Reklamı Kapat
Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

H737

 
Kayıt : 02 Ocak 2011
D.Günü : Kasım 01, 1970 (46) Akrep
 • Little Boy
  Little Boy
 • Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit
  Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit
 • X-Men: Apocalypse
  X-Men: Apocalypse
 • Uyumsuz Serisi: Yandaş
  Uyumsuz Serisi: Yandaş
 • Deadpool
  Deadpool
 • Prestij
  Prestij
Son Yorumları
Independence Day: Resurgence (2016)
09 Ekim 2016
Notumu filmin emeği için harcıyorum. Oması gereken bir bilim-kurgu aksiyon filmi olmuş lakin, 1.si konu işleyişi açısından çok daha iyiyidi. @septik1 'in yazdığı yoruma virgülüne kadar katılıyorum ve şunları ekliyorum
Sürprizbozan: Göster

Dediğim gibi, puanımı 2 saat boyunca beklediğim gibi bir film seyrettiğim için verdim ama ilki efekt bakımından buna gör çok daha geride olsa bile daha zevkliydi. Milliyetçilik kısmına hiç girmeye gerek yok, parayı veren düdüğü çalar. Amerikalılar, "Almanlar bizi kurtardı, Çinlilere müteşekkiriz" diye film yapacak değil elbette. Hiç gerek yok bu toplara girmeye. 2 saat izleyin, kendinizce keyif alın , eğlenin artık ne bekliyorsanız, sonra unutun.
Casino Royale (2006)
02 Ekim 2016
Geç seyrettiğim bir film oldu, her zamanki gibi güzel bir Bond filmi izledim. Şahsi görüşüm, James Bond'a hala Sean Connery'den başka kimseyi yakıştırabilmiş değilim. Pierce Brosnan'ı bile Roger Moore'a tercih ederim. Daniel Craig'i ne zaman görsem bana sadece bir "Rus" ifadesi veriyor o yüzdne bir türlü "İngiliz ajanı"na oturtamıyorum. Fakat, tamam aksiyonun hakkını veriyor mu? veriyor (günümüz macera-aksiyon sineması için). Sorun şu-ki hala James Bond filmlerinde, o eski Bond filmlerindeki yaratıcılığı göremiyorum.Ne mekan, ne konu, ne de "ajanlık" konusunda.
Bu arada Virgin Atlantic'in sahibi Sir Richard Branson'ın 2 snliğien gördüm sanmıştım, yanılmamışım, meğer Virgin Atlantic'in uçağı varmış sonraki sahnede.
Şu güne kadar seyrettiğim en sıkıcı Batman...yok hayır Süpermen....yada herneyse işte o filmdi! cidden sıkıntıdan esnediğim yerler oldu, sebepsiz kalkıp dolaştım gidip su felan içtim ayılmak için. 3 koca saatimi bu fime harcadığıma hakikaten inanamıyorum. Tek merak ettiğim THYnin hangi sahnede nasıl görüneceği idi, kısa da olsa iyi olmuş.
Konu derinliğinin bu kadar sığ, ağır, aksiyon kısımlarının bu kadar klişelerle geçiştirme olduğunu gönül rahatlığı ile yazıyorum.
Sürprizbozan: Göster
Efektlere birşey diyeceğim yok fena sayılmaz. Yaratığınkiler hariç! Sırf seyretmiş olayım diye seyrettim.

Sorsan şimdi filmi anlat diye dudak bükerim hatırlamadığım için! ı-ııhhh bu sefer olmamış...bizimle değılsınz "super-bats!"
Türkçe Altyazı © 2007 - 2016