Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

MaximiLiAm

 
Kayıt : 07 Haziran 2011
Şehir : Balıkesir
 • Amy Adams
  Amy Adams
 • Scarlett Johansson
  Scarlett Johansson
 • Jack Black
  Jack Black
 • Karen Gillan
  Karen Gillan
 • Rose Leslie
  Rose Leslie
 • Babam ve Oğlum
  Babam ve Oğlum
 • İhtiyar Delikanlı
  İhtiyar Delikanlı
 • Körlük
  Körlük
 • Kaldırım Serçesi
  Kaldırım Serçesi
 • Sekreter
  Sekreter
Son Yorumları
Sons of Anarchy (2008)
19 Şubat 2015
Sons Of Anachy , kesinlikle bir yaşam tarzı.

Bunca yıl adını hep duydum lakin bir türlü izleme fırsatım olmadı erteledim belki de istemedim ama çok pişman oldum ve başlayınca bitirmesi çok kısa sürdü diyebilirim.

Motor zaten başlı başına bir hayatken yaşanan kardeşlikler , sırlar oyunlar diziyi cazip kılan şeyler aksiyon eksik olmuyor bir süreden sonra jax le birlikte sigara yakar oluyorsunuz o an işte izlemediğim günlere lanet okuyorum ve bittiği geliyor aklıma kendimi süründürmek istesemde alı koyamadım 2 ayda bitirdim ve şimdi izlenecekler anlamsız kaldı..

İçinde tereddüt olanlar kesinlikle zaman kaybetmesin içinde azıcık motor duygusu olan zaten ilk bölümde belli eder kendini .. Müzikleri zaten ayrı bir dünya , Katey Sagal'ın yorumları bazı şarkıları daha anlamlı kılmış ve oturuyor yerine .. Böyle diziler pek nadir gelir ve hemen geçerler ne yazık ki bize de ardından bakmak kalır.. Şarkılarını dinleyerek en azından yad etmek.. Tommy Flanagan'ı bu dizide tanıdım ve favori oyuncum kesinlikle odur Chips seni unutmak olmaz ayrıca Gemma ya inanılmaz nefret duydum hele ki son 2 sezon perişan etti beni. Koruma duygusu bazen çok çok kötü şeylere sebep olabiliyormuş gördüğümüz üzere. Kesinlikle özlenecek bir dizi.

Dilerim ki ülkemizde de artık şu aşk entrikalarından kurtulup daha oturaklı diziler çekerler , pek şans vermiyorum ama : )
The Conjuring (2013)
19 Şubat 2015
Öncelikle bir çok + ve - yorum var , sözüm ona haklı olabilirsiniz klişe konu artık kusma noktasına geldik hep mi aynı senaryo lakin izlediklerim arasında en iyilerinden birisi diyebilirim rahatlıkla. İşleyiş mekanlar efektler gayet tok bir gerilim filmi olmuş, korku unsurlarına da yer verilmiş , beklenti içinde olmadan izlerseniz '' vay be filme bak'' bile diyebilirsiniz bence ++

Günümüz korku , gerilim sektörü konu bakımından çıkmazda olsa da efekler ve tonlamalarla gayet iyi işler çıkarabilir 3. kez izledim filmi , ortama girince önerim olan bir film ve izlemek zorunda kalıyorum daha kötü yorum duymadım gerçi daha iyisini bulurum da umarım bir daha izlemek zorunda kalmam. Yükümü çeken bu filme anca yorum yaptım. İlk izlediğimde yalnız ve kulaklıkla izlemiştim etkilenmem oradan kaynaklı galiba ama ortamda da gayet gideri var..

Tavsiye + Pişman olmadan izlenebilecek bir film (:
The Sixth Sense (1999)
19 Şubat 2015
Öyle filmler vardır ki yıllar sonra bile etkisi altına alır sizi ;

Çocukluk zamanımın puslu yıllarında adını hatırladığım muhtemelen izlemiş olduğum bir filmdi lakin akılda kalan ne vardı derseniz tekrar izleme sebebim burada başlıyor. Oyunculuklar genel olarak çok başarılıydı , Cole karakteri zaten başlı başına şaheser olmuş, o yaştaki bir çocuk için ciddi anlamda başarılı denebilecek bir performans hele ki mutfak sahnesi.

Konu ve kurgu bakımından , gerilimin filmin genelinde olmasa da ara ara hissettirdiği oluyor ve başarılı bir şekilde şimdiki filmler böyle izler üzerinden yürüseydi belki de daha kaliteli filmler ortaya çıkardı tabi şahsi görüşüm bu. Film durgun bir akıcılıkta ilerliyor film zaten konu bakımından ve kitlenin esrarengiz havası bakımından pat diye giremez olaya fakat sıkılmadan izlenebilecek bir film , eğer ki kendinizi önceden filme hazırlarsanız.Bazı şeyler çok güzel kamufle edilmiş , iyi oturtulmuş ve filmin sonuna dair tahmin yapmanızı güçleştiriyor, fakat iyi bir izleyiciyseniz ilk yarısında filmin bazı şeyleri çözüp finale ulaşmanız güç değil. Yine de kendinizi bu amaçta yormayın final sahnesi alıp götürsün sizi vay be diyin.

Aldığı puanı hakeden bir yapıt.Tavsiye +++
Sürprizbozan: Göster
Film Altyazıları
Resident Evil: The Final Chapter (5,971) Rogue One (4,801) Split (3,450) Assassin's Creed (2,442) Brimstone (2,141) Paterson (1,756) Hidden Figures (1,565) The Institute (1,545) The Great Wall (1,202) Passengers (1,072)
Dizi Altyazıları
The Flash (7,812) Legion (6,879) Arrow (3,685) Legends of Tomorrow (2,146) Into the Badlands (2,078) The Blacklist (1,656) Vikings (1,565) Black Sails (1,538) Game of Thrones (1,422) 24: Legacy (1,410)
Yakında
Türkçe Altyazı © 2007 - 2017