Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

BenYenilmezim

Yorumbaz
 
Kayıt : 06 Eylül 2011
 • Kami sama no memo chô
  Kami sama no memo chô [S01E02]
 • Kami sama no memo chô
  Kami sama no memo chô [S01E01]
 • So-Ra-No-Wo-To
  So-Ra-No-Wo-To
 • Jang-san-beom
  Jang-san-beom
 • Ak-Nyeo
  Ak-Nyeo
 • Ghost Mother
  Ghost Mother
 • Supergirl
  Supergirl
 • Dark Matter
  Dark Matter
Son Yorumları
Jang-san-beom (2017)
01 Ocak 2018
Çocuk oyuncuların oynadığını öğrendiğimde sazan gibi atladığım ve her zaman ki gibi pişman olmadan izlediğim bir filmdi. En çok da yüreğime dokunan şey ise kesinlikle kadının yardıma muhtaç olan kıza el uzatıp ona analık yapan kızın oyunculuğu idi. O kadar iyi oynamış ve rolüne adapte olmuş ki hayran kaldığımı söyleyebilirim. Gülücük Özellikle iki küçük kızın aralarındaki iletişimi bir sahne ile sade anlatılmış diye düşünüyorum. Gülücük
Ghost Mother (2007)
30 Aralık 2017
Gerçekten çok dokunaklı bir film. İlk defa böyle bir korku filmi izledim. Klasik korku hikayelerinden biri olarak başlasa da gelişme ve sonuç kısmı gayet duygusal bir yapıyla devam ediyor. Yeğenlerine de hem baba hem de anne oluyor. Hani geri dönen her hayalet kötü bir ruha döner ya bu hayalet hak edenlere güzel bir cevap veriyor.
Xi yang tian shi (2002)
11 Aralık 2017
"Close to You" adlı şarkının müziğini duyduğumda bulmak için akla karayı seçtiğim tek film diyebilirim. Sonunda bulunca telefonuma kaydedip arada dinlediğim bir film müziği ki aslında bunun aslı Carpenters'in bir müziği olduğunu keşfettiğim bir eser.

Gerçekten konusu ve karakterleriyle, kurgusu ve aksiyonu, içinde barındırdığı abla-kardeş ilişkisinin derinliğiyle filmin tadına doyulamayacak bir eser. Baş karakterlerin birbirlerine olan iletişimiyle duygu ve düşüncelerin sade geçişleri gerçekten iyi idi. Ve en önemlisi ablanın kardeşine verdiği mirasıyla birlikte kendi yeteneklerini göstermek zorunda olduğu sahneler güzeldi.

Diyebileceğim son şey Abla-Kardeş ve Polis arasındaki aksiyon ve olay örgüsünü tam tadını kaçırmadan göstermeleri gayet güzel olmuş. Gülücük *-*
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018