Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

aydincelik

 
Kayıt : 06 Kasım 2010
 • Riddick
  Riddick
 • Dünya Savaşı Z
  Dünya Savaşı Z
 • The Rundown
  The Rundown
 • Korku Kapanı 4: Kanlı Başlangıç
  Korku Kapanı 4: Kanlı
 • Karmakarışık
  Karmakarışık
 • Deha
  Deha
 • Can Dostum
  Can Dostum
 • Ninja'nın İntikamı
  Ninja'nın İntikamı
 • Mısır'ın Tanrıları
  Mısır'ın Tanrıları
 • Mustafa Hakkında Herşey
  Mustafa Hakkında Herşey
Son Yorumları
Transformers: Age of Extinction (2014)
05 Temmuz 2014
Megan Fox’un seriden kovulması, Shia LaBeouf’un artık daha fazla dayanamayacağım diyerek bu gidişata bir dur demesinin ardından cebini Mark Wahlberg ile doldurmak için dördüncü kez bir Transformers filminin başına geçen Michael Bay, bir kez daha senarist Ehren Kruger’ın pek de yenilikçi olmayan metnine güvenerek yola çıkıp çocukluğunu kamyonlardan robot yaparak geçiren nesli sinema salonlarına doldurmak için Transformers: Kayıp Çağ için düğmeye basalı aslında çok uzun zaman oldu. Oyuncu kadrosundaki değişiklikler bir sonraki film için planları değiştirse de ilk filmlerin getirdiği yüksek hasılat, Hollywood’un para, para ve para diye gezen yapım şirketlerinin gözlerinde Dolar sembolü gözükmemesi için hiçbir şey vaat etmiyordu. Sonuç olarak ortaya, beşincisi yolda olan Transformers serisinin en uzun ve muhtemelen sinemanın gerçek dışı elementlerini en iyi kullanan filmi çıktı.
World War Z (2013)
03 Temmuz 2013
MUHTEŞEM !! İzleme fırsatı olanlar mutlaka sinemada izlemelidir diyorum. Film izlediğiniz tüm zombi filmlerinden çok daha heyecanlı. Adrenalin seviyeniz yükselecek. Zombiler usein bold gibi acayip hızlılar bu yüzden filmdeki tehlike çok daha büyük. Diğer zombi filmlerine göre farklı noktaları da var. Dokunulmazlık durumu. Film değişik ülkelerde çekilmiş. Yapılan surlar, müthiş sahneler, tesis içindeki sahneler hepsi ayrı ayrı mükemmel olmuş. Filmin tek kötü yanı ilk sahnelerdeki kamera kullanımı kötü. Kamera çok sallanmış ayrıca yakın çekimler çok fazla olmuş. Ama sonrasında düzeliyor bu durum. Filmde ayrıca zombileri çok yakın planda görebiliyoruz. Hareketleri falan acayipti. Sese duyarlı zombiler. Geçmişte çok başarılı filmlere imza atmış olan yönetmenin belki de en iyi filmi. Filmi beğenmedim diyenler bu filmden ne bekliyorlardı merak ediyorum. Sonuna kadar temposunu koruyan heyecanlı her sahnesiyle gerilimi iliklerinize kadar hissettiren dev bütçeli bir film. Ve sonu gösteriyor ki devam filmi büyük ihtimal çıkacaktır
Man of Steel (2013)
10 Haziran 2013
göz bebeğinden kurşun seken süpermen ne ile traş oluyor acaba...
Dizi Altyazıları
Westworld (7,019) The Flash (4,586) The 100 (4,479) La casa de papel (4,241) The Expanse (2,970) Legion (2,712) Supernatural (2,360) Krypton (1,911) Colony (1,853) The Big Bang Theory (1,816)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018