belkide onun sahnelerinde çok etkileniyorum açıkcası bakalım neler yapacak..
Sürprizbozan: Göster
Dizi Altyazıları
Westworld (7,239) Supernatural (5,469) The 100 (4,164) The Flash (4,037) La casa de papel (3,952) Legion (2,838) Arrow (2,667) Gotham (2,624) The Expanse (2,436) Agents of S.H.I.E.L.D. (2,324)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018