Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

junece

 
Kayıt : 26 Aralık 2011
 • Küs Kardeşler Limited Şirketi
  Küs Kardeşler Limited
 • Mozart in the Jungle
  Mozart in the Jungle
 • Cinayet
  Cinayet
 • House of Cards
  House of Cards
 • Macbeth
  Macbeth
 • Begin Again
  Begin Again
 • The Knick
  The Knick
 • Hekim
  Hekim
 • Fargo
  Fargo
Son Yorumları
August: Osage County (2013)
03 Mart 2014
Dün itibariyle sinemada izledim. Filme daha önce hakkında hiç bir şey okumadan girdim. Genelin sıkıcı bulduğu filmleri bile bitiririm. Merakım öyle çabuk tükenmez. Şöyle diyeyim sinemada olmasam yarısında kapatırdım.

Dramatik yönünü anca filmin son dakikalarında yakalayabilen bir dram filmi olur mu derseniz böyle oluyor.

Meryl Streep'i çok beğenirim, elinden geleni yapmış ama bu rol ona fiziksel olarak hiç gitmediği gibi karakter üzerinde emanet durmuş. Çünkü bu güya yaşlı kaçık rolüyle hiç empati kuramıyoruz. Ya da bana sevilir, anlaşılır bir tarafı varmış gibi gelmedi.

Julia Roberts de fena oynamamış. Oyuncular bilindik ve hepsi de iyi. Ama onlar bile bu senaryo ve dandik kurgunun altından kalkamamış.

Vurucu bir dram arıyorsanız bu değil. Ha bir ara şaşırtıyor ama o zamana kadar öyle sıkılmış oluyorsunuz ki umursamıyorsunuz bile.

Sürükleyici bir dram arıyorsanız bu hiç değil.

Böyle zor günde çatışmaya başlayan aileler, yakın arkadaşlar filmi izlemek istiyorsanız
Darbareye Elly' i açın izleyin.
Only Lovers Left Alive (2013)
18 Şubat 2014
Filmi sinemada izledim. Filme gitmeden önce izlediğim yorumlar yüzünden belki de fazla beklentiye girdim ama çok tatmin edici değildi. Cast seçimi ve filmin genel havası orada vampirlerin yaşadığına beni inandırdı. Fakat karakterlerin öyle tatmin edici bir gelişimleri yoktu. Yüzyıllardır yaşayan vampirlerden söz ediyoruz ne gelişecekler diyebiliriz. Sanki öncelerine dair bir görüntü bekledim. Onun yerine sohbet arasında bir kaç cümle ile geçiştirildiler. Genel olarak vampirler bildiğimizin dışında biraz daha entelektüeldiler ve sorunlarımızın bazılarını onların ağzından dinledik diyebilirim. Müzikler fena değildi. Bir daha izleyeceğim kadar güzel değildi. Orta halli sakin bir film diyebilirim.
Him & Her (2010)
19 Aralık 2013
Sevimli çift sürekli evdeler ve eğlenceliler! Steve karakterinin doğallığıyla ve Laura'nın uyuzluğuyla kendini çok güzel izlettiren bir dizi. Şimdiye kadar keşfedilmemiş olması çok ilginç.

Not: Çevirmen arkadaşlara teşekkürler son 2 bölümün altyazılarını sabırsızlıkla bekliyoruz..
Dizi Altyazıları
Westworld (5,633) The Flash (4,249) The 100 (3,997) La casa de papel (3,405) The Expanse (2,523) Legion (2,346) Supernatural (1,856) Krypton (1,630) Colony (1,617) The Big Bang Theory (1,384)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018