Reklamı Kapat
Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

aquilieri

 
Kayıt : 08 Temmuz 2011
 • Savaş Vadisi
  Savaş Vadisi
 • Uluslararası Bir Suikastçının Gerçek Hatıraları
  Uluslararası Bir Suikastçının Gerçek Hatıraları
 • Best of Enemies
  Best of Enemies
 • The Living and the Dead
  The Living and the Dead
 • Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden
  Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden
 • default avatar
  TheNox
Son Yorumları
Hacksaw Ridge (2016)
08 Aralık 2016
artık yaştanmıdır çok film izlemektenmidir bilmem müziklerin gidişatından yan rollerin ölüm anlarının zamanlamasından etkilenemiyorum. basit bir denklemde işlemleri sırayla yapar gibi bu işin matematiğini çözmüş eastwood . orta ve orta batı amerikalılardan çoğu ağlayarak çıkmıştır sinemadan emininim.
Sürprizbozan: Göster

ufak tefek sorunlar olsada 1 saat daha uzun olsa izlerdim.gerçektende uzun zamandır anlatılan en iyi hikayelerden biriydi. sinemada seyredin 3d filan varmı bilmiyorum ama hiç o topa girmeyin .
not: 9 vermiştim ama neden bilmiyorum sayfayı kapatırken içim rahat etmedi 8 e düşürdüm . dvd çıkar çıkmaz arşive atılacaklar listesine ekledim.
The Young Pope (2016)
20 Kasım 2016
papa ile alakalı diye önyargılı davranmayın çok şey kaçırırsınız.
War Dogs (2016)
16 Kasım 2016
iyi oyuncular çok çok iyi yan roller çok yetersiz senaryo kurgu çook çok yetersiz bir final. film bittiğinde benim tepkim ee banane bütün bunlardan
Sürprizbozan: Göster
oldu.
Sürprizbozan: Göster

güzel giriş gelişme derken 6 ay sonra 3 ay sonra diye yapılan atlamalar biraz daha beklentiye soktu final için.hikaye güzeldir sonu önemsemezsiniz okadar "The Wolf of Wall Street" iyi bir örnektir ama bu filmde aman aman bi hikayede yok zamanıma yazık oldu .

arnavutlukta başlayıp bitseymiş 3-5 flashback ile desteklenseymiş belkide harika bir komedi macera çıkarmış. ama sen bana filmin açılışında ver sahneyi filmin ortasında aynısını bidaha oynat hani nerde twist hani nerde kurgu niye neden? Organize İşler filminin açılışı geldi aklıma bi an Çok Mutlu herhangi bir fikrin yoksa bi esprisi yoksa bi şaşırtmacası yoksa neden açılışa bu sahneyi koyarsınki?? en azından organize işlerde cem yılmaz golf toplarıyla dövüyordu elemanları kendince estetik ve değişik bir fikirdi (kendince)
iyi senaryo diyenleri kınıyorum filmin kendi içinde bütünlüğü olmadığı gibi bir çok karakteri hiç tanıtmadan oyuna soktuklarını farketmediyseniz bunun tek nedeni o yan karakterlerin çok ama çok iyi oyun çıkarmış olmalarıdır. arnavutlukta geçipte içinde enver olmayan filmde çekilmedi daha sanırım ama o enver dahil çok iyiydiler. bu film 10 puansa "iyi kötü çirkin" kaç? 50 mi filmin bir noktası var sadece
Sürprizbozan: Göster
filmin tek vurucu olması gereken kısmıda bu değilmiydi zaten ana hikaye
Sürprizbozan: Göster
değilmiydi. silah ticareti ile ilgili çok film bulabilirsiniz bu filmin konusu o değil. helede kızımız
Sürprizbozan: Göster
dur kızım dağıtma konuyu senlik bişii yok zaten diyecek oldum bi an.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2016