Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

Habis

 
Kayıt : 17 Eylül 2011
 • Hızlı ve Öfkeli 6
  Hızlı ve Öfkeli 6
 • Ay Büyürken Uyuyamam
  Ay Büyürken Uyuyamam
 • Anadolu Kartalları
  Anadolu Kartalları
 • İlk Yenilmez: Kaptan Amerika
  İlk Yenilmez: Kaptan Amerika
 • Doğaüstü
  Doğaüstü
Son Yorumları
Anadolu kartallari (2011)
04 Kasım 2011
Film berbat. Konusu yok. Düşman yok. Yarışma sahnelerinde kim iyi kim kötü anlamak imkansız:. bizimkiler neden iyi, onlar neden kötü . bişiler oluyor uçaklar uçuyor ama başka bir şey yok. Birde öyle mantık hatları varki hani gözünüze sokar cinsten.Konunun içine tutturulmuş bir aşk. Pilotlarla her bir yere giden bir kadın. Her nasılsa tugaya hatta pistlerin oraya kadar elini kolunu sallaya sallaya giden başka bir kadın. Komik olduğunu sanan 30 yaşında bir binbaşı. neresini tutsanız orası elinzde kalır bir film.Yani kim bu filme 10 puanı verdi. Neden verdi anlayamıyorum. Ama bu sitedeki genelde filmi seyretmeden fragmandan 10 puan verme hastalı bu film içinde nüksetti sanırım. Bu filme 1 puan bile fazla.
Bence kötüydü. İzerken sıkıldım. Bu tarz süper kahraman filmlerinden hoşlanan biri olmama rağmen bu film çok yetersiz geldi bana. Cap. America bir kez eline silahını almadan tencere kapağı ile tüm düşmanlarını hakladı. Tamam süper asker falan ama en azınan bu adam süper asker oldu. Güçleri neler oldu, nları bir keşfetme süresi olsaydı en azından. ne biliyim bir çok açıdan yetersiz geldi. Hele şu düşman merkezlerinin özet şeklinde basılıp yok edildiğinin gösterilmesi beni gıcık etti. Ee bari kısa bir özet geçin ne gerek var o kadar uzun filme.
The Three Musketeers (2011)
15 Ekim 2011
Daha filmi izlemeden bir tek fragmana bakarak "süper bir film1 diye yazıp birde üstüne 10 puan vermek de nesi arkadaş valla anlamıyorum. Hele bir filmi izle ondan sonra ver puanını yap eleştirini, övgünü.
Daha filmi izlemeden ahkam kesmek de nedir. O zman oskarlarda filmin kadrosu açıklanınca hemen dağıtılsın. Festivallerde falan ödüller falan en iyi kadro kimdeyse ona gitsin.
Dizi Altyazıları
Westworld (7,019) The Flash (4,586) The 100 (4,479) La casa de papel (4,241) The Expanse (2,970) Legion (2,712) Supernatural (2,360) Krypton (1,911) Colony (1,853) The Big Bang Theory (1,816)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018