Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

murat0180

 
Kayıt : 27 Aralık 2011
D.Günü : Şubat 04, 1982 (36) Kova
 • Görevimiz Tehlike 4
  Görevimiz Tehlike 4
 • Sherlock Holmes: Gölge Oyunları
  Sherlock Holmes: Gölge
 • Çelik Yumruklar
  Çelik Yumruklar
 • Mr. Robot
  Mr. Robot
 • Better Call Saul
  Better Call Saul
 • True Detective
  True Detective
 • Taht Oyunları
  Taht Oyunları
 • Breaking Bad
  Breaking Bad
Son Yorumları
True Detective (2014)
23 Haziran 2015
Ne izliyim, napim bilmiyom ki. O mu yoksa bu mu die internette deli dana gibi, sayfa sayfa gezen adama; "aha işte laaa bu buu. Daha ne arıyon sen?. Derdin ney. Aç izle, teşekkürü sonra edersin" diceğem dizi.
Breaking Bad (2008)
22 Ocak 2015
Birisi çıkıp, bana bir dizi söyle yaa izlenebilecek, ne izliyeyim?, dediğinde; breaking bad'i izle demek, bana sanki bu diziye hakaret etmek gibi geliyor. Çünkü ben zaten, dizi merakı olan birisinin bu diziyi elbetteki izlemiş olduğunu varsayıyorum. ama sonra muhabbet esnasında izlemediğini öğrenince, bi anda soğuyorum o adamdan, hatta soğumak az kalır, başım belaya girmesin die uzaklaşmak istiyorum yanından. Yani ne diim ben bu adama ki. Sövsem mi dövsem mi, sabaha mı bıraksam. İşin daha da kötüsü,neyse hadi söyliim de izlesin fukara, o da bu nimetten faydalansın ölürken gözü açık gitmesin, sonra beni her gördüğünde bana dua eder, ben de sevaba girerim diyorum, ama 2-3 bölüm izledikten sonra gelipte; ; Bilmiyorum yaa, yanii beni pek sarmadı,ısınamadım konuya karaktere falan filan diye geviş getirmeye başladığında, beynime 2 damla kan sıçradığını hissediyorum, gözümün seğirmesinden ve elim tireyerek sigarayı tersten yakmaya çalışmamdan. Sakin ol diyorum kendime. Boşver, allah da bunu böyle yaratmış, napacaaan. Şimdi boğazını sıkıp, dilini boğazından sökerken, yanımdan geçen belediye otobüsünün altına atsam, olmayacak. onu da evlat die sevip, bayram da elini öptürenler var, onlara yazık. bilmezler sebebini, öldü diye bi de mevlüt falan okuturlar buna. O yüzden kimseye tavsiye etmiyorum bu diziyi. Kendime saklıyorum sanki. Dizinin ruhuna hakaret sayıyorum başka dizilerle kıyaslanmasını falan. Sonra buraya geliyorum. yorumlara bakıyorum. Derin bir nefes sonrası rahatlarken, w.w. ( Walt Whitman Gülücük))) değil tabi Walter White) hayranlarının yazdıklarını okuyunca, yalnız olmadığımı düşünüyorum......
Whiplash (2014)
14 Ocak 2015
OZ' daki oyunculuğunu ve gülüşündeki o gizli hainliği çok çok beğendiğim J.K SIMMONS, müthiş oynamış hatta içmiş oynadığı karakteri. Bir amaç için hırs yapmanın, çok çalışmanın ve inat etmenin ileri düzey hali bence film. Son olarak, hani bazen maç 1-0 dan 2-1 ' e gelir ya, maç döndü dersin, ama son dakkalarda 2-1 den de 3-2 ye dönünce o maç unutulmaz işte. Filmin sonu da bence öyle oldu. Maç 2 kere döndü. Gülücük))
Dizi Altyazıları
Westworld (17,834) La casa de papel (3,376) Into the Badlands (2,612) Supernatural (2,301) Legion (2,196) Krypton (2,175) The Flash (1,994) Fear the Walking Dead (1,896) Gotham (1,621) The Big Bang Theory (1,611)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018