Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

ozarkx

 
Kayıt : 22 Kasım 2011
 • The Flash
  The Flash
 • Chloë Grace Moretz
  Chloë Grace Moretz
 • The Flash
  The Flash
 • Marvel - Yenilmezler Birliği
  Marvel - Yenilmezler Birliği
 • Agents of S.H.I.E.L.D.
  Agents of S.H.I.E.L.D.
 • Thor: Karanlık Dünya
  Thor: Karanlık Dünya
 • Hayalet Sürücü 2: İntikam Ateşi
  Hayalet Sürücü 2: İntikam Ateşi
Son Yorumları
It (2017)
22 Ocak 2018
1990'da çekilen film benim için ayrı bir öneme sahiptir. ama sebebini bilemediğim bir şekilde eksik buldum bu filmi. bilmiyorum belki de karakterlerin büyümüş halini göstermedikleri için olabilir. bildiğim kadarıyla film iki part olarak planlanmış. ikincisinde çocukların büyümüş halleri de olacakmış.
korku: beklediğim kadar sarsıcı ve sürprizli sahneler yoktu.
pennywise: karakterin dış görünüşüne çok özen gösterilse de 90'daki filmde olan palyaço şaklabanlığı yoktu filmde...yani palyaço hem korkutucu olmalı, hemde içten içe korkuyu hissettirebilmeli. sadece yaratık kılıklarına girerek değil. mimik ve davranışlarıyla ne yapacağı belli olmayan, çılgın bir performans sergileyebilmeli. şahsi görüşüm bütün bu hisleri -hala- ilk çekilen filmde buluyorum. yeni palyaço, donuk, ifadesiz ve alaycı tavrı yok.
ek olarak part 2'de umarım Beverly Marsh'ın hani yaşlı kadınla olan çay içme sahnesi....onun daha iyisini bekliyorum.
Thor: Ragnarok (2017)
22 Ocak 2018
Filmin konusu ne: kıyamet.... Gerçekten, izlerken küçük bir felaket ve kıyamet hissettim mi: hayır! Filmi 'testere' ciddiyetinde istemiyoruz ama espri de bir yere kadar. Parodi izlemiş gibi oldum. Grandmaster'in askerlerinin kostümleri de beni benden aldı. Doksanlardaki power ranger izler gibi izledim filmi.
From Dusk Till Dawn: The Series (2014)
02 Nisan 2014
dizinin çıktığını görünce epey heycanlandım...kırık yıl düşünsem bizim from dusk till dawn'ı dizi yapacakları aklıma gelmezdi Çok Mutlu ilk bölümün yarısındayım ama izleyecek arkadaşlara bir tavsiyem var; filmdeki gibi olayların hemencecik olmasını beklemeyin...yani bizim Gecko kardeşler kendilerini birden tity twister barda vampirlerin arasında bulmuyorlar... bu dizi olduğu için elbette konuyu yaymaları gerekiyor...şimdilik güzel gibi...ama diğer bölümlerde kendini belli eder... Hıhı
Dizi Altyazıları
Westworld (5,636) La casa de papel (3,720) The 100 (2,847) The Expanse (2,727) The Flash (2,538) Supernatural (1,936) Legion (1,857) The Big Bang Theory (1,633) Krypton (1,549) Vikings (1,483)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018