Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

zadukar

 
Kayıt : 29 Temmuz 2011
 • Inuyasha
  Inuyasha [S01E33]
 • Inuyasha
  Inuyasha [S01E32]
 • The Big Bang Theory
  The Big Bang Theory
 • Inuyasha
  Inuyasha
 • Waverly Büyücüleri
  Waverly Büyücüleri
 • Merlin
  Merlin
 • Terra Nova
  Terra Nova
Son Yorumları
Ilk Öpücük (2017)
26 Ekim 2017
Bir bu eksikmişti başımıza bu da olsun tam olsun.
The Detained (2017)
23 Ekim 2017
hafta sonu okul cezasına kalan bir grup genç, okulda keseli sıçan istilası ortaya çıktığından, cezalarını kullanılmayan way view hapishanesinde göreceklerdir. ancak içeride onları bekleyen bir tehlike vardır.
bir grup insanın toplanması, klostrofobik hapishane teması, onları içeride bekleyen tehlike her haliyle iyi gözüküyor. ama bunlara aldanmamak gerek çünkü senaryo desen tutarsız, oyunculuklar desen yetersiz. film her yönüyle bomboş. neyi anlattığı belli değil. basitçe saçma bir film ortaya çıkmış.
Talon Falls (2017)
20 Ekim 2017
özet yanlış yazılmış. konu şöyle, kamp yapmak için 4 genç yolculuğa çıkar. yolda bir benzincinin tavsiyesine uyarlar ve bu adam talon falls adlı bir yeri önerir. gençler bu yerin cadılar bayramı için düzenlenmiş korku evlerden biri olduğunu sanır ve gitmeye karar verirler. gittikleri yer aşırı kalabalıktır ve gösteriler için düzenlenmiş korku evini andırmaktadır. ama içine girdikleri zaman evdeki olayların sahiden gerçekleştiğini pek geçmeden fark edeceklerdir. Asıl kovalamaca 2 kızın üzerine odaklanmış. Bence bu konuda başka kişileri de dahil edebilirlerdi. ayrıca kızların her iki sahnede bir bas bas bağırmaları insana biraz itici geliyor onun dışında böyle kanlı, kesmeli sahneleri sevenler için boşa zaman geçirmelik tavsiye edilebilir.
Sürprizbozan: Göster
Türkçe Altyazı © 2007 - 2017