Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

Elharess

 
Kayıt : 24 Ağustos 2010
D.Günü : Şubat 07, 1981 (36) Kova
 • Beyond
  Beyond
 • Ray Donovan
  Ray Donovan
 • Salvation
  Salvation
 • Vaiz
  Vaiz
 • Vampir Günlükleri
  Vampir Günlükleri
Son Yorumları
Blood Drive (2017)
28 Temmuz 2017
O kadar çok saçmalığa rağmen ilk iki bölüm katlanılabilir seviyedeydi. Ama 3. bölümden sonra iyice cıvıttı. Anca 3. sınıf dizi veya filmlerde görebileceğimiz saçma sapan sahneler, gereksiz diyaloglar, saçmalık ötesi bir dünya. Aktriste bir lafım yok ancak Aki denilen gerizekalı saçması bir karakterin kıçı başı dışında bu diziye ne gibi bir getirisi var henüz çözemedim. İlginç bir konusu var ama yapımcılar becerememişler. Dizisiz kalındığında seyredilebilecek bir yapım.
Zoo (2015)
26 Temmuz 2017
3. sezon şimdilik idare ediyor ama aradan 10 sene geçmiş tüm karakterler aynı görünüyor. Bir Jaime değişmiş gibi ancak negatif yönde. Baddass havaları ona hiç yakışmamış. Jackson'ı oynayan oyuncu ise gerçekten sırıtıyor. Her sahnede sanki gülüyormuş gibi. Bir de evlere şenlik Dariela var. Eh be kızım ölsen de artık kurtulsak. Dizi aslında gerçekten güzel. Özellikle 1. sezondaki Afrika bölümleri çok güzeldi. Ancak yine de eksikleri var. Keşke daha iyi oyuncular ve daha kaliteli CGI efektler olsaydı.
Wynonna Earp (2016)
19 Temmuz 2017
İlk bölümü atlattıktan sonra kendini izlettiren bir dizi. Büyük bir beklenti içine girmeden eğlence amaçlı seyredilebilir.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2017