Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

aquilieri

 
Kayıt : 08 Temmuz 2011
 • Tower Prep
  Tower Prep
 • Z Nation
  Z Nation
 • Tam Gaz
  Tam Gaz
 • Belalı Tanık
  Belalı Tanık
 • Mumya
  Mumya
 • default avatar
  TheNox
Son Yorumları
Fargo (2014)
11 Ağustos 2017
Sürprizbozan: Göster
The Dark Tower (2017)
04 Ağustos 2017
Ergen işi yapmaya çalışmazlarsa tadından yenmez. Demiştim yorumum silinmeden önce öyle olmuş. Birde clint eastwood un gençliğine benzer bi oyuncu lazım başrole. Demiştim ama zaten siyahi oyuncu ile bombayı patlatmışardı. Benim yinede umudum yok 10 senedir sahte fragmanlar king den olucak oluyor filan açıklamaları çok kandırdılar 3-5 sene daha çıkmayabilir. Demiştim ama çıktı sonunda. "roland deschain reis" rolünü ne kadar iyi oyuncu olursa olsun bir siyahiye vermeleri bende acaba 7 kitaplık serinin daha başka nerelerini değiştirir bunlar diye soru işaretide oluşturdu. Demiştim vede ilk kitapta çokta uzun olmayan diyaloglardan en garip seçimleri yapmışlar. Stephen king filmin içinde uzunca bir sahnesi olacak onuda değiştirsinler yerine sarışın bir kız koysunlar madem. Demiştim vazgeçiyorum umarım onu komple çıkarırlar bu olanlara izin verdiği için.
Going in Style (2017)
16 Temmuz 2017
ilk filmle kıyaslayınca çok basitti. oyuncularla hasret giderdik bir gülümseme yerleştirdiler yüzümüze ama film kötüydü . e bu filmi aynısından var zaten ve daha iyi olmuş demekki bunu önemsemeden çek gitsin gişe getirsin demişler . ünlüler toplanınca bir filmden uzak dur derler ya bu filmdede yaşlı ünlüler var gerisi koşa koşa gidiyor
http://www.turkcealtyazi.org/mov/0079219/going-in-style.html bide bunu deneyin eski gelecek ama aslında bu önce izlenmeliydi. ben belkide bu yüzden çok üstüne düşemedim filmin.

eğlenceli zaman geçirmelik bir film yinede.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2017