Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

chlo

 
Kayıt : 10 Mart 2008
Son Giriş : Gizli
 • The Rundown
  The Rundown
 • Ölüm Günün Kutlu Olsun
  Ölüm Günün Kutlu Olsun
 • Yılan Gözler
  Yılan Gözler
 • Güneşin Karanlığında
  Güneşin Karanlığında
 • O
  O
Son Yorumları
It (2017)
21 Aralık 2017
kitabı okumamış çocukken ilk filmi de izlememiş biri olarak benim beğendiğim film.Evet süreyi biraz uzun tutmuşlar o tarafı eksi puan ancak filmin akıcılığından hiç kopmadım.izlerken o gerginliği yaşadım mı?evet ozaman güzel bir gerilim filmi diyebilirim.filmin müzik kurgusu ve çekimleri de çok özenilmiş olduğu ortada.Daha etkileyici bir film olabilirdi ama bu hali de kötü film değil.2. bölümünün daha güzel olacağını tahmin ediyorum. 10/7
Kingsman: The Golden Circle (2017)
30 Eylül 2017
Film beklentilerimi karşıladı. Sinemadan ayrılırken memnun olarak çıktım salondan. İlk filmden de aşağı kalır yanı yok. Açılış sahnesi uzun zamandır izlediğim en güzel sahnelerden biriydi. Film konusundan ziyade aksiyon ve gorsellikle eglenceli dakikalar gecirten bir film olmuş, gidip eğlenmelik, seyret ve evine mutlu dön. Tavsiye ederim.
Wonder Woman (2017)
21 Haziran 2017
her zamanki gibi yine bir dc comics faciası karşımızda. senaryosu kötü, karakterleri zayıf aksiyonu yeterli olmayan bir süper kahraman filmi.finali daha da içler acısı.Gal gadotun güzelliği büyüleyici onun haricinde evde boş zamanlarda izlenebilecek türden bir film.
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018