Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

asendur

 
Kayıt : 10 Mart 2011
 • The Missing
  The Missing
 • True Detective
  True Detective
 • The Missing
  The Missing
 • Dracula: Başlangıç
  Dracula: Başlangıç
 • İskoçya'nın Son Kralı
  İskoçya'nın Son Kralı
 • Pawn Stars
  Pawn Stars
Son Yorumları
Stan Lee's Lucky Man (2016)
28 Şubat 2017
Stan Lee'nin sağlam karakterlerinden biri. Kumarbaz bir polise şansını kontrol etme imkanı tanırsanız nasıl olur! Bunun yanında Dedektif Clayton gücünü kendi çıkarları için kullandığında kendisinden veya sevdiklerinden bir şeyler kaybetmek zorunda. Bu durum kahramanımızı başına buyruk yaşamaktan alıkoyan bir ikilem.
Sağlam bir konuya sahip dizi James Nesbitt ve Sienna Guillory gibi sağlam oyuncularla çok iyi bir iş çıkarıyor. Özellikle İralanda'lı aktör James Nesbitt Missing dizisinde olduğu gibi burada da çok iyi iş çıkarmış.
Lucifer (2015)
13 Ağustos 2015
Bir Şeytan dizisi herhalde bu kadar güzel çekilebilir. İlk bölüm kesinlikle Melek ve Şeytan anlatan diziler arasında tepeye oturmayı hak ediyor. Pilot bölümü ile diziyi yorumlamak çok doğru değilse de Fargo gibi çok çarpıcı bir başlangıç yaptı, bu şekilde devam ederse yeni bir başyapıtımız var demektir.
John Wick (2014)
10 Aralık 2014
Son dönem filmleri teknolojinin nimetlerinden fazlasıyla yararlanıyor. Bu da sıradan filmleri bile olduğundan daha çekici bir hale getiriyor. John Wick teknolojiden payını fazlası ile almış, aksiyon sahneleri gerçekten çok güzel yapılmış seyirciyi içine çekiyor.
Kısaca eski aksiyon filmlerini seviyorsanız bu film kesinlikle kaçırılmaması gereken bir film. Çok kullanılan intikam temasını alarak çok güzel süslemişler, sadece teknolojinin sağladığı görsellik için bile seyretmekten zevk alacağınız bir film. Üstelik Keanu Reeves farkıyla.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2017