Reklamı Kapat
Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

halildaim

 
Kayıt : 12 Mayıs 2011
 • Ripper Street
  Ripper Street
 • Semender
  Semender
 • Anthropoid
  Anthropoid
 • Cinayet Günlüğü
  Cinayet Günlüğü
 • Kardeşler Savaşı
  Kardeşler Savaşı
 • Hatırlanılacak Bir Anı
  Hatırlanılacak Bir Anı
 • Baramui Fighter
  Baramui Fighter
Son Yorumları
Halt and Catch Fire (2014)
03 Ocak 2017
Dizi konusu itibarıyla bilişim sektöründe yaşanan gelişmeler üzerinden insan ilişkilerine odaklanmakta. Üretmek, icat etmek, beyin fırtınası yapmak birlikte bir şeyle başarmak, ihanet, ticaret ne ararsanız var. ve bana kalırsa mükemmel bir dizi. umarım arkası gelir ve izlemeye devam edebiliriz
Gukjesijang (2014)
19 Aralık 2016
Kore gibi ikiye bölünmüş bir aile. Koruyamadığı kız kardeşini bulmak için geride kalan ve son sözleri buluşma noktaları olan bir baba. Ömrünün sonuna kadar babasını bekleyen bir oğul. Erkek ve kız kardeşlerini büyütmek için geçe gündüz çalışan Almanya'da madencilikten Vietnam'da askerliğe kadar sürüklenen bir mücadele adamının dramı. Komedi ve dramı mükemmel harmanlamayı başarmış bir film. Bir yandan güldürürken bir hayli de ağlatmayı başarabilen bir başyapıt.
Korelilerin çalıştığı Alman madenlerinde acaba kaç Türk madencilik yapmıştır? Cem Karaca rahmetlinin dediği gibi ''Alamanya gurbetinde mark ile ırgat''lık yapmıştır. Kore sinemasından ışık yılı geri Türk sinemasında şu filmin tırnağı olacak bir yapıt görememek ayrıca üzücü!
The Romeo Section (2015)
10 Aralık 2016
Uzakdoğu, Kanada, Meksika üçgeninde casusluk, karşı casusluk ve uyuşturucu kaçakçılığı konularını güzel bir şekilde işleyen farklı bir yapım. Dizinin ikinci sezonu neredeyse tamamlanmasına rağmen henüz altyazılarının çevrilmemesi ise üzücü.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2017