Reklamı Kapat
Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

aquilieri

 
Kayıt : 08 Temmuz 2011
 • Senden Önce Ben
  Senden Önce Ben
 • The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst
  The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst
 • Kötü Komşular 2
  Kötü Komşular 2
 • Born to Be Blue
  Born to Be Blue
 • Racing Extinction
  Racing Extinction
 • default avatar
  TheNox
Son Yorumları
Now You See Me 2 (2016)
20 Ağustos 2016
çok zorlama sahneler var. hatta bazı sahneleri seyirci anlasın diye açıklama bölümü eklemişler . ortalamanın altına çekilmiş bir film olmuş. film bütün olarak 5.5 tan 6 ama bazı sahneleri seyrederken kapatmanın eşiğinden döndüm. film deki herkes ama herkes süper zeki oyun içinde oyun herkesin 2. bir numarası var ve hatta 3.4.5. numaraları var ama her ben "göz" üm diyenin peşine gidiyorlar.
The Dark Tower (2017)
09 Ağustos 2016
ergen işi yapmaya çalışmazlarsa tadından yenmez. bide clint eastwood un gençliğine benzer bi oyuncu lazım başrole. benim yinede umudum yok 10 senedir sahte fragmanlar king den olucak oluyor filan açıklamaları çok kandırdılar 3-5 sene daha çıkmayabilir.
ayrıca sonradan farkettim başrol belliymiş ama siyahi Çok Mutlu "Roland Deschain reis" rolünü ne kadar iyi oyuncu olursa olsun bir siyahiye vermeleri bende acaba 7 kitaplık serinin daha başka nerelerini değiştirir bunlar diye soru işaretide oluşturdu. stephen king filmin içinde uzunca bir sahnesi olacak onuda değiştirsinler yerine sarışın bir kız koysunlar madem.
A Hologram for the King (2016)
01 Ağustos 2016
2 saatlik fedex reklamını bile seyrettirebilen büyük oyuncu bile kurtaramamış filmi. Oliver stone cia için çalışıyorsa bu adam onun amiridir.tüm filmlerini izlemek gibi bir hedefiniz yoksa bu filmi pas geçin derim
Türkçe Altyazı © 2007 - 2016