Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

H737

Yorumbaz
 
Kayıt : 02 Ocak 2011
D.Günü : Kasım 01, 1970 (47) Akrep
 • Little Boy
  Little Boy
 • Bay Doğru
  Bay Doğru
 • Non-Stop
  Non-Stop
 • Efsane
  Efsane
 • Belalı Tanık
  Belalı Tanık
 • Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu
  Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu
 • avatar
  kuzeydebiryer
Son Yorumları
Mr. Right (2015)
14 Ocak 2018
İlginç bir şekilde beklediğimden daha iyi bir film çıktı. Bir de bu kadar argo-sokak ağzı küfürler olmasaydı daha da seyredilebilir olurmuş. Her şeyi kararında, sıkmayan, arşivlik değil ama vakit geçirtecek izlediğinize pişman olmayacağınız bir film.
Non-Stop (2014)
14 Ocak 2018
Son çeyreğine kadar gayet iyi gidip, son kısmında bir çuval incirin berbat edildiği bir film olarak özetleyebilirim. Son çeyreği diyorum çünkü o kadar yaratılan gizemin son derece saçma bir kurgu ile son 15 dakikaya tıkıştırılması yanı sıra hollywood'un ancak 3. sınıf filmlerde olacak düşük bütçeli efektleride eklenince "ne yaptım ben?!" diyebilirsiniz. Keşke sonunu da başında olduğu gibi adam akıllı yazsalardı da ben bu yorumu yazmasaydım.
Legend (2015)
02 Ocak 2018
Temposu genel olarak düşük olmakla beraber, biyografik bir film için beklenende aşağı yukarı budur zaten. Tom Hardy hayranı değilim ancak bu filmde rolünün hakkını fazlasıyla vermiş. İki karakteride çok başarılı canlandırmış fakat bundan daha önemlisi prodüksiyon olarak aynı kişi tarafndan canlandırılan iki karakteri tek kadrajda bu kadar kusursuz daha önce izlememiştim. Zaman,mekan,müzik, kostüm seçimleri çok başarılı.
Meraklısı için iyi bir seçim olur. Aksiyon içeren bilimum mafya filmleri ile kıyaslamayın, yanılırsınız. Yorumlarda yeteri kadar "biyografik bir film" dendiğine göre böyle bir beklentiniz olmasın.Fazlasıyla küfür ve şiddet içerdiği için ailece seyredemeyeceğinizi zaten diğer yorumlardan da anlamışsınızdır.
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018