Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

H737

Yorumbaz
 
Kayıt : 02 Ocak 2011
D.Günü : Kasım 01, 1970 (46) Akrep
 • Little Boy
  Little Boy
 • Bir Zamanlar Venedik'de
  Bir Zamanlar Venedik'de
 • Absolutely Anything
  Absolutely Anything
 • Mükemmel Bir Gün
  Mükemmel Bir Gün
 • Hail, Caesar!
  Hail, Caesar!
 • Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması
  Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması
 • avatar
  kuzeydebiryer
Son Yorumları
Once Upon a Time in Venice (2017)
17 Eylül 2017
Bruze Willis sanırım emeklilik günlerinde boş kalmamak için kendine oyalanacak birşey arıyor. Filmden anladığım bu. Boş vakit geçirtecek fakat seyredilmezse dünyaların bitmeyeceği bir film olarak düşünün. Ailecek seyredecekseniz çok olmasada bazı uygunsuz sahneler var, o yüzden tavsiye etmem. Zaten alabildiğine argo, hem ingilizce hem altyazı olarak. Evde çoluk çocukla denemeyin!
Biraz komedi, biraz macera içeren, John Goodman'ın gördüğümüz ve her zamanki olağan karakterini hatırlattığı için müteşekkir olacağınız bir filmdir.
Ghost in the Shell (2017)
03 Eylül 2017
Yorumlardaki kadar acımasız olmayacağım. Animesini seyretmedim o yüzden içim rahat yazarken. Hoş seyretsem ne olurdu ki? nihayetinde anime farklı bir şey film başka!Fragmanlarından ve özetinden anlaşılacağı üzere son 15 yıldır sıklıkla gündeme gelen, daha önce de Robocop ile hayatımıza giren cyborg, sentetik insan vsvsvs tanımı üzerinden yaratılan bir karakterin, benzer birçok filmde olduğu gibi
Sürprizbozan: Göster
üzerine kurulu sonuçta. Özetle konu çok ama çok yabancı değil, az çok nereye varacağını anlıyorsunuz.
Tempo çok yüksek değil, efektler fena sayılmaz. Şehir için kurgulanan abartılı efektler tam manası ile Japon işi ve animeden geliyor olsa gerek.
6.5'dan 7 veriyorum. Özellikle vakit ayırmayın ama zamanınız olursa da seyredin.
Absolutely Anything (2015)
02 Eylül 2017
Muazzam bir film diyemem ama nihayetinde kendince komedi unsurları olan bir film. Kahkaha attırmaz ama gülümseterek izletir. Vakit geçirmek için bir film.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2017