Reklamı Kapat
Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

zadukar

 
Kayıt : 29 Temmuz 2011
 • Inuyasha
  Inuyasha [S01E33]
 • Inuyasha
  Inuyasha [S01E32]
 • The Big Bang Theory
  The Big Bang Theory
 • Inuyasha
  Inuyasha
 • Waverly Büyücüleri
  Waverly Büyücüleri
 • Merlin
  Merlin
 • Terra Nova
  Terra Nova
Son Yorumları
Bates Motel (2013)
Dün
Norma ve Norman ikilisine bayılıyorum hele Norman'ın - mother demesi yok mu... çıkacak son sezonda bizi öncekilerden apayrı olaylar silsilesi bekliyor olacağını düşünüyorum. hayırlısı...
blue mountain state dizisi hayranı olarak söylemem gereken o ki, dizinin 4.sezonu iptal edildiğinden bu yana filmin çekilmiş olması gerçeği çok güzel bir şey. çoğu hayran filmin diziye oranla daha bayağı geçtiğini yorumlarda belirtmişler evet ben de onlara hemen hemen katılıyorum. bunun nedeni senaryonun yetersizliği veya oyuncuların kötü performans göstermesinden ileri gelmiyor elbette, bunun asıl nedeni bizim dizisinde hoşumuza giden, alıştığımız o dostluk, ahbaplık biraderlik ilişkisinin bu filmde tam olarak benimseyememiş görememiş olmamız. ayrıca cinselliği biraz abartmışlar. dizide biz böyle mi alıştık hayır tabi ki de. işin cıvığını çıkartmadan olabilecek en güzel betimlemelerle eğlendiren bir diziydi. keşke sevdiğimiz ve diziden ayrılan oyuncuları bu filmde bolca görebilme fırsatımız olsaydı. filmi biraz bayat geçmiş olsa bile yine de dizinin hayranı olarak herkese tavsiye ederim. her ne olursa olsun ben beğendim.
Ben-Hur (2016)
12 Eylül 2016
sinemadan az önce çıktım ve büyük bir hayal kırıklığı da beraberinde gelmedi dersem yalan söylemiş olurum. film, gitmeyi bırakın nette bile izlemeye değmediğini düşündüğüm kadar sıkıcıydı. filmin senaryosu kısaca şöyle:

Sürprizbozan: Göster
Türkçe Altyazı © 2007 - 2016