Reklamı Kapat
Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

helios_ptera

 
Kayıt : 17 Aralık 2010
 • Dominion
  Dominion
 • Limitless
  Limitless
 • Kör Nokta
  Kör Nokta
 • Narcos
  Narcos
 • Mr. Robot
  Mr. Robot
 • Mr. Robot
  Mr. Robot
 • True Detective
  True Detective
 • Sherlock
  Sherlock
 • Yürüyen Cehennem
  Yürüyen Cehennem
 • Hannibal
  Hannibal
Son Yorumları
Westworld (2016)
06 Ekim 2016
Yapımcıdan tutun senaristine, oyuncu kadrosuna kadar mükemmel bir sentez olmuş, herkes kendi alanında rüştünü ispatlamış, şöyle adlarını bile görsek kesin izlemek lazım dedirten kişiler. Hal böyle olunca ortaya çıkan işin kalitesi kendini en iyi şekilde hissettiriyor. Bilim-kurgu her zaman kendini izlettirir yeterki böyle kaliteyi ve orijinalliği yakalayabilsin. Dizinin iyi biryere geleceğini umuyorum, senenin sağlam yapımları arasında mutlaka yer alır.
Stranger Things (2016)
28 Eylül 2016
Yine Netflix yine mükemmel bir yapım daha, tamda izlenecek bişeyler arıyordum derken, o boşluğu fazlasıyla doldurdu bu dizi. Müzikler olsun, kıyafetler olsun, zamanın teknolojileri, yaşam alanları v.s 80 leri çok iyi yansıtmış.
Hollywood'un ünlü oyuncularını dizilerde çokca görmeye başlamamız izlenebilirliği kat kat daha arttırıyor. Winona Ryder'ın harika oyunculuğunun yanısıra çocuk oyuncularında performansı gayet göz doldurucu, yaşlarına rağmen çok iyi iş çıkarmış keratalar.
Konu olarak çok farklı orijinal bir konu diyemem ama işlenişi çok başarılı, bilinmeyen bir varlığı 80'ler de kısıtlı imkanlarla anlayabilmek ve onunla mücadele edebilmek fikri günümüze yakın bir zamanda geçseydi bu kadar zevk vermezdi diye düşünüyorum. Gelecek sezonu merakla bekleten bir finalde yakışırdı bu diziye zaten öylede oldu, sabırsızlıkla bekliyoruz.
Arrow (2012)
25 Temmuz 2016
Bende dizinin bozulma konusundan dem vuracağım, ilk sezonlardaki çekiciliğini yitirmiş durumda, ortalık zaten süper kahraman dizilerinden geçilmezken aralarından sıyrılıp fark yaratamamak o diziyi bitirir. Herkes süper kahraman olmak zorunda değil, maskeler cafcaflı kostümler falan, normal insan olun abi insansı yeteneklerinizi kullanın bırakın kahraman Arrow olsun sadece, özellikle de Katie Cassidy karısının kıvraklık düşmanı vücudu diziden soğutuyor insanı, bu hatuna hiç gitmiyor aksiyon figürleri, kalas gibi bir duruşu var, hareketleri estetikten uzak, avukatsan avukat ol nedir yani illa deri kıyafetler içinde oradan oraya hoplayıp zıplamak hevesi.Bu dizi biraz daha kendini düzeltmeli , en azından ilk sezonlardaki merak ve gizem duygusunuz geri getirmeli diye düşünüyorum.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2016